Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:16:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Атака по колония и строеж на крепост  (Прочетена 1289 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
metall_gear
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« -: Май 27, 2013, 20:50:21 »

_immortality пуска подкрепление до моята колония докато BRUNO73 ми напада колонията на разграбване засича го но когато разтоварва всичко му забива както на мене пише връщане и таймера е на 0.00.00 а армията му я няма http://prntscr.com/16y70i
BRUNO73 ме удари и ми срути крепуста и разграби ресурса а армиятана _immortality  чак след 1 мин зареди в моята колония.
A и сега като ми есрината 6тицата аз бях пуснал 7мица сега ми зарежда 7мицата а съм с 5 и не ми дава да строя 6тица и пак ми зе ресурс за 7мица.
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #1 -: Май 27, 2013, 23:17:32 »

ми това е нещо нормално........сега вече ще знаеш че има разтоварване
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #2 -: Май 27, 2013, 23:45:18 »

Оня "тарикат" където бе писал на маймуница къде е ? Това разтоварване едно,че не е споменато никъде,друго,че не е дадено време на разтоварването ... аз съм чакам и по повече от 2 минути какво е това ? Тоест засечки с подкрепление може се направи само на някой алтав ако не шпионира така ли ? Какви са тия глупости .....
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #3 -: Май 28, 2013, 17:17:35 »

ми така е пич и това не е от вчера,това говори че непознаваш играта !!!!разтоварването е различно всеки път,няма определено време!!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!