Imperia Online България  
Април 27, 2024, 18:48:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов дизайн!!  (Прочетена 1980 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« -: Март 26, 2013, 15:05:16 »

Що за глупост бе 1-вото което е най глупавото е че след като се съкрати примерно в Централката с 10мин дадено прочуване ако имаш пуснати други проучвания в останали провки там не можеш да съкращаваш ей това беше пълна простотия и 2-ро след като правите промени в замъците и относно шпиониране и преместване на армии да добре като идея самия дизайн,но направете така че да се променят на картата и селцата а не да гледаме един и същ дизайн с години по-различен начин да изглеждат при самото развиване на акаунта промяната да е някак си по интересна може и анимирана   *SPITEFUL*
Активен
marto0o23
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #1 -: Март 26, 2013, 16:34:55 »

Това със съкръщаването е някакъв бъг.. Отвори си Унито и Строителния, ако се строи и проучва нещо можеш да цъкнеш да ги съкратиш и двете...
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Март 26, 2013, 20:15:39 »

Що за глупост бе 1-вото което е най глупавото е че след като се съкрати примерно в Централката с 10мин дадено прочуване ако имаш пуснати други проучвания в останали провки там не можеш да съкращаваш

А как пускате проучвания в другите провки - я разкажете , че ми е интересно.  Що не пиете по 1 кафе или чай и да обмислите какви глупости пишете. Проучванията са само и единствено в столицата - няма други проучвания.
Активен

cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #3 -: Март 26, 2013, 21:08:50 »

Трифоне искал е да каже човека за строежите ,да тъпо натискам бутона съкращаване в инито след това пускам 20 мини и никъде не мога да ги съкратя !Да промените са пълна пародия за пореден път шпионажа е отврат и не знам кой ви ги одобрява тея   глупости ,но  за пореден път се убеждавам ,че  дизайнерите и програмистите ви не я играят тази игра !Нито една ,глупост от новите ви неща не е функционална!!!
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #4 -: Март 26, 2013, 21:18:53 »

преди да натиснете бутона, засечете времето в 2 провки
след като натиснете където и да е (Може и отстрани където са всички строежи) и проверете времето - намалението е отразено навсякъде
освен това, ако поръчате нов строеж, времето оставащо до  намалението е синхронизирано с останалите, а не е 1 час
тези неща ги пробвах при мен и работят
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #5 -: Март 26, 2013, 21:29:01 »

Току що беше проверено засякох си времето за дърводелна мина,отидох в унито  натиснах съкращаване на времето времето за строежа на дърводелна мина остана същото пуснах да се строи и не мога да я съкратя не знам какво работи ,10 човека сме се събрали в скайп и умуваме какво са направили отновоооооооооо
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #6 -: Март 26, 2013, 21:33:32 »

при мен има един пропуск, времето изписано над сградите университет и градски център остават старите и се оправят само след рефреш, но като отворя сградата, вътре времето е отразено вярно
Активен
cecotomov1
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #7 -: Март 26, 2013, 21:59:20 »

Бях решил  и го бях написал ,чв няма  да публикувам нищо повече тука ,ама това вече е върха   Undecided. Аз ли съм толкова тъп ,или вие се опитвате да ме направите такъв -значи ние всички виждаме черното ,а вие се опитвате да ми кажете  че е бяло-Не само глупостта  със съкращаването  със 10 мин ,ами и шпионажа *crazy* Абе хора докога ще правите" нововъведения " без да е обявено предварително ,или да го обсъдите със вашите клиенти,защото ние сме ви клиенти ,ако не се сещате.Знам ,че ще ми отговорите по някакъв много остроумен начин ,ама не е това начина -Вие не се вслушвате в това ,дето ви се говори,публикува-знаете си вашата "умна" приказка.Накрая ще останат по 3ма -4ма играчи със по 4-5 аццта в свят  и готово-Решили сте проблема
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #8 -: Март 27, 2013, 00:57:51 »

Ей абе в смисъл ако след съкращаване на 10мин например на дадено проучване в Централката ако искам да съкратя и в 15-та провка с 10-мин там не ми отчита както вчера напримерно а прочуването не е пуснато по-едно и също време с проучването ми в Централката ве кво ме нервиш Трифоне и ми лафиш тъпотии бе човек мааа му стара  >Grin ква е тая тъпотия да еааа поне като с еправят новости и НАБЛЕГНЕТЕ на селцата на Имперците и на Номадите да са в нов дизайн също така...Да вижда се че се стараете ама е ебаси с тая новост относно Шпионажа и т.н да ще му свикнем съгласен съм но покрай него и да се прогресира относно картата а не само с Чудеса и нововаведенията  относно Централния Замък да е с ново лице еми променете и селцата да е по-интересно едно и също гледаме от години..малко ли пари лапате че и поне да се разрастват новостите бе човече by (Makc) Шибана работа ейййййй  :evil3: 
Активен
cbr
Лейтенант
***

Karma: +21/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 136


Профил
« Отговор #9 -: Март 27, 2013, 17:50:10 »

Отново вие си мрънкайте и недоволствайте ама няма кой да ви чуе!Понеже ние сме бедняци и нямаме вип съпорт  и няма  кой да ни обърне внимание ,а  на мейла отговарят ето тези хора които  мълчат тук , ти чекай он че опрай,Сребролюбието ви  и избирателността ви към отнощението ви към нас  си е чиста дискриминация ако си дал 2000 евро ще има вип съпорт и ще ти обърнат внимание иначе си  един от мрънкащите и ходи си лягай
Активен
cecotomov1
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #10 -: Март 27, 2013, 17:53:37 »

Абе  да пием по един Чай или  кафе
Активен
cecotomov1
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #11 -: Март 31, 2013, 21:04:46 »

 Cry
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #12 -: Април 02, 2013, 23:30:57 »

 и да си vip все тая - нов дизайн ли ще направят
Активен

Редовен играч - 6 пъти
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!