Imperia Online България  
Април 27, 2024, 18:24:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: въпрос?  (Прочетена 3035 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #15 -: Февруари 16, 2013, 13:48:04 »

Цитат
kvo znachi tova ''ataka na strelcite se deli na 5'' shto ne go razqsnihte malko na 5 zoni li biqt v ravna brojka ili samata ataka q kalkulirash deleno na 5

ето цитат от "Как да играем" :
Крепостна обсада
Стрелците на нападателя обстрелват първата линия на защитника, но щетите им се делят на 3.

сега тези щети ще се делят на 5

заб. в този форум се пише на кирилица
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #16 -: Февруари 16, 2013, 14:28:32 »

Аз си промених мнението - ми какво ще стане ако двама трима си прехвърлят един и същи профил.Лихвене до край.Като има атака - всичко на количките.Трябва да се измисли нещо по средата.

 Даже така ще е много по лесно да се работи с един профил,отколкото да се разработват отделни.Един профил в края на блиц ерата по 4 може да стигне 20 милиона точки.И да има 5 милионна армия най малко.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 17, 2013, 06:03:23 »

Много се чудех дали и в тази тема да го напиша , ама не се стърпях!
Колеги , целта е да се играе само за реалм , от тук нататък имате еди си колко дена от началото на ерата (взависимост от скороста) да фермерствате и после да се бухате за реалм , всички военни действия преди това стават абсолютно безсмислени , предвид това че така или иначе възстановяването на противника е почти на 100% ако удържи и 2-те битки. Беше въведено и още едно правило преди време относно картографията и военната медицина, прочетете си там архива с новини , та ако не ме лъже паметта имаше една глупост че военната може едва ли не до безкрайност да се вдига. Та въпроса ми е както и преди, при новите правила и военна да кажем 30-то ниво колко ще се възстановяват при положение че в правилата е записано максимум 70% при победа. Айде сега господата дето измислиха таз щуротия( да не използвам друг епитет) да ми отговорят, как ще се играе срещу основните правила?
Активен
nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 17, 2013, 06:24:54 »

А да и подкрепям напълно Banshi за цитата , и доктора е прав за това че въпросната тема беше за друг въпрос. Но има едно голямо "Обаче" и то е как преди 1 година 6-часовия беше задължителен , предвид "физическата и психическа" издръжливост на играчите а сега стана без значение, да всички ревяха от 6-часовия но ако погледнете въпросната тема ще видите , че там въпроса е за намаляването му в светове х4, а не за премахването му! Много хора изказаха мнение , че сега ще се нагледаме на мултита, да така е , ама я се сетете във версия 4 , като нямаше такова животно 6-часов, нямаше ли ги пак ?
Така че единственото за което поздравявам Екипа е че този път се сетиха да оповестят промените навреме.(независимо от моето или на когото и да било мнението относно смисъла им )
Активен
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #19 -: Февруари 18, 2013, 13:54:59 »

http://prntscr.com/t7ayv *BYE2*
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!