Imperia Online България  
Април 17, 2024, 02:42:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страх ли ги е DЕАMON от FAIRPLAY  (Прочетена 28701 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #210 -: Февруари 24, 2013, 20:41:57 »

Все пак кажете за свят 1.Има нужда от противници,приятели и т.н там. Да стане меле.Ерата свършва другиден.Галине,с този твой приятел ли ще играеш заедно?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #211 -: Февруари 24, 2013, 20:50:38 »

Моля да приемете извиненията ми, не съм се изказал правилно, не исках да визирам Вас, а хората в обкръжението на съюза Ви. Второ никога не съм искал да кажа, че сте слаб играч. Познавам добре играта Ви до сега, и малко или много дори и да не разбирам от играта, следя имената в нея.
Приема се  *beer*

Все пак кажете за свят 1.Има нужда от противници,приятели и т.н там. Да стане меле.Ерата свършва другиден.Галине,с този твой приятел ли ще играеш заедно?
Не мисля да се пускам. Просто отправих предизвикателство на колегата, но той не се съгласи. Както се казва на мой терен съм най-силен  *hihi*
« Последна редакция: Февруари 24, 2013, 20:52:12 от The_God » Активен

vladi77bg
Сержант
**

Karma: +42/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Профил
« Отговор #212 -: Февруари 24, 2013, 20:51:36 »

Галахад, щом го казваш, значи е така и аз лично ти имам пълна вяра на твърдението. Атаносов, и вашият съюз развяват прането, това защо не коментираш, а? Интересно ми е как си толкова добре запознат с , нещо отношенията Ви с Екип и т.н. май са доста тесни...ама здраве да е....Ние имаме един който е направил грешка и си изтърпя наказанието, да видим вие колко такива ОЩЕ ще имате...А относно тарзан, скоро ще бъде изпратен при маймуните отново, ще бъде изгонен обратно в джунглата, спокойно, за всичко си има време....дерзайте си с измамите там и не говорете много...Жалко само, че петните доброто име на The_God, което много видни личности в ИО защитават...
Кирчо относно коментара ти за TARZAN искам да ти кажа че това е един от наи титулуваните играчи в историята ИО така че доста трудно ще го пратите обратно при маимуните колкото и да ви се иска  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #213 -: Февруари 24, 2013, 21:14:19 »

Моля да приемете извиненията ми, не съм се изказал правилно, не исках да визирам Вас, а хората в обкръжението на съюза Ви. Второ никога не съм искал да кажа, че сте слаб играч. Познавам добре играта Ви до сега, и малко или много дори и да не разбирам от играта, следя имената в нея.
Цитат


Галин е факла осветяваща тъмнината.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #214 -: Февруари 24, 2013, 22:51:37 »

Lud s Mech, сигурен ли си че има програма за заобикаляне на блока, тоест симулираща блок докато човека си жъка дефакто. Ти виждал ли си я?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #215 -: Февруари 24, 2013, 22:56:46 »

моля някой от тук седящите в форума или който и да бил друг да ме докладва за всичко което му дойде на ум - рефреши,пазар,програми за блокове
и нека модераторите и администраторите да му позволят да публикува тук отговора от супорта който ще му върнат на пощата
аз няма нужда да ви казвам нищо
тази ера бан няма да имам

а вие готови ли сте да се самолинчувате  Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???
да не забравиш да си пуснеш програмата преди да си легнеш *pardon* да хванеш малко оферти на пазара докато спиш  *hihi*
аз няма да те докладвам, това не е моята игра Wink нито ще покажа личната си кореспонденция с някой  *V*
Активен

vladi77bg
Сержант
**

Karma: +42/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Профил
« Отговор #216 -: Февруари 24, 2013, 23:04:48 »

това какво съм виждал и какво не аз си знам
искам моята проверка не на другите поне да не ме вини Галин че мамя


миналата ера ДА но тази няма да стане
поне мога да си го кажа за миналата за разлика от други


То ще има не се притесняваи не само за тебе но и за SNOP_DOOG защото доколкото знам това не е негов акаунт  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #217 -: Февруари 24, 2013, 23:18:25 »

То ще има не се притесняваи не само за тебе но и за SNOP_DOOG защото доколкото знам това не е негов акаунт  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Лошо, Седларов, лошо  Grin Grin Grin


« Последна редакция: Февруари 24, 2013, 23:21:49 от Cesar » Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
vladi77bg
Сержант
**

Karma: +42/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Профил
« Отговор #218 -: Февруари 24, 2013, 23:35:30 »


наистина е лошо като знам че влади няма да се здаржи дълго без шашми *hihi* *hihi* *hihi*

Ти ме остави мене аз какво правя си е моя работа гледаи да смениш минутите на рефреш на твоя чекер да не са на 13 мин. Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

и после ми говори за шашми  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
vladi77bg
Сержант
**

Karma: +42/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Профил
« Отговор #219 -: Февруари 24, 2013, 23:40:17 »

аз май ти го казах достатачно директно,горе съм писал и рефреш Wink Wink Wink

Да бе пуснали сме те за провера тебе и SNOP_DOOG бъдете спокоини  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
vladi77bg
Сержант
**

Karma: +42/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Профил
« Отговор #220 -: Февруари 24, 2013, 23:42:22 »

ние сме
споко ;D ;D ;D

А така това да се чува
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #221 -: Февруари 24, 2013, 23:44:47 »

То остава ли ви време да играете Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
vladi77bg
Сержант
**

Karma: +42/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 59


Профил
« Отговор #222 -: Февруари 24, 2013, 23:56:53 »

*cocktail*

виждаш ли колко бързо стигнахме до едно мнение
утре вечер дано да ти стиска да покажеш отговора си от админите
лека вечер ви желая ама трябва и да се спи *hihi*

Помоли админите да ти дадат отговора на тебе нали са твой хора
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #223 -: Февруари 25, 2013, 00:09:45 »

Ко се занимавате с Пеньо той знае кво ще стане след месец два Grin имаш много поздрави от Божо Grin
« Последна редакция: Февруари 25, 2013, 00:13:04 от matanasov » Активен
mimi28
Редник
*

Karma: +8/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #224 -: Февруари 25, 2013, 00:24:46 »

Lud s Mech, сигурен ли си че има програма за заобикаляне на блока, тоест симулираща блок докато човека си жъка дефакто. Ти виждал ли си я                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Не заобикаляш блока а виждаш кой те атакува докато си блок и ако са 1000 леки си продължаваш блока с палките по крепостите а ако е атака, която не те кефи си го спираш като влезнеш да местиш, но да си спокоен вече го оправиха.Лек или чайка известен още като матанасов тази ера ще я изкараш ли до края или като другите.               
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!