Imperia Online България  
Юни 17, 2024, 04:53:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Писна ми !!!  (Прочетена 3436 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #15 -: Февруари 13, 2013, 20:21:57 »

А аз искам да попитам , Вие убедени ли сте , че атаката е била на точно 10:00 минути , а не на 10:05 примерно и да сте ударили на Полева преди прибирането на неговата армия.

друга причина няма - наистина е засякъл на 3 секунди и няма бягане
може да не е на 10 мин, което не казвайте, че е невъзможно, защото аз в момента съм така с един във война
разстояние и най бавна единица и ще си сметнете за колко идва при различни карти
Активен

Ама иначе любезни бе..
blagomirhisa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #16 -: Февруари 13, 2013, 22:39:01 »

50 растояние при свят *10 ..Ти ще кажеш ....Може да е било   над 40 мин ......
Активен
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #17 -: Февруари 14, 2013, 08:12:55 »

50 растояние при свят *10 ..Ти ще кажеш ....Може да е било   над 40 мин ......

еми ходи да стачкуваш тогава

на мен 2 пъти ми се е случвало при засечка армиите да увиснат и да не се прибират - и аз съм полудявал, защото втория път костваше войната

няма кой да ти обърне внимание понеже сървара се е скапал и играта е забила било то и за няколко секунди, които в крайна сметка са достатъчни да се провали дадена акция
Наистина е жалко и знам как се чувствате, но нищо няма да последва - дано ви е олекнало поне малко след като сте казали на всички колко сте добри в засичането на 10 минути....

Нищо лично
Лек ден

пс
на мен х2 скорост на 8 разстояние ми е на над 10 мин, защото не съм вдигал карти заради това, че няма хора и не мога да си осигуря нужния сейф. Но ти предполагам знаеш много добре картата на нападателя и си смятал всички възможни времена. Успех следващия път.
Активен

Ама иначе любезни бе..
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 15, 2013, 13:17:14 »

От подобна засечка се бягаше чрез пускане на атака Smiley. Ако не са го оправили че не съм играл скоро, а и преди това не са ме засичали Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #19 -: Февруари 15, 2013, 13:29:07 »

Времето му за пътуване е било над 10 минути, съответно когато е станала "засечката", армията още не е била вкъщи.

blagomirhisa, получаваш перманентен бан във форума.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!