Imperia Online България  
Април 16, 2024, 17:29:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника <<Свят 1>> <<Ера 22>>  (Прочетена 44318 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #270 -: Юни 26, 2013, 22:56:20 »

а ти пък кажи кой си, че нещо не ти виждам ника в свят 1 Grin
АЗ съм с акант  Цецо  играя  в ниско нето  не се крия   бия  кото  мога  бият ме и мен   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #271 -: Юни 26, 2013, 23:08:21 »

М да  на палеж те ударил  но  не само стрелци  а цялатати армика 
 да   паснали битката
Да,и аз да я видя, че не  знам,само да не е една смешна от началото с Разбойник мисля,на който подложих което ми беше в момента на линия а не в атака,пожар-за да не може да ми запали другите провки,там не е цялата армийка и си е с някаква цел както съм си онлайн,което не е *хващане*
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #272 -: Юни 27, 2013, 05:40:58 »

Да,и аз да я видя, че не  знам,само да не е една смешна от началото с Разбойник мисля,на който подложих което ми беше в момента на линия а не в атака,пожар-за да не може да ми запали другите провки,там не е цялата армийка и си е с някаква цел както съм си онлайн,което не е *хващане*
Да ли е смешна или не  важно че е бил  армиятати 
а  дохващане    сичко в  възможно стига някои  които може да те бие да си го сложи за цел
няма  непобедими играчи  Smiley
Активен

Авторското Право  Grin
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #273 -: Юни 27, 2013, 14:00:34 »

Да ли е смешна или не  важно че е бил  армиятати 
а  дохващане    сичко в  възможно стига някои  които може да те бие да си го сложи за цел
няма  непобедими играчи  Smiley
Бил е армията ми,ако може да се нарече армия,защото аз съм го искал,после не можа да пусне пожари,защото нямаше воиска а аз излизах блок,а след това няколко дена пък аз му пуснах туй-онуй,той пък взе ,че се отказа от играта(не казвам-заради мен  Wink )
А  не съм казал,че съм непобедим,ако съм на кино и войската си ми е у дома и минат 2-3ма много ясно ,че ще влезе все някой,но както играя аз както съм на линия 20-30 до 2 часа преди да се приберат моите ,няма как да ме хване никой,дан те вкарвам във филми ма това ловенето на 1-3 сек. при мен не може да стане,няма сега да обяснявам защо и как (стига да съм буден и дан реша да се излежавам де хахах ) bgflag
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #274 -: Юни 27, 2013, 14:13:39 »

Всеки може да бъде хванат на 1-3 секунди ...

Просто добрите играчи, които могат да го направят ... а и са готови да отделят толкова време за да го направят ... вече клонят към 0-ла  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #275 -: Юни 27, 2013, 15:55:05 »

Всеки може да бъде хванат на 1-3 секунди ...

Просто добрите играчи, които могат да го направят ... а и са готови да отделят толкова време за да го направят ... вече клонят към 0-ла  *beer* *beer* *beer*

ще рече човек, че не аз, ами ти си има изпит по анализ днес Grin
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #276 -: Юни 27, 2013, 22:55:31 »

ще рече човек, че не аз, ами ти си има изпит по анализ днес Grin


Аз имах изпит по риболов .... скъсах им трътките на рибите  Tongue Tongue Tongue

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #277 -: Юни 27, 2013, 23:53:53 »


Аз имах изпит по риболов .... скъсах им трътките на рибите  Tongue Tongue Tongue


Ти кога ще вземеш да почерпиш за добрия улов  Tongue
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #278 -: Юни 28, 2013, 05:36:58 »

Пак е  ловил  червеноперка и  каракуда   *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #279 -: Юни 28, 2013, 06:56:04 »

Пак е  ловил  червеноперка и  каракуда   *freak*


Лових илария и пачура ....  *pardon*

За червеноперки, таранки, бабушки и платики ... може да отида уикенда  Tongue
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #280 -: Юни 28, 2013, 09:14:13 »

Всеки може да бъде хванат на 1-3 секунди ...

Просто добрите играчи, които могат да го направят ... а и са готови да отделят толкова време за да го направят ... вече клонят към 0-ла  *beer* *beer* *beer*
Aaaa ,Привет Кро:) Да знаш как ми се ходи за рибааа,луда работа,преди време във войни и аз съм дебнал и съм хващал на секунди,също съм и изтървал,имало е и разминаване ,това без програмки а с дебнене,при пускането Сърбето в случая не е влизал повече,за да върне примерно,отчитам му битката след трите часа и минутите когато е там и връщането е доста след това,явно има някакво разминаване или аз съм сгрешил,макар ,че записвам и смятам прилежно,а мене ( ако пазя войска като силните години) как да ме хванеш на 1-3 сек. трябва да пием по биричка да ми обясниш,ученето е постоянна величина,>>> имам 7-8 атаки ,не се знае коя е с основната голямата войска,мога да върна и пак да пусна а мога и да не върна,като пускам,онлайн статистиката ( ако е свят1) показва,че малките акаунти,които служат за дебнене НЕ светкат,на 2-ата,които предполагам,че ме дебнат и могат да ме бият са на 5-6 мин. не са влизали ,влизам поне 25 мин. преди да се приберат и от там-мога да гласувам,да местя ресурс ,да тегля заем,имам винаги машини или войска за мобилизиране в оградената или НЕ пуснати машини в атака,които мога да разформировам и да продам и само да цъкна >събиране в 15-а примерно,незнам пропускам ли нещо ?!?
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #281 -: Юни 28, 2013, 11:02:28 »

Aaaa ,Привет Кро:) Да знаш как ми се ходи за рибааа,луда работа,преди време във войни и аз съм дебнал и съм хващал на секунди,също съм и изтървал,имало е и разминаване ,това без програмки а с дебнене,при пускането Сърбето в случая не е влизал повече,за да върне примерно,отчитам му битката след трите часа и минутите когато е там и връщането е доста след това,явно има някакво разминаване или аз съм сгрешил,макар ,че записвам и смятам прилежно,а мене ( ако пазя войска като силните години) как да ме хванеш на 1-3 сек. трябва да пием по биричка да ми обясниш,ученето е постоянна величина,>>> имам 7-8 атаки ,не се знае коя е с основната голямата войска,мога да върна и пак да пусна а мога и да не върна,като пускам,онлайн статистиката ( ако е свят1) показва,че малките акаунти,които служат за дебнене НЕ светкат,на 2-ата,които предполагам,че ме дебнат и могат да ме бият са на 5-6 мин. не са влизали ,влизам поне 25 мин. преди да се приберат и от там-мога да гласувам,да местя ресурс ,да тегля заем,имам винаги машини или войска за мобилизиране в оградената или НЕ пуснати машини в атака,които мога да разформировам и да продам и само да цъкна >събиране в 15-а примерно,незнам пропускам ли нещо ?!?

да ти кажа дори да разделяш атаките пак хващат това че ще връщаш и пак ще пускаш не е проблем когато се съберат повечко хора те го имат това в предвид и си слухтят,аз лично съм го изпитал:)бая ме гонеха една ера с противоречив успех,аз предпочитам да си разделям армията на 4-9 части и я пускам от различни провинции с малко късмет се получават добри победи в защита,а се и минимализират загубите когато ти хванат някоя от атаките,по принцип над 2 сек разлика не е проблем да избягаш ако не те мързи,защото на мене някога и 5 сек не са ми стигали от мързел да отворя още един прозорец
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #282 -: Юни 28, 2013, 11:43:35 »

ерата трябваше вече да е свършила...еххх защо не направих другата тема по-рано... Undecided
Активен
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #283 -: Юни 28, 2013, 12:04:31 »

да ти кажа дори да разделяш атаките пак хващат това че ще връщаш и пак ще пускаш не е проблем когато се съберат повечко хора те го имат това в предвид и си слухтят,аз лично съм го изпитал:)бая ме гонеха една ера с противоречив успех,аз предпочитам да си разделям армията на 4-9 части и я пускам от различни провинции с малко късмет се получават добри победи в защита,а се и минимализират загубите когато ти хванат някоя от атаките,по принцип над 2 сек разлика не е проблем да избягаш ако не те мързи,защото на мене някога и 5 сек не са ми стигали от мързел да отворя още един прозорец
Аз не разделям атаките за да не ме хванат а за да донесат нещичко,примерно 1500 гвардия към 5-ца,точно това казах,че като пусна основната воиска когато на онлине статистиката никой от 5 врага(дори и на 49 точки-следящ) не са на линия няма ни как да слухтят от хола или магазина нито как да вкарат шпи.защото не са на копчето на мишката....ай тогава да видим каде са тия 1-3 сек.,ако преди очаквания мой сеф 1-2 часа няколко човека нонстоп слухтят ,дебнат и прочее.,имат шанс да уцелят някоя сек. приблизително,пък може най вероятно и пак да не уцелят
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
gogata2013
Гост
« Отговор #284 -: Юни 28, 2013, 12:37:31 »

Няма сми от философстване - ти играеш на ниско нето и се разминаваш с хиените, на които това им е забавлението в играта. Няма неуловими.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!