Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:15:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 5: играчи срещу игралци.  (Прочетена 4148 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« -: Февруари 21, 2013, 05:30:26 »

21,2,2013 Ерата завърши победихме както си и показхме цяла ера че сме най добрите в играта  *gamer* ламера показа за пореден път както и миналата ера показа че със съюзна войска неможе да играе. набихме ги както подобаваше въпреки някои спънки, които попречиха на по ранното завършване на битката за реалма, все тая ние така или иначе щяхме да сме първенци. Благодаря на всички, които играха и допринесоха за победата смятам че времето парите и саможертвите които всички направихме си заслужаваха.
Активен
bobo
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2013, 05:38:05 »

Искам да поздравя всички от съюза, показахме какво е съюз и съюзна игра. не случихме да достоини противници но поздравления и за тях , има време ще се научите ИГРАЧИ . Tongue
Активен
dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2013, 05:40:44 »

някои немат научаване но пък взела да си получават заслуженото. браво на всички смазахме ги и най много от всичко ми е кеф че набихме ламера и пинко, най жалките играчи бяха, радвам се че хванахме и хакнатия акаунт и беше възможно да се засече IP то и да се блокира гадината, все така пичве като хлебарките сте но сте по отвратителни
Активен
anihilatorr
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2013, 05:41:45 »

Интересна ера с много обрати интриги и добри битки. Благодаря на всички съотборници за добре прекараното време  *rose* Ламер-Нейт казах ти още в една предна статия пич злато няма да видиш каквото и да точиш не струваш със съюзна КАК си омаза 400к балисти  Grin Grin Елементарно можеше да го вземеш тоя замък ама и както предната ера не стана. От играчи като Къната няма какво да научиш
Активен
dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2013, 05:51:36 »

ето ви и малко снимки да се порадвате:   http://prntscr.com/tjr65    //    http://prntscr.com/tjrhf  //   http://prntscr.com/tjs34   //  http://prntscr.com/tjs82  // 


да разбиеш 400 000 балисти при положение че имаш странична войска за 5 камикадзета преди да пуснеш разграбване си е абсолютна простотия, това са слабите играчи мамещи играта без хабер да си имат какво представлява тя и как всъшност се играе, спрете да мамите и погледнете играта в очите за да я научите
« Последна редакция: Февруари 21, 2013, 05:58:44 от dufas » Активен
anihilatorr
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2013, 05:59:47 »

Аз пък да поздравя zozy007 като най-добрия боец в ерата слагам и снимка на военната класация http://prntscr.com/tjs8b
Активен
dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2013, 06:01:41 »

къне аз да мълча или не незнам ама взех златен медал а ти ни спамиш на темата в която "пируваме" ето ти една снимка барем спреш със злобните коментари http://prntscr.com/tjsbx

браво и аз го поздравявам успя да стане един от двамата с по 11 медала за ерата. само той си водеше сметка и накрая на лично ми заяви че е избил 10,5М войска на кърсет и флейм  Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен
dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2013, 06:28:12 »

екстра се получи играта благодаря на всички които допринесоха за да бъде тя по интересна, жалко че трябваше 2 съюза да бъдат прецакани заради личната злоба на някои хора но се радвам все пак че имахме достоини врагове   *rose*
Активен
bobo
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 21, 2013, 06:32:59 »

да наистина имаше хора с който играта е интересна но Мунчо  слаба ракия, фермичка, Антоан , кво да кажа срамна работа .  накрая и ПСИЗ играеше и 3 съюза още вдигнаха срещу нас , грешка съюзчета. и кво беше по подготвен от миналата ера но му липсват малко знания и умения.
Активен
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 21, 2013, 11:07:28 »

Може тук да не е мястото,но искам да си поздравя съоборниците си от Златен век за емоциите през ерата...Имаше екшън,емоции,интриги и всичко там каквото се сетите.Честито на победителите и до нови срещи. Smiley
Активен
garincna
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #10 -: Февруари 21, 2013, 16:45:15 »

И все пак да честитя златото на противника,но не ми харесва как се държите във форума от ден  на ден!
Активен
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 21, 2013, 20:49:39 »

Честито на победителите и респект към победените. Трудна ера, силни съюзи, добри противници. Благодаря на Никол, че ме изтърпя за пореден път, на Галин, че ми поправяше грешките и на целият съюз, който стоеше зад мен.  *beer*



Активен

един живот не стига ...
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #12 -: Февруари 21, 2013, 21:44:44 »

Интригите на един велик играч станал световен шампион благодарение на лидера ни Динков и съотборничката ни Никол, същество което не спря да ги плюе от 10 различни профила нон стоп.
Празни приказки без покритие малко факти!!!Щом си зачекнал тема която ти е мътна ето малко разяснение.

На световното първенство станах шампион защото:
1.класирах се на квалификациите
2.Защото имах най голям он от всички играх сам без да ме гледа никой!
3.Защото мога и знам да играя.
4.Стояхме с Динков и Цвето и prepanikama(Ели или Ники) часове на ред говорихме си по скайп и се бихме рамо до рамо ,бутахме колонии ,гонехме армии и т.н
5.Защото над 50% от реалма аз и Цвето пазихме замъците.
4.НАЙ ВАЖНИЯ МОМЕНТ СТАНАХМЕ ВСИЧКИ ШАМПИОНИ ЗАЩОТО АКАУНТ prepanikamak ДАРИ 19К ДИАМНТИ
Снимка
(На световното Никол нямаше диаманти искаше сега намери)



Човекът който дари тия диаманти беше псуван и обиждан от вас 1 снимка от 174-те
Колкото и се въздържа човек,те тоя е умопомрачен  *pardon*



Ако Гошо не беше обиждал и псувал нямаше да е така а той влизаше в над 154 акаунта и псуваше всеки ден
Снимка:



Причина за напускане дуфас -псува и обижда като каруцар!!!!!

Битките започнаха от вас след като напуснахме.
Аз никой не съм нападал без причина (изключение shefo123 в началото веднъж)
Евала на Dayoff излезе истински пич шапка му свалям мъжкар е!
Битките с Никол започнаха защото с опитите си да разбере някой неща и да пробутва лъжливо инфо започна да обижда и плюе и тя като останалите има снимки няма как да посна тук без съгласия на предоставилия ги!Тя знае какво е говорила!
Динков не искаше да се бием (но иначе шпионира за останалите -мъжка постъпка)

След като се видяхме на награждаването направихме уговорка да няма никакви атаки ,вие я нарушихте не ние!


Гаден комп имам снима всичко важно даже да ме няма прави снимки  *pardon*



Активен

garincna
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #13 -: Февруари 21, 2013, 22:29:16 »

 Както се вижда в постовете ми по-горе Ви честитя победата,а ти продължаваш да насъскваш хората да обиждат на лични! А както се вижда от снимките които са постнати по-горе обиждахте и в играта по профилите на играчите!

А това за жалките е цитат,но не помня на кой твои съотборник или твоя реплика е това! Но може адмите да проверят!

Моля админите да подходят по начина по който трябва към хора като Дуфас който не спират да обиждат другите във форума,а повечето от техния съюз който обиждаха по профилите на други играчи да бъдът санкционирани със забрана да пишат по профилите на други играчи!!!
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #14 -: Февруари 21, 2013, 22:52:20 »

Интригите на един велик играч станал световен шампион благодарение на лидера ни Динков и съотборничката ни Никол
тц тц тц тц, а дали е така? Вие играхте ли на световното? Аз взех някакво участие там и знам какво направи Кънчо за отбора. Не бях на нужната за мен висота, но хората, които играта там определено заслужават уважение. Не мога да разбера защо отново се използва факта, че е световен шампион в поредната селска разправия. Да не би да си световен шампион да е нещо лошо? Предлагам Ви другия път да дойдете и да играете на този форум редом с Кънчо и тогава да го плюете по този параграф Wink

п.п.: извинявам се за спама
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!