Imperia Online България  
Април 27, 2024, 03:40:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страх ли ги е DЕАMON от FAIRPLAY  (Прочетена 28739 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #30 -: Февруари 22, 2013, 03:16:53 »

АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Яко мото!!! Умно и на място!!!

Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #31 -: Февруари 22, 2013, 03:23:42 »

Нали Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #32 -: Февруари 22, 2013, 04:05:35 »

Мите, я разгледай съюз ВОЕВОДИ, да речем Kollgan от него. Е ли възможно да го ограбим, да го източим така да се каже че ми се е набил в очите зарад грозно име. Но "източване" звучи кофти. Не се изразих точно. Нека го ограбим, бутане, палене, рушене. Препоръчвам ти да не използваш думи като "източване' щото те миришат на огромни банове и на махане на съюзни проучвания, знаеш. Но дай да бием този Колган!!! Grin Не му знаем паса, лошо! А можехме да го преместим и да го източим и пак да го върнем. Само да не засече некой точното време когато е при нас че може да ни докладва. Дано не ни е изпреварил някой!!!  Grin А, ти какво ще кажеш?
« Последна редакция: Февруари 22, 2013, 04:41:11 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #33 -: Февруари 22, 2013, 10:33:41 »

Абе имаше една тема навремето - " Страх ли ги е Вавилон от Аматьори" или нещо подобно.  Та тогава се приключи с  тотален крах на питащите, та не се знае.
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #34 -: Февруари 22, 2013, 10:42:01 »

Абе имаше една тема навремето - " Страх ли ги е Вавилон от Аматьори" или нещо подобно.  Та тогава се приключи с  тотален крах на питащите, та не се знае.

То проблема за вас ще дойде аз кат изкарам армия, ку не верваш питай Пенко  Grin а относно играч който пали, по-добре че не знаете кой е че вече да сте се модирали Cry
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #35 -: Февруари 22, 2013, 10:44:17 »

Мите, я разгледай съюз ВОЕВОДИ, да речем Kollgan от него. Е ли възможно да го ограбим, да го източим така да се каже че ми се е набил в очите зарад грозно име. Но "източване" звучи кофти. Не се изразих точно. Нека го ограбим, бутане, палене, рушене. Препоръчвам ти да не използваш думи като "източване' щото те миришат на огромни банове и на махане на съюзни проучвания, знаеш. Но дай да бием този Колган!!! Grin Не му знаем паса, лошо! А можехме да го преместим и да го източим и пак да го върнем. Само да не засече некой точното време когато е при нас че може да ни докладва. Дано не ни е изпреварил някой!!!  Grin А, ти какво ще кажеш?

Източване, съюзни проучвания и колко да е бил източен на 200 точки питам аз, нали за тфа са лимитите и данъка за да не мое се точи *crazy*
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #36 -: Февруари 22, 2013, 10:51:32 »

То проблема за вас ще дойде аз кат изкарам армия, ку не верваш питай Пенко  Grin а относно играч който пали, по-добре че не знаете кой е че вече да сте се модирали Cry
единият вика - жорометъла играе - давайте 10 диаманта за мод, другия вика - ако го знаете кой - ще се моднете. Да ви дам код да пуснете некое диамантче да се модна поне,а ?

Действайте и да ви забавляваме, щом сте толкова убедени във възможностите си, само спрете с простотиите.
« Последна редакция: Февруари 22, 2013, 11:00:28 от gogata2013 » Активен
New_Play_1900
Редник
*

Karma: +2/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #37 -: Февруари 22, 2013, 11:00:39 »

единият вика - ворометъла играе - давайте 10 диаманта за мод, другия вика - ако го знаете кой - ще се моднете. Да ви дам код да пуснете некое диамантче да се модна поне,а ?

Дай бе Стефане  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #38 -: Февруари 22, 2013, 11:03:42 »

Дай бе Стефане  Grin Grin Grin Grin Grin
И да се лишите от такава елитна "каса" ли?  Grin Grin Grin
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #39 -: Февруари 22, 2013, 11:15:37 »

И да се лишите от такава елитна "каса" ли?  Grin Grin Grin

Дай кода зареждаме веднага Cool
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #40 -: Февруари 22, 2013, 11:17:55 »

само спрете с простотиите.

Че кви простотии правим Shocked
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #41 -: Февруари 22, 2013, 11:22:25 »

Дай кода зареждаме веднага Cool
Яко, искат да ми плащат за да не играя.  Grin Grin Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #42 -: Февруари 22, 2013, 11:35:25 »

единият вика - жорометъла играе - давайте 10 диаманта за мод, другия вика - ако го знаете кой - ще се моднете. Да ви дам код да пуснете некое диамантче да се модна поне,а ?

Действайте и да ви забавляваме, щом сте толкова убедени във възможностите си, само спрете с простотиите.
аз обмислям варианта  Wink
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #43 -: Февруари 22, 2013, 11:51:20 »

Ние ги метнахме, ама те стриктно спазват правилото -  АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА Grin
Това го бях пропуснал - само не разбрах за себе си ли говориш? Едно пиленце ми каза, че е правена проверка на stefan40 и се оказало , че не мами с пазара.  Grin Grin
« Последна редакция: Февруари 22, 2013, 11:57:54 от gogata2013 » Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #44 -: Февруари 22, 2013, 11:58:34 »

Това го бях пропуснал - само не за себе си ли говориш? Едно пиленце ми каза, че е правена проверка на stefan40 и се оказало , че не мами с пазара.  Grin Grin

А за проверката питай Пеньо той те докладва, а относно дали точиш това е недоказуемо *pardon*
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!