Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 01:52:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страх ли ги е DЕАMON от FAIRPLAY  (Прочетена 28928 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
New_Play_1900
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #60 -: Февруари 22, 2013, 21:53:15 »

Какаво става бе лимони  Grin Grin Grin Grin Grin Grin научихте ли се да играете  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
New_Play_1900
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #61 -: Февруари 22, 2013, 21:54:40 »

LELEMALE почвайте с CESAR да ги мятате тия новобранци  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #62 -: Февруари 22, 2013, 21:56:43 »

Е те са бъкани с ботове  Cry Как да ги мятат момчетата като са "безсмъртни" ...  *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
New_Play_1900
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #63 -: Февруари 22, 2013, 21:58:37 »

Какви ботове бре да им покажеме малко OLD SCHOOL  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #64 -: Февруари 22, 2013, 21:58:51 »

LELEMALE почвайте с CESAR да ги мятате тия новобранци  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Сигурно той само като се логне и пускат 20 часов сейф  Grin Grin Grin
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
gogata2013
Гост
« Отговор #65 -: Февруари 22, 2013, 21:59:02 »

LELEMALE почвайте с CESAR да ги мятате тия новобранци  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Мисля,че сега е времето за една война.  Grin Grin
Активен
New_Play_1900
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #66 -: Февруари 22, 2013, 22:02:11 »

Стефане готов си само да си прибереме и VENUST и сме готови ти доста добре знаеш какво става тогава  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #67 -: Февруари 22, 2013, 22:02:35 »

Еееее тихичко, че ще започнат да ни разлогват с техните "машинки"  *rose* *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #68 -: Февруари 22, 2013, 22:03:23 »

айде, айде на Пенко на лъжите може да си вярвате колкото искате, то си е ваша работа, но да се заплашва целия съюз не виждам смисъл и не ви прави чест, особено на теб. Какво триене, к'ви 5 лева като въпросния играч е влезнал дари не повече от 50 000 злато и сме го изгонили. Проблем ли е, че не искаме поредната каса в отбора?
Докладвайте си колкото искате, нямате грижи, поръчвайте си банове, добре ще го преживеем, но по съюза няма да плюете. Реално Пенко е вкарал повече от визирания играч, като първия влезе два пъти в съюза. Това означава ли, че той самия е седял вътре за да пълни хазната?
Добре е малко да се позапознаете с фактите и тогава да се хвърлят гръмни обвинения и излишни надъхванки във форума. Всеки сам си избира на кого да вярва и да се самозалъгва понякога....


Ами аз прочетох за "издаването на държавна тайна" на очите си ли да вярвам или да реша че Пенко лъже и е скалъпил всичко. Сложи си ръка на сърцето, съпостави последните събития и ми кажи на кое да вярвам - на очите си ли, въпреки че съм с половин диоптер и лека форма на делтонизъм или на твърденията за невинност, които колкото и да се мъча зарад теб да си ги набия в главата и да затворя очи - е не ми се получава и това е. Знаеш че съм убеден в твоята честна игра но това ми убеждение не е толкова в сила за други членове на съюз Феарплей. Можех на лично да ти го напиша но ти попита тук. Това е мнението ми.

Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #69 -: Февруари 22, 2013, 22:06:22 »

Много дълго мнение за форум на някаква игра, дай по-спокойно  *hihi*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
New_Play_1900
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #70 -: Февруари 22, 2013, 22:07:16 »

Адаш всеки си има собствено мнение и сам си избира на кой да вярва.Но нека да приключи ерата и ще ти докажа че не си прав за всичко. Wink
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #71 -: Февруари 22, 2013, 22:07:20 »

Стефане готов си само да си прибереме и VENUST и сме готови ти доста добре знаеш какво става тогава  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Еее, намерете и Митака, Капитана и Жоро нема да ги навиете.  Grin Grin Grin

Обаче тука са мааалко по-големи разстоянията та не се знае.
Активен
New_Play_1900
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #72 -: Февруари 22, 2013, 22:08:24 »

Еее, намерете и Митака, Капитана и жоро нема да ги навиете.  Grin Grin Grin

Обаче тука са мааалко по-големи разстоянията та не се знае.

Да бе сагласен съм че растоянията са по големи но има и блокове  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #73 -: Февруари 22, 2013, 22:09:57 »

Да бе сагласен съм че растоянията са по големи но има и блокове  Grin Grin Grin Grin Grin
Теее наще нали ги знаят! Тооо при такова наличие на джиджавки  *xxx* *pardon* *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
gogata2013
Гост
« Отговор #74 -: Февруари 22, 2013, 22:11:46 »

Дани, само да те питам, ти в час ли си за какво е темата или само си лафиш?

Поздрави от Серсемина.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!