Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:24:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неправомерна забрана.  (Прочетена 676 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« -: Февруари 26, 2013, 18:41:03 »

Моля някой компетентен да коментира това:
"Администратор
Правото Ви да пишете коментари по профилите на други играчи и по своя собствен профил, както и да споделяте в Какво мислите, е отнето до 27.02.2013 17:23 поради обидни коментари от Ваша страна."
 Само да вметна, че не съм писал, нито коментирал каквото и да било. Единственото, което съм си позволил е да споделя в текстовото поле "какво мислите" следното изречение: 'Искам аз да бъда ако в прясното ти мляко', което намирам за интересно.
Също така ще помоля да се даде ясна дефиниция на словосъчетанието 'обидни коментари', защото написаното от мен не е било насочено към никого персонално, че да има обидени. Ще си позволя да настоявам за публично извинение от страна на този, който ми налага наказание, прикрит под името 'системен администратор'. Надявам се да има своевременна незабавна реакция от ваша страна и наказанието да бъде премахнато незабавно.
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 27, 2013, 14:38:24 »

Въпросният коментар, който сте написали, е особено гнусен и обиден, по преценка на администрацията и се учудвам как, изобщо, имате очи да напишете, че не намирате нищо нередно в него.

Надявам се това обяснение да Ви задоволява.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!