Imperia Online България  
Април 27, 2024, 21:07:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бойкот срещу новите абсурдни правила - Отказване  (Прочетена 6722 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #15 -: Февруари 15, 2013, 17:46:44 »

Предлагаm повсеместен мод в знак на протест.и които играе в международни да раздуха и там
« Последна редакция: Февруари 15, 2013, 20:37:25 от Hukolau » Активен
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #16 -: Февруари 19, 2013, 22:51:56 »

предлагам да им обсадите офиса и да ги замеряте с яйца  Grin
или им обявете гладна стачка
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #17 -: Февруари 19, 2013, 23:03:29 »

предлагам да им обсадите офиса и да ги замеряте с яйца  Grin
или им обявете гладна стачка
в тази игра съм виждал много интересни неща ,и знам че екипа винаги е прав за добро или за лошо Smiley ,те виждат играта през призма която ние неможем,и ако те не са прави те сами ще признаят  Smiley.....
Активен

joto
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 21, 2013, 01:37:22 »

да се махне блока ама да не може се наглежда тогава ще е по добре.като махат блока да махнат и наглеждането
Активен
nickalas
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #19 -: Февруари 24, 2013, 13:08:13 »

Абсурдни са последните нововъведения в играта ,това с премахването на 6 часовият задължителен блок , а също така за атаките .Доста хора ще се откажат .Промените явно са направени за да обслужват интересите на хората с много диаманти , но и явно не се вижда, че останалите малко по малко ще се откажат от играта и тези които играят с много диаманти и те ще спрат да зареждат .
Но каквото и да напишем файда няма.
Активен

Не е луд този, който яде баницата , а този, който му я дава
ataman_ua
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #20 -: Февруари 26, 2013, 18:00:08 »

Аз също ще се откажа от продължаването на играта. как не могат да разберат, че ще затрият една готина игра wassup
Активен
kanjie
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #21 -: Февруари 26, 2013, 22:24:55 »

tovae palna lydost stezi novi pravila misla ce 70% ot igracite shtese otkajem ot igrata
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 26, 2013, 22:30:58 »

премахването на 6-часовия блок ще ни откаже нас в 93 целият съюз до момента бием всички сърби наред и диамантаджиите но с премахването на 6-часовия блок вече нема да мое нищо да им се направи те играят по цяла нощ предполагам работят нощно време но до сега през деня ние ги сасипваксме в блоковете както те нас през ноща от 28-ми ще ги гледа некой през деня като нямат блок и ние нищо няма да можем да им направим -този проблем ще е несамо при нас предполагам и в много други ери  -затова админите нека бъдат съобразителни и ако искат да ни запазят като играчи да нени превръщат в зомбита да  неможе и за 6 часа поне да си починеш от играта -еми да направят отделни ери със 6-часов блок и без 6-часов блок  -и зомбитата да си играят в тея без блок  -и немисля че е редно такива генерални промени да се правят по средата на ерата     
Активен
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 26, 2013, 22:37:24 »

Обяснение за премахването на 6-часовия офлайн блок
[20.02.2013 14:41:34]
Поради изразеното недоволство от страна на част от потребителите по повод премахването на 6-часовия офлайн блок, се чувстваме длъжни да изложим причината за така взетото решение.
Екипът на Империя Онлайн иска да предостави на своите играчи пълна функционалност на разработваните в момента мобилни версии на играта, което неминуемо предполага премахване на 6-часовия офлайн блок. Бета версията на Империя Онлайн за iPhone е вече достъпна в App Store, а приложението за Android ще бъде налично след месец.
Осъзнаваме сериозността на взетото решение, но то е с цел да предоставим по-добра и по-удобна услуга на своите играчи не само през уеб браузъра, но и през мобилните телефони.
================
Пълни глупости. За сметка на шепа богати хора разполагащи с такива видове телефони  отказват стотици които си ползват компютър. Къде е логиката  освен може би в платежоспособноста?
Ми направете сървъри  където да се играе само от телефон.
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #24 -: Февруари 26, 2013, 23:44:48 »


Пълни глупости. За сметка на шепа богати хора разполагащи с такива видове телефони  отказват стотици които си ползват компютър. Къде е логиката  освен може би в платежоспособноста?
Ми направете сървъри  където да се играе само от телефон.

Аз не се смятам за богат , но разполагам с такъв телефон. Диаманти съм купувал само с смс и при необходимост - не се глезя с храмове, мигновенни строежи и т.н. , така , че , много бъркаш с логиката си.
Активен

xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #25 -: Февруари 26, 2013, 23:57:46 »

по нагоре споменах причините поради които ще се откажем целят саюз от 93 нищо че сега бием наред там , все пак сме хора и неможем да сме 24 он а нямаме хора дето да ни гледат по цяла нощ както се гледат сарбите  - на 3-ти март аз лично и мажат ми  nindja_klub спираме с ио както и хората които играят с нас ако се махне 6-часовя блок --направете си ери дето няма блок и ни оставете ние да играем с блок невиждам какав е прооблема  Sad
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 00:00:39 от xrisa_ » Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #26 -: Февруари 27, 2013, 14:28:54 »

Аз не се смятам за богат , но разполагам с такъв телефон. Диаманти съм купувал само с смс и при необходимост - не се глезя с храмове, мигновенни строежи и т.н. , така , че , много бъркаш с логиката си.
Хаус... в обяснението,което са дали НЯМА логика. Имам приятел,който си цъка през телефона ... еми 6 часовия не му пречи. Вечер сейф,оффлайн блок,ако е в университета телефончето,империйката,сейф и така ... как им пречи 6 часовия блок на тия с телефоните Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???
След всяка промяна има постове "ще се откажат" много хора ... ама се отказват само мрънкачите.Другите просто се нагаждат и продължават да играят.
Активен
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #27 -: Февруари 27, 2013, 14:42:48 »

Хаус... в обяснението,което са дали НЯМА логика. Имам приятел,който си цъка през телефона ... еми 6 часовия не му пречи. Вечер сейф,оффлайн блок,ако е в университета телефончето,империйката,сейф и така ... как им пречи 6 часовия блок на тия с телефоните Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???
След всяка промяна има постове "ще се откажат" много хора ... ама се отказват само мрънкачите.Другите просто се нагаждат и продължават да играят.
Отказват се тези на които им писна, а не мрънкачите. И докато има такива нагаждачи вечно ще ви мачкат админите.  Ми дано  да направят платена играта ( регистрацията)  и да ви изцедят до дупка.  Щото  заради такива  има своеволие.
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #28 -: Февруари 27, 2013, 14:48:51 »

с емо се познаваме много добре , играли сме заедно в бг7 миналата ера в съюз таналаки и нито той нито аз и мажът ми сме мрънкачи  просто некой неща вече несе търпят  Sad
« Последна редакция: Февруари 27, 2013, 14:52:19 от xrisa_ » Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #29 -: Февруари 27, 2013, 15:21:01 »

еми друже точно заради такива като тебе и неща от типа -не си правете труда,те си прават каквото искат.и тая тема е с въпрос дали се отказваш,не за спам.така че ако обичаш..........
В момента цялата тема е излишен спам! Няма да се промени нищо, а това ти го казваме играчи които със сигорност сме преминали през какви ли не случки от класиките, някой дори от бетите им насам. Тук когато започнат да се спеколират неща с бъгове тогава има промяна и веднъж годишно нещо се променя по масово желание на играчите(можеби веднъж на 2 години)  Wink Щом аз се отказах да натяквам постоянно на съпорта как прецакват играта, значи наистина няма смисъл. Сега гръмна във В4 за блока как се заобикаля и го оправиха. 100 пъти съм драскал, както и други как да се защити играта и 80% от ботовете ще овяхнат, но уви без резултат. Не си правете илюзии няма смисъл!
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!