Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:35:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко следва да бъде броя на кръговете в една ера във ФИ?  (Гласуването приключено: Февруари 10, 2013, 23:44:07 )
десет кръга - 13 (65%)
петнадесет кръга - 3 (15%)
двадесет кръга - 0 (0%)
петнадесет кръга, две ери в годината, съвпадащи по време с полусезоните в първенствата - 1 (5%)
двадесет кръга, съвпадащи по време с полусезоните в първенствата - 3 (15%)
Общ брой гласове: 19

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Брой кръгове в една ера  (Прочетена 3669 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FUTBOL
game administrator
Редник
*

Karma: +442/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


ИГРАЙ ЧЕСТНО!


Профил
« -: Февруари 06, 2013, 23:44:07 »

Предвид получените предложения, пускаме анкета. Моля да гласуват само заинтересованите от ФИ.
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 06, 2013, 23:55:19 »

za мен 10 кръга и повече ери е по интересния вариянт .....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Moria
Хапче, горчиво като ИСТИНАТА
Редник
*

Karma: +29/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 07, 2013, 00:15:52 »

И аз съм за 10 кръга на ера и повече от една ера на полусезон.
Активен
staroto
Редник
*

Karma: +22/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2013, 08:25:05 »

с 10 кръга е супер *ok*
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2013, 13:43:25 »

15 кръга на ера.Като се имат предвид евротурнирите и квалификациите си идват 3 ери на полусезон като че ли.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2013, 14:47:28 »

Аз предпочитам 10 и една от причините е да опонирам на HSinclair.

По-важното е, че така ще имаме право на по-малко грешки, което ще подобри качеството.
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 07, 2013, 15:13:37 »

Аз предпочитам 10 и една от причините е да опонирам на HSinclair.

По-важното е, че така ще имаме право на по-малко грешки, което ще подобри качеството.
Защо такъв мерак да ми опонираш?  Smiley При 10 кръга,ако закъснееш 2-3 кръга или нацяло изпуснеш 1,отписваш.Както казах и по-рано,всъщност каквото реши Скелетан и каквото напише Хапчето,така че ,важното е Попа да не е шампион *freak*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 07, 2013, 18:36:30 »

15 кръга.По завързано става.С новите опции за 7 твърди и бонусите за 5 кръга нещата могат да се променят коренно. Smiley
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
popa007
Редник
*

Karma: +93/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 07, 2013, 19:14:42 »

Защо такъв мерак да ми опонираш?  Smiley При 10 кръга,ако закъснееш 2-3 кръга или нацяло изпуснеш 1,отписваш.Както казах и по-рано,всъщност каквото реши Скелетан и каквото напише Хапчето,така че ,важното е Попа да не е шампион *freak*

споко! чудеса стават по въднъж  Wink

ама преди теб ще съм със сигурност

и преди тестера  Grin Grin Grin

хайде, от мен да мине, Мория може да я пусна напред.
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 07, 2013, 20:19:48 »

споко! чудеса стават по въднъж  Wink

ама преди теб ще съм със сигурност

и преди тестера  Grin Grin Grin

хайде, от мен да мине, Мория може да я пусна напред.
Време ми е вече за топ 3 на мен. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #10 -: Февруари 07, 2013, 22:28:31 »

Попе,преди мен може да си само ако пак стачкувам Cool Или с две думи:Ще си преди мен,когато Ливърпул станат шампиони  Embarrassed
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 08, 2013, 21:33:29 »

Защо такъв мерак да ми опонираш?  Smiley При 10 кръга,ако закъснееш 2-3 кръга или нацяло изпуснеш 1,отписваш.Както казах и по-рано,всъщност каквото реши Скелетан и каквото напише Хапчето,така че ,важното е Попа да не е шампион *freak*

АЗ мисла че играта   е направена за разобразаване на времето   и  малко  коментари  по  мачовете 
ако  си  добър  познавач  може   и с  4-5  кръга да   спечелиш    без  значение от пропуснатото   *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!