Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:14:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРОМЕНИ ПО СРЕДАТА НА ЕРИТЕ!!!!!  (Прочетена 6391 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #30 -: Февруари 14, 2013, 23:19:27 »

този дето искаше да ме докладва за изтриване МОЛЯ ДА ГО НАПРАВИ !!!! аре лека  *beer*
Активен
ksg1979
Лейтенант
***

Karma: +10/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #31 -: Февруари 14, 2013, 23:21:57 »

 Grin Grin Grin  играч който е онлайн се хваща трудно ако сам не се подложи или не го засечеш след като се прибира отнякъде а за това кой какъв играч е нз не сме се засичали явно и немога да преценя  Grin
Активен
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #32 -: Февруари 14, 2013, 23:23:11 »

Това с докладването е шега, чийто адресант няма нужда да бъде "извикван" изрично. Колкото до битките за какво ми е да се бия, след като мога да накарам друг да го прави заради мен?! (въпроса е риторичен) Grin
Активен
krasi79
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #33 -: Февруари 15, 2013, 00:02:53 »

krasi79 (+ 1 Скрит(и)) и 3 Гости преглежда(т) тази тема. -появиха се и скритите.... само нз от кого се крият...хахаха.  Бро ще ти отиде хубавата тема...
Активен
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #34 -: Февруари 15, 2013, 00:13:25 »

 Това, че ще ме блокират за мен ли трябва да е заплаха?! Ако не ме блокират сам ще си бия шута така или инъче. Ако пък вземат да го направят повече хора няма да има кой да блокират и респективно и те самите ще станат непотребни  Grin Grin Grin
Активен
krasi79
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #35 -: Февруари 15, 2013, 00:19:13 »

Няма как да станат. Те отдавна са.
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #36 -: Февруари 16, 2013, 10:41:22 »

Grin Grin Grin Grin Grin Grin другия гога не го знам кой е момчета !!!! обаче вие май сте свикнали да се биете когато хората са оф и се правите на бойци ...ебати и играчите дето сте - май ви е страх да не ви засече някой по голям ако няма офлайн А Huh??  : Grin
Нормално според мен.аз имам само преми ум и се крепя в топ40.но ако се махне блока как да се бия с играчи от топ 20.които са нон стоп на линия.помисли малко и тогава пиши глупости.ти ако си наливач на диаманти мн хора не са.
Активен
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #37 -: Февруари 16, 2013, 13:51:13 »

Не разбирам  какво и как ви опазва това ограничение от 6 ч . Ако не могат да ви атакуват през този период  е супер . Преди години точно по време на 6-те часа яко ме пердашиха и се преместих в галактиката щото там нямаше такова ограничение . Диаманти имам 12 иначе, скоро ще тегля 10 часов с тях  Smiley и пак 10 дни ще събирам нови  Smiley
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #38 -: Февруари 16, 2013, 15:47:34 »

Не разбирам  какво и как ви опазва това ограничение от 6 ч . Ако не могат да ви атакуват през този период  е супер . Преди години точно по време на 6-те часа яко ме пердашиха и се преместих в галактиката щото там нямаше такова ограничение . Диаманти имам 12 иначе, скоро ще тегля 10 часов с тях  Smiley и пак 10 дни ще събирам нови  Smiley

мен не ме спасява 6 часовия,но през 6 часовия и те са уязвими за пожари,бутане и т.н.а сега като го махнат ми остава само да си сложа армията на някои и да бия мода.опа,аз вече го набих,че идиотщините на така наречения екип ми писнаха и им отрязвам постъпленията които имат от мене и да ме фанат за ......мишката
Активен
nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #39 -: Февруари 16, 2013, 18:01:52 »


мен не ме спасява 6 часовия,но през 6 часовия и те са уязвими за пожари,бутане и т.н.а сега като го махнат ми остава само да си сложа армията на някои и да бия мода.опа,аз вече го набих,че идиотщините на така наречения екип ми писнаха и им отрязвам постъпленията които имат от мене и да ме фанат за ......мишката

Тук те подкрепям напълно! Подкрепям и тезата, че би трябвало да изчакат края на започналите ери и тогава да влизат в сила тези правила.
Пак ще кажа промените явно се правят за да се обърне играта на еди си колко време ферма и после битка за реалм от да кажем 3-4 съюза които са успели най много да надебелеят през периода "Ферма"  тва е истината.
Активен
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #40 -: Февруари 17, 2013, 12:16:01 »


 
мен не ме спасява 6 часовия,но през 6 часовия и те са уязвими за пожари,бутане и т.н.а сега като го махнат ми остава само да си сложа армията на някои и да бия мода.опа,аз вече го набих,че идиотщините на така наречения екип ми писнаха и им отрязвам постъпленията които имат от мене и да ме фанат за ......мишката
[/quote]                                                                                                                                                                                    Напълно ви разбирам   и не искам да влизам в спорове вие  си знаете играта. .Боли ви че плащате а не ви отразяват мненията -гадно е наистина . 
Активен
cecotomov1
Редник
*

Karma: +3/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #41 -: Март 31, 2013, 21:22:09 »

Аз ви питам едно нещо:-Защо не хванете да махнете този форум въобще?Ние ви пишем какъв е проблема ,а вие наместо да си взимате поука от писаниците ни и не допускате грешките ,които са ви посочени се правите на много умни и ни контрирате със някакви общи условия и т.н..Аз като се регистрирам да играя съм страна по договорно отношение и вие сте длъжни да спазвате сключения договор и да обявявате промените предварително ,а не 20 мин след като вече сте ги направили.Колегата е прав ,ще стане така ,че да пращате  писъмца -да се молите някой да играе,защото при това ви поведение -ще останете да си играете сами.Ние си пишем ли пишем,ама глас в пустиня.
Активен
macks
Редник
*

Karma: +9/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил WWW
« Отговор #42 -: Април 02, 2013, 00:03:28 »

Браво човече с теб съм много правилни приказки да това си е самата истина просто нямам думи ние сме го говорили и доста по-рано отнбосно тези неща но стоят безразлични към мнението на клиента и че не ние сме им РОБИ а те на нас защото без НАС СА ПЪЛНА НУЛА в смисъл играта няма да прогресира а аз малко ли лично съм го писал тук че трябва да има най вече освен леки промени по-относно замъци и т.н и новости също така и трябва да се постараят да се направят нов дизайн относно селищата на Имперците и Номадите плюс анимирани битки..Просто трябва да има развитие относно Играта еми хайде малко да вземат аниматорите малко да се задействат да знам браузърна игра е но къде,къде има браъзърни игри който се развиват скоростно по-отношение на анимиране и да бъде готино на дадения потребител с всеки един изминал ден да влиза и да му е кеф да си джътка и да си плаща за новостите а може и безплатно кой както си пожелае но важното е да има РАЗВИТИЕЕЕЕЕЕЕЕ това е by ( Makc - лудия )   >Grin :evil3:
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!