Imperia Online България  
Април 29, 2024, 08:34:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 6 часов блок мнения и препоръки  (Прочетена 6735 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #30 -: Април 10, 2013, 14:31:05 »

Аз нямам много свободно време или ако го имам то е през няколко часа за малко, но 6 часовия блок мен лично ме ограничаваше, сега ми е много по-лесно да стана в 3 през ноща да поиграя час два и пак да легна без да се притеснявам че ще ми заключат акаунта за 6 часа, защото през деня съм влизал през няколко часа от работа за да си нагледам играта.  А и тоя бот дето следи дали те атакуват и да мести армията че и да пуска атаки ... той цял ИЕ ще излезе, ще да е доста скъпичък, а ако може това, вероятно може да се съобрази и с 6 часовия офлайн, което пък значи че това не е ефективна мярка.
Хехехе защо си мислиш, че нещо такова е много сложно ? Един програмист го усложнява просто защото го подобрява  Wink Не мисля, че нещо подобно задалжително е един бот въпреки, че не е кой знае колко сложно да се направи накуп  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #31 -: Май 12, 2013, 05:31:51 »

Аз лично съм голям побойник първата ми работа като се заселя някъде е бой жив да не остане ,но ето сега играя в бг 14 свят 2х и започнах преди два дни а най силният 444к и бой бой и си знам че накрая мен ще ме ударят и вместо да рева във форума на 5000 нетни точки съм с 13 ниво контрашпионаж (е и съюзно има личното е 9тка и го вдигам още) чудя се ако си направите много шпиони и контрата я вдигате ( няма лимит  вече) какъв ви е проблема да се защитавате?Един атакер прави грамадна войска за цял сървар време и не би рискувал да се пребие ако не може да те шпионира  така със сейф без сейф с блок без блок като не може да те шпионира не може и да те нападне . Има и други (имперци основно аз винаги съм номад) на 10к нетни с 1-2 провки ама 6-7 крепост и до 200к вече гледаш 9тки и така веднъж на 200-300к нетни по време на война видях от вражеския съюз некъв пичага 8 имперска крепост и вътре 40м злато 50м дърво и ми отне 2 разбивания да го смачкам и 1000 шпиони избити докато го шпионирам и то щото бяхме във война. Начи кеф ви контрашпионаж кеф ви крепост до 500к нетни е фактор кеф ви смяна на локацията кеф ви възстановяване на загубите кеф ви че не тря оправяте - злато кеф ви че на обсада стрелците са с атака /5 и хайде сега че и блока да ви го нагодят както ви е удобно не е ли малко прекалено?И аз искам единици ''боен слон'' ''рицар''  и некъв специален герой дет се бие ходи на мисии и на 100 левъл ти е равен на 100к мечоносци и бонус към добив и така за да спечелиш реалм да трябва да си се бил цял сървар за да имаш опит на героя а не некъв фермер с 0 точки да  печели реалма  искам и да има бонуси откъм морал или доблест сила на войска нещо поне заради военно звание или медал  да не е само за да ми краси профила и вече да стане кютек ама няма да стане нито едно от нещата . И последно искам да запитам оплакващите се от атакери да сте виждали някога военен съюз да печели реалм??? До сега само фермери го печелят ,а пък в същото време се оплакват.
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #32 -: Май 12, 2013, 12:10:39 »

Явно не си схванал смисъла на 6 часовия блок ! Няма да страдат фермерите пич а нападащите играчи ! При наличието на чекър и 24 4асово позволение да си на линия, абсолютно забрави за успееш да хванеш играч с армия и чекър под ръка Grin Grin Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
PandaTeddyBear
Гост
« Отговор #33 -: Май 12, 2013, 23:39:09 »

май е прекалено  скучно всеки ден по 1 диамант -__-
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!