Imperia Online България  
Април 25, 2024, 23:30:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1-Броячът  (Прочетена 5986 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #30 -: Февруари 22, 2013, 13:26:05 »

Ето и честната калудка  помага ,това трябва да се пази !!
..и продължава да помага *xxx*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #31 -: Февруари 22, 2013, 13:38:18 »

Тоя де яде баницата не е виновен ,виновен е тоя де му я дава  Grin
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #32 -: Февруари 22, 2013, 13:57:07 »

Брояч: 49 спечелени битки в защита от г-н Мадман. Просто суха статистика.Лятно кино Орфей-безплатно кино.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #33 -: Февруари 22, 2013, 14:17:33 »

Брояч: 49 спечелени битки в защита от г-н Мадман. Просто суха статистика.Лятно кино Орфей-безплатно кино.
Като гледам конкуренцията му ,се чудя дали да спра мода и аз да  му дам малко военни  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Февруари 22, 2013, 14:19:21 от _P0BeDiTeL_ » Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #34 -: Февруари 22, 2013, 14:24:47 »

Ама то не става така.Знам за различията ти с Океан(чел съм из форума),но той обикаля като алтав в нападение,а ОНЗИ прави малко армия барабар с леки и чака да се разбиват в него.Да,и ОНЗИ обикаля в атака,но защо кара Абсолюти,Драгони,Драксдари и разни сиукси да се разбиват.Толкова ли е зле.Има акаунти,които с 2-3 битки ще му вземат и доблестната класация на ОНЗИ,защото военната е мираж за него,но това ли е начинът.3ма човека се борят за доблестта,3ма за военната.Мадман иска да остане с пръст в г....з   май.Даже го заслужава.49спечелени защити в класика-всички с доблест и военни и това не е повод за наказание.Е кое е?  Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #35 -: Февруари 22, 2013, 14:33:01 »

Ама то не става така.Знам за различията ти с Океан(чел съм из форума),но той обикаля като алтав в нападение,а ОНЗИ прави малко армия барабар с леки и чака да се разбиват в него.Да,и ОНЗИ обикаля в атака,но защо кара Абсолюти,Драгони,Драксдари и разни сиукси да се разбиват.Толкова ли е зле.Има акаунти,които с 2-3 битки ще му вземат и доблестната класация на ОНЗИ,защото военната е мираж за него,но това ли е начинът.3ма човека се борят за доблестта,3ма за военната.Мадман иска да остане с пръст в г....з   май.Даже го заслужава.49спечелени защити в класика-всички с доблест и военни и това не е повод за наказание.Е кое е?  Cool
Аре бе а когато океан се напъваше да ми вземе военната в свят 2 по същия начин не мислеше така нали ? Я погледни тук  Wink
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=59485.0
Предната ера когато сърбина ми я взе по същия начин океан се кефеше и бъзикаше ,сега ще помогна на другия да му е гадно ,за три дни бая армия ще набавя  *pardon*
Когато го докладвах ми отговориха ,може човека хабер да няма да те мразят и за тва да се блъскат в него.Та и сега мадман човека си е невинен ,останалите мразят океан и му правят мръсно  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Февруари 22, 2013, 14:39:40 от _P0BeDiTeL_ » Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #36 -: Февруари 22, 2013, 14:40:42 »

Само съм чел,не съм участвал в такива лайна.Доколкото знам за свят 2,не Океан е искал,а твои ''приятели'' са искали да ти направят мръсно.Плюс това ОНЗИ го прави това от месец,защото няма икономика да издържи на 2-3 дни удари..затова с малко армия,но редовно. Grin
Какво ще направиш сега-ти си знаеш.Май няма да ме учудиш ако се замесиш в бълвоча.Да видим. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #37 -: Февруари 22, 2013, 15:23:20 »

Брояч: 50 спечелени битки от г-нМадман в защита.Те го нападат,той с лекота си ги отразява.Форт-128,крепост 19. Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #38 -: Февруари 22, 2013, 15:36:09 »

Брояч: 50 спечелени битки от г-нМадман в защита.Те го нападат,той с лекота си ги отразява.Форт-128,крепост 19. Grin
Дето се казва - А честит юбилей *hahaha*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #39 -: Февруари 22, 2013, 17:27:15 »

Ама то не става така.Знам за различията ти с Океан(чел съм из форума),но той обикаля като алтав в нападение,а ОНЗИ прави малко армия барабар с леки и чака да се разбиват в него.Да,и ОНЗИ обикаля в атака,но защо кара Абсолюти,Драгони,Драксдари и разни сиукси да се разбиват.Толкова ли е зле.Има акаунти,които с 2-3 битки ще му вземат и доблестната класация на ОНЗИ,защото военната е мираж за него,но това ли е начинът.3ма човека се борят за доблестта,3ма за военната.Мадман иска да остане с пръст в г....з   май.Даже го заслужава.49спечелени защити в класика-всички с доблест и военни и това не е повод за наказание.Е кое е?  Cool

Едни и същи комплексарчета няколко ери подред .... правят простотии и развалят един от най-хубавите и най-стари светове в ИО ...

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #40 -: Февруари 22, 2013, 17:33:19 »

За жалост Кро. Никой не е светец,но всичко си има граници.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #41 -: Февруари 22, 2013, 18:11:19 »

51 ,ги смятайте след 3 часа....
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #42 -: Февруари 22, 2013, 19:21:30 »

51 ,ги смятайте след 3 часа....
Това е директно признание за уговорка.Надявам се този път ,на базата на този пост всеки да си понесе заслуженото.Докато някои  правят това ,други наистина правят красиви битки..

divalimonk(PartyTime)   CrishtiaN(Tamerlan)   63543   3128199   6142   91651   0   0   4236


Браво и на Дива и на Крис.Битката е обсада в центъра  на морал 44.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #43 -: Февруари 22, 2013, 19:56:45 »

Не позна ...не ме е карал . Аз си ги пускам натам по собствено желание !!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #44 -: Февруари 22, 2013, 20:11:41 »

Не позна ...не ме е карал . Аз си ги пускам натам по собствено желание !!!
Какво собствено желание бе.Опорочаваш ерата.ти и разни други.Сбий се като искаш-какво делиш армията на 100 части постоянно .Колко пъти искаш да се разбиеш?Защо? Защото нямаш акъл.Защото като неможеш да постигнеш нещо,си решил да рушиш и обезмисляш играта на другите.Айде недей пиши повече ако обичаш,за да ни оцелее темата и да си водим хронологията на наглостта Ви.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!