Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:43:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бойкот срещу новите абсурдни правила - Отказване  (Прочетена 6693 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« -: Февруари 15, 2013, 00:38:44 »



 Тук моля да се запишат само хора , които са против тези новоизмислени правила   и смятат да се откажат от Империя Онлайн . Нека да покажем, че неговорим празни приказки и , че не сме малко:
 ======================
 Аз се отказвам да играя: sweet_man2 (Eliten blic, 140 mega blic)
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
Lilia1990
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2013, 00:40:57 »

Аз също! SmoTLa ( Свят 140 Mega Blitz ) Smiley
Активен
nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2013, 04:10:42 »

Емо, не искам да спамя, но се сещам преди малко повече от година Крум отговори на едно мое питане че , цитирам по памет " не искат да докарват играчите до физическо изнемогване" , това го казвам относно точка 3 от новите промени даже ако държите ще изровя темата и коментара.Колкото до новите промени, ами пълен Т***к , пак се прави за да се играе за реалм , и да се лапат кинтите то е ясно , а дали хората ще се откажат , най вероятно да , като видят че в една война не могат да хванат една армия. което обезсмисля играта, аз лично ще пробвам и ще преценя Smiley
Активен
cartel_777
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2013, 05:14:55 »

Аз също - Cartel_77  111  , 140 , 16, 53
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2013, 09:14:52 »

arjenti bg7
Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2013, 12:20:18 »

Знаете ли ? Чета това и си мисля :

Дали е толкова важно колко ще се откажат от играта или е по-важно да останем в нея и да се опитаме да променим нещата като цяло !!!
И на мен нещо взе да ми писва от тия МНОГО УМНИ промени на някакви КУЦИ УМОВЕ !!!
Не им пука на съдържателите на играта за това че ще ги напуснат няколко добри и мислещи играчи ! За тях е по-важно да останат ония лапни шарани които ще дават пари за диаманти и ще пълнят гушите им!
Кампанията за защитата на нашето удоволствие трябва да продължи отвътре и да се изказват мнения които да променят нещата във полза на играчите !
Винаги ще има и нови играчи които научават за играта , и къде от любопитство , къде по препоръка на някой приятел се включват в нея и именно на това се основава сигурността на собствениците !
Затова аз ще остана тук и ще правя всичко възможно да отварям очите на новодошлите как се подиграват със тях ! (Разбира се ако не ме лишат от правото на достъп до този форум)
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
Drazgor
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2013, 13:11:14 »

Тези павила найстина са супер тъпи, ако не се вземат мерки и аз ще се откажа да играя ИО !!!
Активен
mrazq_vi
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 15, 2013, 14:24:12 »

И аз се отказвам Tzrr (140 свят)
Активен
zuluma79
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 15, 2013, 14:42:42 »

аз също,ако бъдат пуснати след 28ми промените дори няма да си доиграя ерите бг7 и 93ти zuluma79.поздрави на уникалните мозъци че успяват да ни откажат Tongue
Активен
cartel_777
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 15, 2013, 14:58:57 »

 *hihi* мислите ли че им пука колко човека ще спрат да играят хаха те си имат играчи-чужденци даващи много пари но тях и това не им пука колко ще дават те са си изкарали хляба за 10 години напред
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 15, 2013, 15:21:04 »

Аз също (бг15,блиц 131) Абсолютни простотии измислиха този път.Особено точка 2 ... ама най-най-най-най-най голямата простотия.За точка 3 няма изобщо да говоря - 1човек и 2ма надглеждачи може да са нон стоп налиния - върви го хващай при война ---- ама то за какво да го хващаш като и да го биеш според точка 2 ти все едно не си го бил  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm*
Активен
apnajhelum
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 15, 2013, 16:30:26 »

Помните ли какво стана с Globalwars ?  Да не стане същото и тука . Акаунти който са се наяли с армия да не спират по 24 часа да громят наляво и надясно . Аз преди всичко съм против премахването на 6 часа блок. Това е  нещото което изобщо ме накара пак да заиграя такъв тип игри .
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 15, 2013, 16:46:15 »

Помните ли какво стана с Globalwars ?  Да не стане същото и тука . Акаунти който са се наяли с армия да не спират по 24 часа да громят наляво и надясно . Аз преди всичко съм против премахването на 6 часа блок. Това е  нещото което изобщо ме накара пак да заиграя такъв тип игри .
еми то така ще и стане .има такива дето мислят че като заемат реалма господ ще им се покаже и потупа по рамото.преди можеше да се разчита да хванеш блок на по силен и да по играеш и ти.сега ще хванем ........подпъпието на ад мините.ама ми се ще че те ще хванат нашето.сега ще пусна в бг 7 молба до все лидери да си модират съюзите и модирам и моя.само от един от моите играчи ще загубят едни 500 диаманта на седмицаhttp://
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #13 -: Февруари 15, 2013, 16:58:08 »

Не си правете труда да правите бойкоти,само ще си изгубите времето и нервите.Това с блока от една страна е по добре че го махат така по тоя начин ще се изравнят нещата с измамниците които заобикалят блока,от друга страна пък биенето на диамантените крале и кралици става по трудно  Grin Grin Grin
Активен

Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #14 -: Февруари 15, 2013, 17:19:19 »

Не си правете труда да правите бойкоти,само ще си изгубите времето и нервите.Това с блока от една страна е по добре че го махат така по тоя начин ще се изравнят нещата с измамниците които заобикалят блока,от друга страна пък биенето на диамантените крале и кралици става по трудно  Grin Grin Grin
еми друже точно заради такива като тебе и неща от типа -не си правете труда,те си прават каквото искат.и тая тема е с въпрос дали се отказваш,не за спам.така че ако обичаш..........
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!