Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:41:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пазар  (Прочетена 692 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mimo79
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Март 11, 2013, 14:41:17 »

Хайде модераторите да обяснят как става следната фатка:пускам желязо на пазара от един профил на цена 0.80 и от друг профил,които искам да го купя,щот ми трябва чакам постоянно в продължение на 10-15 мин(кат обновявам постоянно)на пазара да дойде това желязо,но уви.поглеждам в другия профил и желязото се е продало.Ай,ако обичате да спрете с тия трикчета...
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #1 -: Март 11, 2013, 16:07:49 »

Тези самопризнания,които даваш попринцип се наказват с бан.Действието се нарича -Източване на пазара-.
А по самата ситуация,в момента в който си пуснал ресурсът на пазара и,ако имало над 2 пъти разлика в твоята цена и моментната такава на пазара,системата автоматично ти е изкупила желязото!
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2 -: Март 12, 2013, 03:23:17 »

 Тези самопризнания,които даваш попринцип се наказват с бан.Действието се нарича -Източване на пазара-.

  А това правило къде е написано.И ако е на пазарна цена,защо трябва да се наказва.На единия профил му трябва желязо - на другия камък.Какъв е проблема.

  Ако съм наглеждач на още два профила - какъв е проблема.
« Последна редакция: Март 12, 2013, 03:27:41 от KingMihaylov » Активен

Редовен играч - 6 пъти
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #3 -: Март 12, 2013, 08:23:48 »

Тези самопризнания,които даваш попринцип се наказват с бан.Действието се нарича -Източване на пазара-.

  А това правило къде е написано.И ако е на пазарна цена,защо трябва да се наказва.На единия профил му трябва желязо - на другия камък.Какъв е проблема.

  Ако съм наглеждач на още два профила - какъв е проблема.
Един път да съм съгласен и аз с теб. Това си е покупка продажба.  Между наглеждан акаунт и собствения акаунт.  Невиждам защо да е забранено.  Да речем цената на пазара е за желязо 2   наглеждания акаунт пуска цена 1 съвсем законно е е да си пуска каквато цена иска х 2 от пазарната.  Някой диамантаджиа  изкупува пазара (което напоследък се случва  вече твърде често)  и преди да дойде офертата цената е вече 4 и желязото се изскупува от системата. Защо да се води за изсточване?  Друг вариант аз съм на  - 100м злато и постоянно продавам на ниска цена за да искарам от минуса. Мой наглеждач искупува реса понеже му трябва но незнае че е моя. Дебне пазара и гледа ниска цена и веднага купува пак ли е изсточване? 
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!