Imperia Online България  
Юни 17, 2024, 02:53:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Писна ми !!!  (Прочетена 3434 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
blagomirhisa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« -: Февруари 13, 2013, 00:38:49 »

Атаки по мен
От До Вид мисия Бройка Оставащо време Операции
Hesinkar_Kawa - [Провинция 1] Провинция 4 Разграбване 573 987 00:08:59   ( Атаката е по играч от моя съюз и е пусната на трибуна )

Моите мисии
От До Вид мисия Бройка Оставащо време Операции
Провинция 4 Hesinkar_Kawa - [Провинция 1] Полева Битка 633 483 00:09:58  ( Моита контра )

http://prntscr.com/sioea  ( удара по суюзника)

http://prntscr.com/siqgg    ( моя удар )

http://prntscr.com/siqly   ( правила )

И сега да ми обясните , как така той избяга ?? Нещо системата КУЦА ?? Докога ще бъде така ? Как като вкарвам диаманти , 1 път системата не забрави да ми вземи парите ?  Докога ,ще плащаме за нещо , което не ФУНКЦИОНИРА !! 3 сек разлика , а тои избяга ..... !!!!!  *HUNTER*
« Последна редакция: Февруари 13, 2013, 00:41:39 от blagomirhisa » Активен
blagomirhisa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2013, 00:40:04 »

тъпата Ви система за изображения не работи !
Активен
gocogocov
Лейтенант
***

Karma: +8/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2013, 01:13:55 »

понякога има 4-5 секунди забавяне когато армията се разтоварва и най-вероятно си го ударил преди армията му да се е разтоварила
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2013, 01:25:48 »

Проблема не е в разтоварването. Мога да гарантирам , че не е правен рефреш и е нормално да има голямо разминаване.  ;D
Активен

blagomirhisa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2013, 09:29:28 »

ЕИ Хаус  , Да нямаш IQ на  МАИМУНА Huh?  Снимките са от сърварно време ...какъв лаг от СИСТЕМАТА ..И да е имало лаг , няма да го показва в битките грешно ....Ще даде точното време на удара , а то е 3 сек разлика ( при положение ,че неможе да мести  , когато е под 5 сек )
Активен
blagomirhisa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2013, 09:50:40 »

Нека да пише някой Компетентен , да ми даде хубав и смислен отговор , а не да ми хвърля ПРАХ В ОЧИТЕ , както ХАУС ! Играем от доста време и несме тъпи и знаем  как се прави рефлеш !
Активен
_neith_
Гост
« Отговор #6 -: Февруари 13, 2013, 12:01:15 »

по хубав от това,че не сте рефрешнали няма Smiley
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 13, 2013, 12:36:16 »

проблема не е само в рефреша.... вие играете на един сървър, а той на друг. При повечето сървъри има разминаване във времето от порядъка на няколко секунди. Когато седите повече в играта тази разлика се увеличава, като може да достигне и 30 секунди. Това става под формата на лаг. Може да се избегне всичко това с натискане на бутон ф5 или излизане и влизане на ново в играта. Когато се правят засечки е препоръчително да се случи. Един съвет, когато ще засичате някой добавете 5 секунди за лаг, така има по-голям шанс да го хванете Smiley
Надявам се да съм го обяснил добре, ако имате въпроси питайте, но не обиждайте хората, които Ви помагат (в частност доктора).
Активен

blagomirhisa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 13, 2013, 12:57:10 »

Празни приказки !!! Прах в очите отново .Никаква отговорност не поемате , само си изтривате ръцете !!!!!!   И да има лагг , във лога на удара ВИНАГИ , ВИНАГИ е изписано точното време !!!! Никои не ти засича по точно време .Всичко става по скаип и се удря до 2-3 сец разлика .ДРУГ Е ВЪПРОСА , че тои премести армията 3 секунди преди удара !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 13, 2013, 13:17:07 »

Какви секунди да добавят в случая? Засичащият не е пристигнал преди жертвата.Човекът казва,че онзи на 3 секунди мести,а няма право под 5,значи армията на жертвата се е прибрала според засечката.По принцип става номера и на 1 секунда да преместиш,но незнам в диамантените версии дали работят ''онези ''магарии без рефреша,подпрозорците и предварително заредена за бягство армия. *scratch*

Значи вече май трябва да има шпионаж и за това,на кой сървър е опонента *freak*.Нали Галине? Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 13, 2013, 13:31:04 »

Празни приказки !!! Прах в очите отново .Никаква отговорност не поемате , само си изтривате ръцете !!!!!!   И да има лагг , във лога на удара ВИНАГИ , ВИНАГИ е изписано точното време !!!! Никои не ти засича по точно време .Всичко става по скаип и се удря до 2-3 сец разлика .ДРУГ Е ВЪПРОСА , че тои премести армията 3 секунди преди удара !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Каква отговорност да поема? Проблема си е ваш. Нормално е да избяга на 3 секунди след като не е рефрешнат сървъра. На вас реално Ви показва 3 секунди, но те може да са и 10. Говорите за IQ, а не схващате нещо толкова просто... Засечка не се прави само по скайп. Навремето Килгор показа един часовник, по който се правеха засечките, но няма да се впускам в подробности. Вие явно можете и знаете как стават нещата. Ако сте сигурни, че проблема е в играта пишете на support_bg@imperialsupport.org , опишете си проблема, ще бъде направена проверка и съответно ще получите отговор. По компетентни от босовете няма  Wink

Значи вече май трябва да има шпионаж и за това,на кой сървър е опонента *freak*.Нали Галине? Wink
Това е реален проблем, защото между сървърите има разминаване във времето от порядъка на 2-3 секунди без да броим лага. Ако играч А излиза и влиза в играта, а играч Б кисне в нея с часове без прави рефреш разминаването може да стигне 30 секунди. Аз съм от типа играчи А, но един път докато имаше 30 секунди до битката получих червеното писмо хахахах

Идеята за шпионаж е добра, но дали е осъществима. По-лесно е да се синхронизират часовниците на сървърите...
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 13, 2013, 13:36:33 »

Те ако можеха нещо да синхронизират,досега да са го направили.Това е от началото така. *hmm* Затова най сигурния начин е снимка с голо маце пратена на жертвата,за да се разсее и забави местенето  Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 13, 2013, 14:08:56 »

Нормално е да избяга на 3 секунди след като не е рефрешнат сървъра. На вас реално Ви показва 3 секунди, но те може да са и 10.
Абе човече  колко по ясно да ти го каже и покаже Благомир?  Ти  невидяли битките от докладите?   Какъв сървар те гони, какъв рефреш??  Пича  е засякъл идеално. Дали е по скайп или по време на удар  няма значение щом в докладите се вижда ясно 3 сек разлика. Точка по въпроса. Админите да поемат отговорност и да дадът смислен отговор. Защото този проблем не е само при Благомир
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
blagomirhisa
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 13, 2013, 17:16:03 »

Проблема не е в разтоварването. Мога да гарантирам , че не е правен рефреш и е нормално да има голямо разминаване.  ;D

Господин "гарантиране " Защо не пишеш Huh?? Осъзна ли , че грешиш ? Може поне едно извинение да напишеш и да се извиниш , че  се обаждаш НЕПОДГОТВЕН !
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #14 -: Февруари 13, 2013, 18:30:37 »

Атаки по мен
От До Вид мисия Бройка Оставащо време Операции
Hesinkar_Kawa - [Провинция 1] Провинция 4 Разграбване 573 987 00:08:59   ( Атаката е по играч от моя съюз и е пусната на трибуна )

Моите мисии
От До Вид мисия Бройка Оставащо време Операции
Провинция 4 Hesinkar_Kawa - [Провинция 1] Полева Битка 633 483 00:09:58  ( Моита контра )

И сега да ми обясните , как така той избяга ?? Нещо системата КУЦА ??

А аз искам да попитам , Вие убедени ли сте , че атаката е била на точно 10:00 минути , а не на 10:05 примерно и да сте ударили на Полева преди прибирането на неговата армия.
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!