Imperia Online България  
Март 29, 2024, 09:55:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До господин dayoff!  (Прочетена 1514 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« -: Февруари 24, 2013, 20:15:04 »

Колега евала за коментара ти но не трябваше да заключваш темата защото има хора които искат да се защитят защото сипеш глупости по съюза им!С ръка на сърцето Ви казвам за пореден и последен път аз шпионин в съюз Scary_movie не съм имал и никога няма да се мъча да имам!Пинко след като се махна ми писа дали иска да го вземем при нас каза че се колебаел между нас и съюза на мошениците (вие знаете кой е той)!Говорих с останалите и казаха че нямат нищо против да го вземем въпреки че беше при вас!С тралала съм играл старата версия и от там я познавам!Дори не знаех че играе в 53 докато не ми писа че съм се забавлявал с неин съотборник-вибратора!Тогава разбрах че играе!

Относно съюза в който играх почти до края имаше реални шансове да постигне нещо!Не е моя вината че Псиз е страхливец и си набиваше мода постоянно да не му бутат колонии и да не го палят!10000000 пъти му казвах че не е добре това!Питах го постоянно какви са му стратегиите защото е лидер и би трябвало да има стратегия за спечелване на реалма!Гениалната му стратегия беше след като вземете замъка на фън 10 от играчите им да дойдат при нас!Като паднат замъците на турците отново най-добрите му 10 играча да дойдат при нас!Това не се случи защото се съюзи с неит говореха си писаха си!Нямам вина че Псиз е наивен и вярва на всеки който му каже нещо!Още от началото на ерата му казах че аз с мошеника нейт никога няма да играя както и повечето от съюза!Съжалявам за пропиляното време предната ера!Псиз искаше да спечели 13 медала и явно ме е ползвал да му помагам!Много добре знае че следя ерата изкъсо кой какво прави и кой с кого е съюзник!Помагах му по цял ден и по цяла нощ и след като той удряше армии даваше на ламера да ги минава втори!Псиз за съжаление се оказа предател,лицемер и използвач!Като му разбрах намеренията го помолих не еднократно да напусне и да играе с приятелите си!Вярвайте ми докато не напуснах той ме уверяваше че ще се бори с нашия съюз за реалм! Grin Grin Grin Както и да е минало заминало!

Иначе поздравления за спечелената ера!Въпреки че се бихме цяла ера с вас накрая исках вие да я спечелите!Предателите и мошениците не заслужават нищо!Късмет през новата ера!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2013, 20:31:41 »

Темата аз я заключих , защото много се разгорещиха страстите в нея. Надявам се , да не се налага да заключвам още теми и да наказвам хора.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!