Imperia Online България  
Април 29, 2024, 02:33:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРОМЕНИ ПО СРЕДАТА НА ЕРИТЕ!!!!!  (Прочетена 6398 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« -: Февруари 14, 2013, 18:25:35 »

 Основният въпрос не е в това дали ще има 6 часов блок или не. Не е и в това колко войска ще умира по време на битките. Основния въпрос на който трябва да получим отговор е защо всички тия промени се правят по средата на ерата. Щом ще има нови правила, не е ли редно те да важат за започващите нови ери и да нямат отношение към вече стартиралите?! Представете си само футболен мач, в който по средата на 2-рото полувреме съдията решава, че не му харесват правилата и вкарва правило домакините да имат 5 гола преднина например.... Интересно ми е тия които взимат подобни решения в ИО как биха изкоментирали подобен казус?!
   Общо взето струва ми се събитията в ИО са отражение на реалния живот в държавата в която живеем. Абсолютно по същия начин се променят цените на тока, на горивата, на водата, на възнагражденията на овластените, на таксите и данъците с които се задължаваме.... Така де, трябва да приемаме нововъведенията като демонстрация на власт, сила, чувство за безнаказаност, незачитане на правата на "простосмъртните" и т.н. Струва ми се, че е време да загърбим войните и омразата в играта и да обявим бойкот на тия които си мислят, че ни притежават. Тия, които си мислят, че сме им задължени да им купуваме продукта, без оглед на това дали е качествен или не. Хората отказали да чуят гласа на собствените си потребители, които ги умоляваха да обединят някои светове за да стане по - населено и интересно, с аргумента, че колкото повече светове има, толкова по - големи печалби ще реализират...
   Е аз не съм съгласен с всичко това. Определено няма да играя следваща ера. Има предостатъчно онлайн игри в интернет, където човек може да се забавлява. Надявам се да има достатъчно разумни хора, които да мислят по този начин и скоро да дойде времето не ние да се молим да ни чуят гласа, а да се молят на нас да им станем отново клиенти.

                                                                                                                                                              ПОЗДРАВИ!!!
« Последна редакция: Февруари 14, 2013, 18:32:02 от bro555555 » Активен
AgainHAMELEON
Лейтенант
***

Karma: +11/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2013, 18:30:22 »

БРАВО !  *bravo* *bravo* *bravo*
Напълно съм съгласен с позицията ти и те подкрепям ИЗЦЯЛО ! Smiley
Активен

Не прави това , което не искаш да ти бъде направено ;D
krasi79
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2013, 18:58:16 »

БРАВО!!!  Мъдри думи, но няма да бъдат чути.   
Активен
krasi79
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2013, 19:18:22 »

А защо не ги съобщихте тези промени малко по рано? Аз колкото за мод си имах, поне нямаше да си купувам диаманти за подаръци.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2013, 19:57:11 »


Основният въпрос не е в това дали ще има 6 часов блок или не. Не е и в това колко войска ще умира по време на битките. Основния въпрос на който трябва да получим отговор е защо всички тия промени се правят по средата на ерата. Щом ще има нови правила, не е ли редно те да важат за започващите нови ери и да нямат отношение към вече стартиралите?! Представете си само футболен мач, в който по средата на 2-рото полувреме съдията решава, че не му харесват правилата и вкарва правило домакините да имат 5 гола преднина например.... Интересно ми е тия които взимат подобни решения в ИО как биха изкоментирали подобен казус?!
   Общо взето струва ми се събитията в ИО са отражение на реалния живот в държавата в която живеем. Абсолютно по същия начин се променят цените на тока, на горивата, на водата, на възнагражденията на овластените, на таксите и данъците с които се задължаваме.... Така де, трябва да приемаме нововъведенията като демонстрация на власт, сила, чувство за безнаказаност, незачитане на правата на "простосмъртните" и т.н. Струва ми се, че е време да загърбим войните и омразата в играта и да обявим бойкот на тия които си мислят, че ни притежават. Тия, които си мислят, че сме им задължени да им купуваме продукта, без оглед на това дали е качествен или не. Хората отказали да чуят гласа на собствените си потребители, които ги умоляваха да обединят някои светове за да стане по - населено и интересно, с аргумента, че колкото повече светове има, толкова по - големи печалби ще реализират...
   Е аз не съм съгласен с всичко това. Определено няма да играя следваща ера. Има предостатъчно онлайн игри в интернет, където човек може да се забавлява. Надявам се да има достатъчно разумни хора, които да мислят по този начин и скоро да дойде времето не ние да се молим да ни чуят гласа, а да се молят на нас да им станем отново клиенти.

                                                                                                                                                              ПОЗДРАВИ!!!

По средата на коя ера? Всеки свят започва по различно време, няма как навсякъде да е в началото на ерата.
Имате 2 седмици да се нагодите, не е от днес за утре.

Доста по- важно е промяната в геймплея отколкото тези въпроси, но това Вие не коментирате.
Активен
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 14, 2013, 20:12:21 »

     По средата на ерата в която играя. По средата на всяка една ера, която е започнала към настоящия момент. Футболни мачове също се играят непрекъснато, но ако се промени някакво правило по време на дадена среща то не влиза в сила от средата на полувремето нали?! Както и не е редно да се променят условията по кредита ти от някоя банка да речем, след като вече имаш сключен договор. Я си представи какво би станало ако имаш подобен казус и месец преди да си закриеш кредита банкерите решат, че имат основания да променят условията и да ти заявят любезно, че им дължиш още толкова пари, колкото си внесъл до момента?!
Та кредити се теглят всеки ден Wink Ами ако го направят същото и още веднъж и още веднъж и още няколко пъти?! Същото е и тук! Разликата е само в това, че тук проблема няма да получи публичност и реакциите няма да са толкова остри и масирани колкото ако беше банка, а не ИО.  Всяка ера както казваш започва по различно време. Ами нека и промените да бъдат поетапни и да касаят ерите които започват тепърва, а не да ни поставят пред свършен факт. Въпроса който поставям е по - скоро принципен от колкото детайлен, а принципа е следния: новите правила трябва да важат за новите ери.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #6 -: Февруари 14, 2013, 20:24:51 »

Погледни си общите условия за регистрация и тогава пак да поспорим, а?
Активен
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 14, 2013, 20:51:51 »

     Писнало ми е да гледам условия, които се поставят едностранно. Нямам какво да споря с теб. Аз отстоявам позиция, а ти ми отговаряш да чета някакви си условия. Не ме карай да обяснявам неща разбираеми дори за идиоти. Условията ги поставя силния на деня, а "простосмъртните" сме "длъжни" да сме съгласни и да аплодираме всякакви подобни инициативи. Наистина ли вярваш в това?!
Общите условия са написани именно за да бъдат използвани в случаи като този. Те целят документално обосноваване безотговорнстта на тия които предлагат продукта на пазара. Пропуснат е само един единствен факт. Силния на деня не е статична величина. Силния днес, лесно може да стане "подлога" на "простосмъртния" в утрешния ден Wink  Затова е добре човек от време на време да си припомня от къде е тръгнал и да не се самозабравя. Тоягата все пак има 2 края.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #8 -: Февруари 14, 2013, 21:32:09 »

Виж сега, правилата са заложени с регистрацията в играта. А те са ,че разработчиците могат да променят неща по геймплея по собствено усмотрение. Ти си се съгласил с това нещо веднъж, сега не ти изнася и спориш. Промени по всяко време са се правили от създаването на играта, винаги е имало недоволни, това е положението.

Ти изместваш темата от съществените неща в промените към това, че въобще са направени промени. Повярвай ми - 2 седмици предварително известяване в тая игра си е нещо изключително като внимание към потребителите.

Активен
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 14, 2013, 21:56:24 »

   Ще те помоля да изпиеш няколко бири и да се върнеш да прочетеш постовете ми с повишено внимание. Когато го направиш вземи си задай въпроса какво точно оспорвам и си отговори на въпроса имам ли основание да го правя. Ако случайно не стигнеш до отговор ще ти помогна. Оспорвам именно тези глупости, които ти наричаш общи условия. Та в този ред на мисли ще взема да повторя с надеждата да вземеш да проумееш най - накрая това което се опитвам да ти обясня. Договореност има когато има преговори и дебат по даден въпрос. Самия акт на договаряне сам по себе си не може да бъде монолог. Правилата от друга страна важат за определено нещо при определени условия и за определен период. Нещо като областта на видимост на една променлива. Та отново на въпроса. Редно ли е правилата да бъдат променяни по време на играта?! Понеже нямам нито време нито желание да споря с теб или който и да било друг, ще оставя въпроса отворен и нека всеки сам да намери отговор на въпроса. Лично аз считам подобна промяна на правилата за недопустима и като протест срещу това просто няма да започна друга ера в ИО (ако изобщо доиграя тази разбира се). Призовавам и всеки себе уважаващ се индивид в рамките на ИО да постъпи по този начин. Ако ти умираш от щастие да те третират по такъв начин, то никой не те е спрял да си дерзаеш. За разлика от това което ни се поднася от екипа на ИО, моите постове са просто едни пожелания, които не са обвързани с общи условия и нямат задължителен характер Wink
                                                                                                                                                 Поздрави!
Активен
bro555555
Лейтенант
***

Karma: +27/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 113



Профил
« Отговор #10 -: Февруари 14, 2013, 21:59:45 »

     Недоволни винаги е имало и винаги ще има. Статистика винаги се е водила и продължава да се води. По начина по който се опитваш да спориш с мен допускам, че имаш достъп до последната. Ако се съмняваш в думите ми спокойно можеш да се обърнрш към фактите нали Smiley "Когато фактите говорят и Боговете мълчат" Wink
Активен
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 14, 2013, 22:09:11 »

що се косите бе  Grin в галактиката беше махнат този офлайн и беше по добре  Cool
Активен
ksg1979
Лейтенант
***

Karma: +10/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 14, 2013, 22:11:59 »

 Grin Grin Grin да има а от толкова 'умни промении бг световете са полупразни и по зле става с всяка ера  *hahaha*
Активен
ksg1979
Лейтенант
***

Karma: +10/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 105



Профил
« Отговор #13 -: Февруари 14, 2013, 22:16:04 »

а с махането на блока ще гледате играчи ако не и цели съюзи постоянно на линия 24 часа в денонощието  *hahaha*
Активен
gogata1
Редник
*

Karma: +4/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #14 -: Февруари 14, 2013, 22:19:28 »

ами когато оф  не могат ли да те изнесат  Tongue
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!