Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:29:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Абсурд  (Прочетена 1521 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« -: Март 14, 2013, 00:57:47 »

http://clip2net.com/s/4Kna1g

Да разбирам ли че премиума ми е фалшив?
Активен
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #1 -: Март 14, 2013, 18:21:37 »

Наистина ли не може да се намери достатъчно компетентен човек в администрацията на играта, който да даде отговор на толкова прост въпрос?!.....
Активен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #2 -: Март 14, 2013, 18:55:09 »

още ли ти дава проблем, след като се релогна? и освен това, това в кой свят е?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Март 14, 2013, 18:55:43 »

Не, разбира се, че премиумът Ви не е фалшив. Просто съобщението се появява на всички играчи, и на тези с активиран премиум и на тези без премиум.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #4 -: Март 14, 2013, 19:31:57 »

Хмм... А нормално ли е да ме подканва да си купувам "услуга", която вече съм закупил? Не стига, че ме лъже, че мога да си вдигна лимита на фермите, но и за целта използва цвят с червен отенък (който допълнително да привлича вниманието ми)...
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #5 -: Март 14, 2013, 22:06:51 »

за такива неща се сигнализира в комисията по защита на потребителите Wink  пишете там едно писмо и проблема ще бъде оправен, ако търсите бързина в решаването на вашия проблем замесете медиите. Един от собствениците на Ио е бивш народен представител от 41-то народно събрание
Активен

bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #6 -: Март 14, 2013, 23:12:33 »

Не ми се иска да допускам, че това с медиите и комисията по защита на потребителите го мислиш сериозно. Това, че има политическа ангажираност към управата на играта е очевАдно. Определено се отговаря на въпроси, на които е удобно и се изтриват и премахват неудобните. Въпроса е кога народа ще каже стига! Wink А по отношение на темата която пуснах целта беше по - скоро да се поправят от колкото да ми дадът отговор. На всички е ясно, че това което пише е невярно и си е чист 'бъг' в истинския смисъл на думата.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #7 -: Март 15, 2013, 00:17:12 »

Не ми се иска да допускам, че това с медиите и комисията по защита на потребителите го мислиш сериозно.
Галин ти е дал перфектен отговор.Това че ти предпочиташ да се жалваш тук,привличайки внимание,на което няма да получиш подобаващ отговор,само потвърждава думите на Галин и какво трябва да направиш,щом се чувстваш подведен и манипулиран в случая. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #8 -: Март 15, 2013, 01:12:04 »

HSinclair, да се жалваш и да показваш неточности в работата на дадено приложение са съвсем различни неща. Факта, че вместо едно "благодаря за сигнала" изписвате куп глупости за да убедите Бог знае кого в невинността си си е ваш проблем. Най - малко тук е мястото където ще се жалвам ако имам нужда. Публична тайна е как се разрешават проблемите в тази игра, а демонстрацията на власт едва ли ви носи някакви дивиденти. И за да се чувстваш по - спокоен ще взема да си призная, че вината за неточността в играта е изцяло моя Wink Защо пък да не поема отговорност и за падането на щастието при колонизиране преди известно време... В правилата на играта пише, че колонизирането вдига щастието с 20, а в действителност падаше с 20 Smiley Е както казах вината е изцяло моя, щото инъче се жалвам Wink И както си пиша и си се жалвам във форума на ИО вместо в някакви измислени комисии ми идва на ум, че мога да поема отговорност и за това, че се натъпкаха с по 300 диаманта всички акаунти, които бяха пуснали сейф по разни колонии на мултиакаунти, полеви битки към съюзнически сборни пунктове и т.н.Всичко това поради факта, че ми е кеф да се жалвам;) В същото време обаче компенсирате играч, чийто акаунт е жертва на посегателство от недобросъвестни хора с 10 диаманта. Не се взима в предвид лихвите които същия е платил за времето докато се наспите и си изпиете кафето, отказвате да му възстановите поне част от ресурсите за неправомерното събаряне на всичките му колонии и сградите в тях (всички до 1 с крепости 9-то ниво)...Да не говорим за загубите които е понесъл от липсата на съюзни проучвания, загубите на население на цял един съюз.... Но какво от това, че същия е дал по една заплата на всеки един от вас?! За вас е по - важно да запазите играчите на другия съюз, към който е потекла реката на измамата Wink Съюз от 40 човека, 15 от които мултита, 15 в мод и 10 които минават за активни.... Та аз поемам отговорността и за тия неща. Спирам да изреждам, не защото нямам какво още да кажа, а защото знам, че няма кой да ме чуе. Нямам против аз да съм виновен, нито да ми разправяте, че се жалвам. Ама от какво толкова се боите, че ми триете темите и ми ограничавате достъпа до форума?!
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #9 -: Март 16, 2013, 01:25:25 »

Моля да бъда извинен,че не прочетох целия коментар.Как да го прочета,като след първите няколко реда,разбрах,че си в голяма заблуда.
1)Не ми пука за версия5,за да ти благодаря за някакъв сигнал
2)Мислиш ме за какъв в тази игра,така и не разбрах(..то нали не ти прочетох коментара всъщност)
3)Стига писа... *freak*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!