Imperia Online България  
Април 28, 2024, 12:11:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Протестите .... вашето мнение.  (Прочетена 2849 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #15 -: Февруари 23, 2013, 15:45:43 »

Любо , не си прав. Сега мизерията е пълна. Преди 4 години с доходите , които вземам в момента си живеех чудесно , а сега със същите доходи се налага да се ограничавам с някои нещица. Криза е , цените се вдигат на всичко , но заплати или падат или се замразяват - това е положението за последните 4 години.
Абсолютно правилно ... да не говорим , че уж щеше има дела , осъдени и така нататък. Какво се получи ... престъпници с влезли сила присъди пребиват хора в София посред бял ден докато се разхождали с джипа си ...един от малкото случаи. Много му се искаше на Бойченцето да се олицетворява с България , чак на обиден се прави сега. Като гледам , какви неща излязоха наяве за последните дни си представям ,какъв страх е имало в хората из властта ... чак и не ми се иска вече да научавам всичко , че ще е грозна картинка!!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #16 -: Февруари 23, 2013, 16:16:00 »

Според мен истината затова управление,ще излезе.И като излезе хич няма да ни е до смях.Имам сериозни подозрения ,че сме в състояние на фалит и без сериозни заеми няма да минем.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #17 -: Февруари 23, 2013, 16:49:44 »

Според мен истината затова управление,ще излезе.И като излезе хич няма да ни е до смях.Имам сериозни подозрения ,че сме в състояние на фалит и без сериозни заеми няма да минем.
Да , това го пропуснах нарочно , че наистина хич не ми е смешно вече....
Активен

Close enough to ...BASTARDS
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #18 -: Февруари 23, 2013, 17:03:14 »

Според мен истината затова управление,ще излезе.И като излезе хич няма да ни е до смях.Имам сериозни подозрения ,че сме в състояние на фалит и без сериозни заеми няма да минем.

Как няма да сме - печеливфите работи се продават , а губещите или се затварят или остават за по-нататък. Ще дам 2 примера.

1 - Ел. разпределението - от НЕК замина за 3 частни фирми , и то по начин , по който държавата им разрешава да ни изцедят до последна капчица.

2 - Положението с БДЖ е зле , не сектора Товарни превози е на голяма печалба , и нали се сещате в момента кой сектор се продава - не цялото БДЖ , ами само Товарния сектор.

Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #19 -: Февруари 23, 2013, 17:08:24 »

Според мен истината затова управление,ще излезе.И като излезе хич няма да ни е до смях.Имам сериозни подозрения ,че сме в състояние на фалит и без сериозни заеми няма да минем.
Мн интересно,че имаш подозрения.Какви са тези подозрения.Какво подозираш,та ние сме фалирали отвсякъде. Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!