Imperia Online България  
Април 19, 2024, 12:00:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неправомерна забрана  (Прочетена 1529 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« -: Февруари 26, 2013, 19:40:55 »

Моля някой компетентен да коментира това:
"Администратор
Правото Ви да пишете коментари по профилите на други играчи и по своя собствен профил, както и да споделяте в Какво мислите, е отнето до 27.02.2013 17:23 поради обидни коментари от Ваша страна."
 Само да вметна, че не съм писал, нито коментирал каквото и да било. Единственото, което съм си позволил е да споделя в текстовото поле "какво мислите" следното изречение: 'Искам аз да бъда ако в прясното ти мляко', което намирам за интересно.
Също така ще помоля да се даде ясна дефиниция на словосъчетанието 'обидни коментари', защото написаното от мен не е било насочено към никого персонално, че да има обидени. Ще си позволя да настоявам за публично извинение от страна на този, който ми налага наказание, прикрит под името 'системен администратор'. Надявам се да има своевременна незабавна реакция от ваша страна и наказанието да бъде премахнато незабавно.
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2013, 19:44:44 »

support@imperialsupport.org пиши на този адрес от пощата ,с която си регнал профилът ти.Утре предполагам ще ти отговорят.Когато има наказан Администраторите отговорят на ЛС на потърпевшия.
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2013, 20:10:37 »

 Какво значение има дали ще пиша тук или на посочения мейл?! Нали по дяволите всички работят на едно място?!  Имам въпрос и считам, че правата са ми нарушени. Не виждам какво значение има дали ще ги уведомя за това по електронната поща, във форума, с телефонно обаждане или ще ида на място. Факт е, че в изречението, което бях публикувал и заради което ми е наложено наказанието няма нито една обидна дума. Това, че едни виждат чашата полу пълна, а други полу празна си е персонален проблем на този който чете и тълкува написаното. Това, че някой е решил да прочете определена дума с предполагаемо ударение... ми нек се самонакаже. Не да наказва мен. Не ми дреме за наказанието щото така или инъче не съм се юрнал да пиша с тоя или оня. Писал съм с няколко от враговете си и никога не съм си позволил да наруша добрия тон. По - скоро обратното. Няма да навлизам в критика относно собствения си мироглед. Просто ми се иска намерението да се направи играта по - добра да бъдат облечени с воля от страна на администрацията вместо да се опитват да ни доказват колко са всемогъщи.
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2013, 20:36:15 »

Там където си го писал се води обръщение към всички и може да се докладва - не виждам къде е проблема да не те накажат.
Ти твърдиш, че не си го писал за някой, те ще ти кажат, че е към всички и то с право.

Не чакай някой администратор да ти обяснява тук защо си наказан - в правилата на форума е записано, че това е забранено.
Както ти е писала Ниня трябва да се обърнеш към съпорта, но на този адрес support_bg@imperialsupport.org
Най-вероятно утре като започнат работа ще ти изтрият и двете теми, които си пуснал и не се чуди защо. Няма нужда, ако това стане, да пускаш нови теми и предполагам с по-груб тон - само перманентен бан във форума можеш да си получиш.
Активен

Ама иначе любезни бе..
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2013, 20:51:42 »

Също така твърдя, че условното наклонение "ако" има доста широка употреба в езика на който говорим и пишем. Твърдя също така, че АКО виждаш чашата полупразна, а не полу пълна си е проблем на собствения ти мироглед. Твърдя и, че никой до сега не си е и помислял, че го обиждат, когато чете същата тази думичка в учебниците на първолаците ни или в пресата. Твърдя, че, когато чуеш "ако" по телевизията думата от която тук се прави проблем дори няма да я забележиш. Твърдя, че във всеки словесен език има двусмислие, изразяващо се в пряк и преносен смисъл. Твърдя, че съм споделил изречение, което намирам за интересно и нямам претенцията всички да го разбират. Твърда, че съм жертва на тесногръдието на някакви хора, които са лишени от въображение. Твърдя всичко това. Освен това не се оплаквам, а протестирам. Нямам за какво да се оплаквам. По презумция не ползвам средствата за комуникация предоставени от играта. Считам ги за не особено надеждни и удобни. Въпросът ми е принципен и си има ясен адресант. Не разбирам и защо ми отговарят хора, които не са свързани по никакъв начин с питането ми.
Активен
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2013, 21:00:52 »

Ами да ме банват от форума. Нямам нищо против. Аз се чувствам свободен да си изразявам мнението където и както намеря за добре. Бана сам по себе си няма да ви даде отговор на въпроса защо правилата на форума са такива  Wink Начина по който се правораздава обаче не може да бъде скрит и покрит. На практика се повтаря всичко което се случва в реалния живот на държавата в която живеем. До вчера ни убеждаваха колко добре живеем и колко сме щастливи, а днес вече имаме справедливи граждански искания хаха.... нямам какво да коментирам повече Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!