Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:23:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво се случва в БГ свят 13?  (Прочетена 1771 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Xetera
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Януари 15, 2013, 14:56:15 »

Знаете ли какво се случва в този свят 13-типично по-български се решава всичко от един съюз който заплашва всички които не се подчиняват....жалко за добрите доблестни играчи,които просто спряха да играят-и аз се питам докога админите ще си затварят очите за случващото се??? е аз също спирам да играя в този свят-не си заслужава да играя с хора,които си избиват комплексите и се мислят за много велики .....като мачкат всички и играят с много диаманти,това не е равнопоставено положение.... ето Ви цитат BORIL11
BORIL11 vreme e da razberete kakvo zna4i da si vrag na public enemy    .... ами господа ВЕЛИКИ като останете сами със себе си в свят 13-как ще играете и кой ще мачкате тогава за да сте велики---жалко за Вас-.....Отзива ми за играта е - страхотна е и ми харесва,стига да не се играе в бг светове всичко е ок..... *rose*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Януари 15, 2013, 17:22:41 »

За всяко нещо си има време. Дебнене си трябва - палете , грабете , после да се чудят с какво да си издържат армиите. В който и свят да отидете , то все ще има по-силни и ако не играете сериозно само ще сменяте световете. Екипа няма как да забрани на някой да прави голяма армия , с която да тормози съседите - това е част от играта.
Активен

Xetera
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #2 -: Януари 15, 2013, 22:29:04 »

Аз напълно разбирам казаното от вас и Ви благодаря за отговора. Уважавам играчите ,но понякога е прекалено това което правят ако сме равнопоставени може и да е различна играта.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3 -: Януари 16, 2013, 00:11:01 »

Дебела кредитна карта и сте ВИЕ    Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Abnormal
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


СЪДБАТА ОБИЧА СМЕЛИТЕ


Профил
« Отговор #4 -: Януари 17, 2013, 18:42:01 »

Няма такова животно "равнопоставени". То е ясно, че играта е машина за пари. Така че тези "комплексари", както ги нарече, са добре дошли за собствениците. Но пък това не трябва да те учудва. Както спомена house83, във всеки свят има по 1 такъв съюз. Идеята е да си ги тормозиш още от началото, поне аз така мисля. Защото ако ги оставиш, както се случи с въпросния съюз от свят БГ13, след това нямат стигане с армии и развитие.
Активен

“I am the punishment of God...If you had not committed great sins, God would not have sent a punishment like me upon you.”      Genghis Khan
annakri
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #5 -: Март 26, 2013, 11:18:28 »

Интересно е, как този проблем и темата свързана с него, който е същият като този за който писах днес в Свят БГ 14 [x2] е обявен за "Общи приказки". Това е още едно доказателство, защо при сегашната действителност скоро "истинските" играчи ще останат 200-300 чавека с по един съюз в петнадесеттина свята в които съществуването на останалите играчи в самият замисъл на заниманието ще е напълно обезсмислено. Проблемът Ви, драги администратори, проектанти и разработчици е този, че в един момент най-бързо ще изгубите именно диамантаджиите. Ние ще си отидем в друга стратегия и толкова, но тяхното съществуване без нас в тази ще е напълно безсмислено.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!