Imperia Online България  
Април 16, 2024, 19:28:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сериозен проблем  (Прочетена 3675 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bohun
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« -: Март 15, 2013, 20:07:31 »

Вчера assiria, акаунт в свят 93 беше блокиран. Както бе посочено в акаунта, писах съобщение на посечения и-маил.  24 часа по-късно няма отговор на моето питане за причините, довели до блокирването на assiria. Твърде некоректно и незаинтересовано поведение. Напълно съм наясно, че няма никаква причина за блокирване на аккаунта, ето защо съм неприятно изненадат от липсата на отговор. Чакам максимално бързо  да бъда информиран.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Март 18, 2013, 12:51:46 »

Събота и неделя са почивни дни за нас.
Съжалявам, но не откриваме мейл от Вас. На кой имейл писахте? Моля, опитайте отново. Това е адресът: support_bg@imperialsupport.org

Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
bohun
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #2 -: Март 18, 2013, 15:30:22 »

http://prntscr.com/wt4vu

Явно има някакъв проблем, понеже съм го пратил, сега ще го пусна отново и ще го допълня, тъй като подозренията ми се потвърждават
Активен
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #3 -: Март 22, 2013, 11:23:10 »

Понеже пак не получих отговор на поставените си въпроси, зададени посредством елекронната ми поща, ще приложа снимка със съобщението си и се надявам на бърз отговор. http://prntscr.com/xbdls

С уважение
ако четеш внимателно ще разбереш че трябва да пишеш на този адрес support_bg@imperialsupport.org
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Март 22, 2013, 11:33:09 »

Понеже пак не получих отговор на поставените си въпроси, зададени посредством елекронната ми поща, ще приложа снимка със съобщението си и се надявам на бърз отговор. http://prntscr.com/xbdls

С уважение

Изпратих Ви отговор още същия ден (18.03.2013) на лично съобщение тук във форума.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
bohun
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #5 -: Март 22, 2013, 13:32:33 »

Чета внимателно, но отговор на моя е-майл така и не съм получил. Както и отговор на поставените от мен въпроси. много време мина, колониите ще отидат на кино, преди да съм получил отговор по същество. Да, имам отговор от 18.03.2013г., но на поставените след Вашия отговор от мен въпроси, така и не съм получил отговор. Оставам с впечатление, че така и не сте прочели написаното от мен.
« Последна редакция: Март 22, 2013, 13:43:29 от bohun » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Март 22, 2013, 14:04:43 »

И аз чета много внимателно и търся съобщение от Вас към мен тук в личните си съобщния, но уви, не намирам такова. Напишете ми какво още желаете да разберете тук в темата. Мейлът Ви не пристига при нас по някакви причини, които не са ми известни.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Март 22, 2013, 14:13:07 »

Акунтът Ви е блокиран, защото имаме основания да го направим. Двата акаунта имат технически един и същ собственик - един и същ имейл, една и съща парола.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #8 -: Март 22, 2013, 14:18:59 »

Зависи от къде пращаш съобщението ! Ако е от личен хостинг провери дали имаш активен SMTP ! Ако браузера ти е от малко по-бавничките просто е възможно, котаго си подал команда "Изпрати" да ти е изписало "съобщението изпратено", а реално да не е така, ако си затворил бързо страницата. Зависи и от ИП  адресът понякога! Някой уеб майл системи зачитат изпратени съобщения от легитимни акаунти но от айпита, които са в забранения им списък. Други пък тълкуват такива съобщения като спам и често също не достигат. Варянти много ! Сещам се и ако си направил всичко правилно и не отговаряш на горните примери, че може просто съобщението да се бави по трасето някъде, както често се получава в много от пощите и ще дам пример с АБВ, които пращат много кореспонденции дневно. Просто съобщението се бави към получателя и идва със закъснение. Това може да сте го забелязали при регистрация в някой сайт с изискване на потвърждение на акаунта на мейл адрес. Съобщението се забавя много понякога заради обработването от филтрите на получателя или получаващия хостинг панел *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
bohun
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #9 -: Март 22, 2013, 14:32:10 »

Благодаря на Даниел. Благодаря и на отговора на Ваня, макар че не съм съгласен. Да, паролата е една и съща, защото така е по-лесно и за приятелката ми и за мен. Мейлите са различни. Макар и да не съм задоволен от отговора Ви, благодаря за отделеното внимание. Желая Ви успех.

Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #10 -: Март 22, 2013, 14:55:33 »

Мейлите са еднакви също, проверих отново, за да не би да се окаже, че съм сгрешила.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
krastiu1979
Сержант
**

Karma: +10/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 99


Профил
« Отговор #11 -: Март 29, 2013, 20:24:55 »

а може би отговора на въпроса ти се крие тук....
http://forum.imperiaonline.org/int/index.php?topic=30830.0
Стига да имате доблеста да си го признаете разбира се...
Активен
harpuan88
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #12 -: Март 30, 2013, 16:46:38 »

тези публикации на сръбския играч crvena zvezda нямат нищо общо с истината , те цяла ера точеха през пазара, малките сръбски съюзи бяха техни акаунити, водеха непрекъснато войни и си прехвърляха дохода през пазара в късните часове,  въпросния играч беше зануляван неколкократно и пускаше ваканционен мод, след като излизаше за минимално време си възстановяваше армията , а пазара се сриваше късно вечер, правехме му снимки и след всяка ниска оферта тои се пълнеше с ресурс , с малките им акаунти ни атакуваха колонии , защотоо имахме уговорка в мирно време да не си ги събаряме , тези съюзи които ни помогнаха за войната ( уж уговорената ) не бяха наши акаунти, а играеха просто за нас, както и доста от чуждестранните съюзи, сърбите се отказаха защото неможаха да се обединят с никой, всички минаха на наша страна , от 5 войни с тях имаме само една загубена и то с минимална разлика , за разлика от нашите победи , след като премахнаха 6ч блок те играеха на дежурства и ни тормозеха , в последствие  ние се организирахме видяха че нямат шансове и започнаха с измислени оправдания , тази негова снимка с пазара не доказва нищо дори да не са те, това е просто 2 пъти по- ниска от реалната, всеки играч би пуснал на ниска оферта в рамките на позволеното за да помогне на съюзник , а когато ние ги следехме от реална цена на желязо около 2 , подбиваха пазара и си го прехвърляха на 0,1 , на картата беше пълно с малки сръбски играчи с колонии със солидни количества ресурс , но цялата истина е че ги отказахме , заради това че се обединихме и нямаха шансове и започнаха с измислени оправдания , след като се отказаха доста от малките сръбски акаунти станаха касички в един и същ ден , намерихме им колонии доста и си ги обирахме на воля , бяха пълни с ресурс , другото което е има докладвани акаунти от наша страна и всички са блокирани , света е малак и се знае всичко кой кво прави
Активен
bohun
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38



Профил
« Отговор #13 -: Март 30, 2013, 18:39:29 »

Това, което казва харпуна, е истината. Иначе за блокирването на assiria, аз имам вина, защото наистина са регнати от един е-маил. Приятелката ми прояви желания да играе, а на мен голяма слабост ми е Асирия, имам предвид древната империя в Месопотамия, затова и си регистрирах Assyria, запазвайки името. Оставих на моята приятелка да играе с едната, аз си поех другата. И двата акка са малки и незначителни. Не моагт да помогнат на съюз осезателно или да наклонят везните в наща полза. Затова ми е малко смешно, че чървена звезда изтъква блокирването на assiria, като относимо към тезата му доказателство. Но, всеки има право да изразява мнение. Разбирам и огорчение им ( на сърбите ), че не можаха да се преборят с нашия съюз, при полежение, че те бяха много по-развити и очевадно правеха непозволени неща.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #14 -: Март 31, 2013, 00:14:41 »

Тази игра е виждала толкова приятелки,братя,сестри,братовчеди,съседи,бащи и синове и т.н и т.н,че твоята версия още малко и ще стане достоверна Grin. Успех *freak*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!