Imperia Online България  
Април 19, 2024, 20:33:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с андроид  (Прочетена 631 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teksas
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« -: Март 27, 2013, 19:50:26 »

От както направихте промените вчера.Немога при задаване на името на играча и после да задам на коя провинция да пътуват при натискане върху таба, той не реагира и немога да изпратя войската да се бият!С телефона съм 4.01 Андоид а на таблета съм с 2.3 Андроид и все едно и също!
Активен
PopStavri
Редник
*

Karma: +1/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 46



Профил
« Отговор #1 -: Март 27, 2013, 21:25:56 »

Аз да използвам да те питам че на таблета не ми отваря картата, общо взето само съобщения май мога да пращам, сградите също не се виждат, какво трябва да инсталирам? Някакво приложение имаш ли?
Активен
teksas
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #2 -: Март 29, 2013, 12:39:27 »

Какъв е таблета? Защото моя е китайски и нямам проблем с Андроид 2.3 има флаш плеар и отварям всичко дори и картата но с телефона който е реплика Галакси S3 и е с Андроид 4.01 не мога да отварям това което изисква флаш защото няма за 4.01 !Ползвам базовия ехплоер на андроид и нямам проблеми,ако ползваш друг примерно опера и при мене става така!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!