Imperia Online България  
Април 29, 2024, 19:22:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: относно битката за реалма  (Прочетена 3988 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« -: Февруари 20, 2013, 06:01:22 »

здравейте, битката за реалма тече на 66.88% влияние сме, в 04:02:53 сутринта започнахме съюзни битки между нашият съюз (scary_movie) и (cursed_soldiers). Оказа се че на нашият играч(командир) bobo2510 паролата бе разбита по незнаен за нас начин и секунди преди да стане първата битка влязоха при нас и ни изместиха катафрактите като ни оставиха около 468 000 балисти без защита в замъка, това е абсурдно действие и най долния начин да се победи врага, всички знаем че играч _L.ame.R_(лидер на cursed_soldiers) прави всичко възможно да излъже играта но чак пък толкова не бяхме виждали, не съм сигурен че е той, просто предполагам защото знам и за други негови опити да хакне акаунт. аз лично се отвратих вече от играта и от слабата потдръжка, нека напомним ера едно и бъга на STICHETO като вкара 4.5 М катафракта, мисля че тогава бяха бяха взети мерки не си спомням но предлагам да се провери това надълго и нашироко защото ни оставаха по малко от 20 часа да вземем реалма, а ния щяхме да го вземем с 1,2М балисти които ако се играе така както е направена да се играе играта немогат да докопат. все пак всички сме равни и предполагам че всеки има право да играе и да спечели заслуженото си, наляхме сума пари за този реалм за нищо................................


благодаря
« Последна редакция: Февруари 20, 2013, 06:14:01 от dufas » Активен
dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2013, 06:04:38 »

личното ми мнение е че ако не се вземат мерки и предвид многото промени в играта изискващи повече и повече диаманти за самата нея, няма смисъл да продължавам напред. знам без да цитирам имена че не съм сам. ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО МИ БЯХА БЛИЗКИ В ИГРАТА БЛАГОДАРЯ И НА ВРАГОВЕТЕ МИ ЗАТОВА ЧЕ МИ Я НАПРАВИХА ПО ИНТЕРЕСНА, ВСЕ ПАК ЗАРАДИ ТЯХ ИГРАЕХ.   Smiley
« Последна редакция: Февруари 20, 2013, 06:12:26 от dufas » Активен
dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2013, 06:07:43 »

немога да си намеря място............... повече от всякога искам виновните да бъдат санкционирани. от там всичко си е лично ваше решение за предстоящите събития, разполагаме със снимки и всичко което е необходимо за да докажем твърденията си
« Последна редакция: Февруари 20, 2013, 06:09:16 от dufas » Активен
bobo
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2013, 07:08:46 »

здравейт , срамна работа , нямам думи ,  това са хора който са готови и майките си да продадат за някакъв си реалм !  Това е нагласена битка с хакнат профил, и кво си мислят някой хора, че така ще оставиме нещата ли , няма да стане . Ще направя всичко възможно да бъдат наказани виновниците , ако е нужно и до съдебни органи ще стигнеме , това е вандалско проникване , грабеж в особено големи размери. някой ще трябва да носи отговорността.
Активен
dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2013, 07:16:27 »

именно това твърдя и аз, особено ако сметнем щетите и ги обърнем в диаманти а от там в пари................... а за отделеното време , което също е пари няма да говорим и за безсънните нощи, тези неща никой неможе да ни върне. желая абсолютно нещастен живот на личността к, която ни ги направи тия номера, труда на над 70 човека които се дариха при нас, на хората които не спяха до жените си като мен, беше пропилян за 1 минута   
 *rose* 
за тези които играят играта с умения пари и време и  *freak* за всички които по всякакъв начин се опитват да излъжат играта, администраторите,нас и се опитват да заобиколят правилата
Активен
dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2013, 07:21:04 »

не ви ли стигаше че съюз Flame_of_Hell накрая дойдоха и се дариха при вас? не ви ли стигаше че цяла ера бихме тях и вас почти не ви пипахме? не, най лошото на света взимам да се убеждавам че е простотията на българинат глупак
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 20, 2013, 12:49:27 »

не ви ли стигаше че съюз Flame_of_Hell накрая дойдоха и се дариха при вас? не ви ли стигаше че цяла ера бихме тях и вас почти не ви пипахме? не, най лошото на света взимам да се убеждавам че е простотията на българинат глупак
Дуфасе не говори че всички са се дарили при тия мошеници от курсд солджърс!Аз както изглежда няма да се даря при никой!Все още обмислям варианта дали да играя следващата ера ,но ако играя ще нацепя кратуните на ламер,нейт и още 30 негови имена и на португалския предател Псиз(Хулио)!Не съм очаквал от чужденец така да забие нож в гърба ми!Цяла ера Ви чупихме колонии връщахме ви армии и накрая отиде и се дари при най-големия мошеник!Бях потресен!Тоя човек съсипа труда на много хора от съюз флейм оф хелл!Това че се бихме ме крепеше да продължавам да играя!Единствено съжалявам че Хулио държеше федерацията с тия мошеници въпреки че напуснах един път заради нея ,въпреки че му казвах тоя какъв е показвах му факти но не!Интриганта,лъжеца и лицемера отива при сходен до него характер!Интригантите и мошениците съсипаха свят 53!Доста хора се отказаха да играят там!и още много ще се откажат!Като писахме на съпорта преди 2 месеца как ламер точи акаунти те си траеха даже не ми отговориха!в тая игра се лансират мошениците!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
dufas
Редник
*

Karma: +3/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 20, 2013, 13:30:48 »

копар така е и мисля че въпреки че сме врагове за някои неща трябва да се подкрепяме и да се оттърваме от такива дето ни развалиха играта, играйкахме си къде вие къде ние ще набием,но играта беше равностойна до момента когато се появи тоя отвратеняк. пинко беше с него когато хакваха sa6o75 и аз откачих и взех да си сменям паролата през 20 мин а хора са гледали как буква по буква е излизала паролата, бях забравил до днес сутринта.

БЛАГОДАРЯ НА ЦЕЛИЯ ЕКИП НА ИО ЗА ОКАЗАНОТО СЪДЕЙСТВИЕ И ВЗЕТИТЕ МЕРКИ И НАЛОЖЕНИТЕ САНКЦИЙ ЗА СЛУЧИЛОТО СЕ ТАЗИ СУТРИН. ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СМЕ ИГРИЧКАТА СИ Е ИГРИЧКА НЕКА СИ ПРАВИМ КЕФА А НЕ ДА СЕ МЪЧИМ ДА ИГРАЕМ СРЕЩУ ХАКЕРИ И ВСЯКВИ ИЗМАМНИЦИ КОИТО ПРАВЯТ БЕЗ ДИАМАНТИ 3 ПЪТИ ПОВЕЧЕ ОТКОЛКОТО ДРУГИ КОИТО НАЛИВАТ ПО 1000 ЛЕВА НА ЕРА И ОТГОРЕ
БЛАГОДАРЯ И ЗА УВАЖЕНИЕТО  *rose* *rose* *rose*
Активен
anihilatorr
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 20, 2013, 14:20:52 »

Копаре с голяма част от вас битките и всичко останало трошене на колонии палежи грабежи  беше супер за мен беше удоволствие то затова е играта. Не ме бъркаше държането под атака и всичко останало. Ама тая простотия ме с  това хакване накрая беше най голямата простотия правена някога добре че екипа на играта най накрая реагира така както се полага спрямо въпросния хакер . Благодаря
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 20, 2013, 14:26:46 »

Благодаря и аз за хубавата ера!За хубавите битки!Имате думата ми че въпреки че бяхме врагове аз винаги съм ви уважавал!Всички хванати ваши армии са били хванати с много труд и следене!Аз мисля че доказах че не лъжа в играта!Никога няма да лъжа играя си само с моя акаунт и нямам други !На мен не ми прави кефа да печеля чрез измама!

П.П до екипа-вземете блокирайте ай-пи-то на нейт да неможе въобще да влиза в играта!Проследете му ай-пи-то и с други акаунти които точи цяла ера!Отнемете му зелената табелка тук във форума!Почнете да блоквате мошениците както трябва!Като почнете да си вършите работата както трябва може да продължим да играем и да се забавляваме!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2013, 14:52:36 »

пинко беше с него когато хакваха sa6o75 и аз откачих и взех да си сменям паролата през 20 мин а хора са гледали как буква по буква е излизала паролата, бях забравил до днес сутринта.
А ве смешник ,не замисай пинко в твоите филми с сашовци ,мачовци и други полезни изкопаеми не ме интересуват вашите пароли.Отивай на лекар.
Активен

kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 20, 2013, 15:05:04 »

Кънчо с цялото ми уважение към теб моля те махни си профила от тоя съюз!Говорих ви сума време тоя какво представлява!Жалко че Хулио повярва на лъжеца а не на мен!Жалко че Хулио разби един съюз който играеше честно ,който се биеше цяла ера,който беше достоен съперник на скери мууви!Жалко че нашия съюз не се бори за реалма но за това аз нямам никаква вина!вината е единствено на ХУЛИО,човека който повярва на нейт а не на мен!А на Хулио съм помагал най-много тая ера!Доста медали му спечелих и въпреки това той не ми каза едно просто благодаря!Но нищо по-добре късно отколкото никога!Разбрах го що за човек е!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
anihilatorr
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 20, 2013, 15:05:27 »

Пинко тебе кой те е писал някъде става въпрос за хакера ЛАМЕР имаше тема за този човек относно точенето на малки ацц която незнайно защо изчезна. Това че ти е приятел и сте съюзници си е за твоя сметка  *crazy* Най накрая беше разкрит и удоволствието от играта се възвърна.
Активен
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #13 -: Февруари 20, 2013, 15:10:57 »

А ако случайно на нейт му е останало малко достойнство би дошъл и да заяви публично какво е правил цяла ера!Също така искам да заяви на господата админи да му изтрият всички акаунти и да се опита веднъж в живота си да постигне нещо по честен начин!Аз ако бях щях да искам публично да ми отнемат зелената табелка!До всички моля играйте честно и избягвайте мошениците!Когато спечелиш по честния начин насладата е огромна!Избягвайте да играете играта с хора като нейт няма да ви научат на нищо хубаво а само как да мамите!
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #14 -: Февруари 20, 2013, 15:15:25 »

Избягвайте да играете играта с хора като нейт няма да ви научат на нищо хубаво а само как да мамите!
С какви хора трябва да се играе ,такива като дуфас ли   Grin
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!