Imperia Online България  
Април 26, 2024, 11:47:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Балкански приказки-14ти свят  (Прочетена 25706 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #180 -: Февруари 21, 2013, 20:18:09 »

Къната станал 2ри по доблест...сигурно заради тва се е модирал, горкия... Undecided Grin
Не е за това ,ако не си разбрал аз приключих с Империя Онлайн,не ме интересуват класациите ,аз съм спечелил предостатъчно класации ,ако ме интересуваха нямаше след 10 месеца водене убедително в две от класациите да зарежа ерата малко преди края  Grin  Grin Сега имаш шанс да вземеш и ти една класация след толкова години напъни  Wink
Активен

haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #181 -: Февруари 21, 2013, 22:22:17 »

тоз па и той...ти мене не ма мисли за класациите-аз съм доволен от постигнатото последните 2-3 ери и то нормално постигнато, ама ти как можеш да се хвалиш със "спечелените ти" класации не знам-миналата ера колко блъска по каси, за да стигнеш Ицо, че да се направиш на голяма душа и да поделиш 1вото място...тая ера как така така скромно игра, а? май като играеш нормално и не си нищо особено Tongue
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #182 -: Февруари 21, 2013, 23:02:38 »

блъскането по каси не е забранено Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #183 -: Февруари 22, 2013, 01:33:15 »

бе то не е, ама трябва да го е срам да се хвали с подобни неща...всеки с време и малко армия може да направи това, ако той се хвали за това, че е може би единственият, който бие каси за военни, за да стане 1ви-ще го разбера, инак по-добре да замълчи
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #184 -: Февруари 22, 2013, 01:52:43 »

тая ера как така така скромно игра, а? май като играеш нормално и не си нищо особено Tongue
А бе да ти честно почвам да се съжелявам,само ми го въвчеш вече незнам колко време ,какво особенно искаш да бъда ?
Не играя от сумати време ,все още водя над 32к военни ,до скоро бях първи и по доблест.
Ти не спираш да се пънеш и да биеш банната каса (де я биеш биеш де се разбиваш в нея)

Ето факти ,стига с празните приказки!






тоз па и той...ти мене не ма мисли за класациите-аз съм доволен от постигнатото последните 2-3 ери и то нормално постигнато

Какво постигна 48 място в нетната ? на тема военна игра си гола вода -видно е по статистиката ти избит вражески ,и загубени собствени.
Накрая ще спра мода и ще те напляскам  Grin
Ако не друго поне ще те запаля и бутна (то ти нямаше един елитен войник докато играех)
Активен

haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #185 -: Февруари 23, 2013, 15:12:10 »

хаха, ами аз нямам за цел да печеля класации, но щом мислиш, че е справедливо да сравняваш начина ми на игра тази ера с твоята /която се базира на гонене на 1во място в класациите всяка ера и на всяка цена/, то нека тогава да отбележа това, че за 3 месеца ходене по каси и то с цел злато, имам почти 120к военни до сега, а ти само 260к-нима мислиш, че ако имах за цел печелене на класацията по военни нямаше да започна по-рано и сега да съм на минимална разлика от теб? ако нападах само мани-божо през тези 3 месеца, сега щях да съм дори с повече военни точки...като впрочем, ти миналата ера игра по идентичен начин, но с голямата разлика, че бе на 3х по-ниски нетни от мен сега, при което е лесно да трепеш армиите на слабаци и в твоя случай-и гарнизоните им-препоръчвам ти да не правиш подобни сравнения, защото предвид моят начин на игра и статистиката, само показваш колко всъщност си "велик", а едно сравнение между теб и други, отказали се вече играчи-истински майстори, би било може би фатално за егото ти...
все още не мога да повярвам, че си играл преди време на високо нето...сигурно си имал целогодишна протекция или си бил в някой фермерски свят, като впрочем и този свят 14 тази ера е много заспал-100 играча на кръст, 90 от тях фермят-каква конкуренция искаш? няколкото играча, които могат да те стигнат в класациите са натрупали военни и доблест от няколко битки и камикадзетата по тях-бъде сигурен, че в свят, където има повече сериозни и военнонастроени играчи ще си извън топ10 сигурно...е, освен ако не трепеш каси за военни като миналата ера Wink
и няма да те карам да започваш отново да играеш ИО /след като вече каза, че си се отказал, макар че не си държиш на думата/, но ми обеща през новата ера да направиш стотици акаунти, само за да си до мен на картата и да ме спукваш от бой и да печелиш медали ежемесечно от мен, а се отказа...и щом искаш да сравняваш моята фермерска игра с твоята военна, то нека да изиграем 1 ера, но този път ти да си на над 1.5М нетни, а аз на 400-600к нетни и да видим резултатите...тъкмо ще ми е добре по-рядко да влизам, щото на малко нето е по-лесно
« Последна редакция: Февруари 23, 2013, 15:15:34 от haralampi » Активен
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #186 -: Март 18, 2013, 16:21:35 »

дойде и краят на тази пълна с малко драма и повече нарушения ера...
аз, разбира се, се интересувам от моят "учител" дарксидер1-какво стана с него?! след лъжливото му съобщение, че спира с играта, отново бе в игра и дори цакаше битки с 2рото си акаунтче или приятелче, което обаче не му донесе 1вото място по военни  Cry
а аз поне удържах на думата си, че ще имам над 50 разбивания до края на ерата...ето и доказателствата:

но ще разочаровам като покажа, че 70те ми "нови" разбивания са по този начин:
http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/14/2013_3_15/14001533_14001219_4339946
но по-интересни са други мой битки срещу активен играч  Tongue

ПС: отново сме свидетели на "бъгове"-съюз бригада стана 1ви по съюзни проучвания, но незнайно защо, след като бяха пуснати снощи към 22-23ч проучвания на стойност 670М злато, тези промени не бяха отчетени в класацията днес сутринта...може би някой нарочно го прави, не знам, но вече не ми и пука
а пиша в тази тема, защото хрониките на лиска са твърде пристрастни, а и тук ще имаме свободата да покоментираме темата
« Последна редакция: Март 18, 2013, 16:25:15 от haralampi » Активен
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #187 -: Март 18, 2013, 16:28:25 »

а доскорошният ви съюзник яко те прецака още повече за военната класация:
http://www46.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/14/2013_3_17/14050521_14001989_4345545
може би е било нарочно, не знам-вие ще кажете каква бе причината да махнете толкова играчи от съюза си
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #188 -: Март 18, 2013, 19:07:02 »

а доскорошният ви съюзник яко те прецака още повече за военната класация:
http://www46.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/14/2013_3_17/14050521_14001989_4345545
може би е било нарочно, не знам-вие ще кажете каква бе причината да махнете толкова играчи от съюза си
Нападател   efes2012 [_OSMANLI_]   Защитник   demoli [brigada]
Ниво ВМ   22   Ниво ВМ   19
Процент   76%   Процент   55%
Атака меле   20   
-
   
-
-
   
-
   Крепост   
8
-
   
-
   Фортификация   
15
-
   
-
   Терен   Планински ↑
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #189 -: Март 19, 2013, 00:55:58 »

еййй, Къци!!! абе все забравях да те питам кво стана като ме докладва за мултиакаунтинг-нали имах някакво ацц маршал05 също, за което писа "Не е ново според регистрацията ,да ще се възползвам от съвета ти ,след празниците ще ги докладвам ,не е читава работата 8 мили за 1 ден взети от твои приятели от акаунт с подобен ник на твоя - касичка на 20к нетни ,съживяваща се периодично" ?!?  Grin май много си измисляш или пък думата ти хич не е мъжка, щото не за пръв път лъжеш... Tongue
Активен
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #190 -: Март 21, 2013, 08:49:33 »

понеже Къцито не иска да коментира, след като ерата му бе провалена, то нека все пак да му покажа една нагласена битка, заради която изпадна и по военни, а ако някой реши да ме хока за решението ми, нека му кажа, че тази армия бе направена за 3 месеца с икономика от 12 провинции едва /без 10-часови/, а причината да се дам на този играч бе, че нямаше кого да нападам или ми бяха на по 4к разстояние удобните играчи, а и как да пропусна да прецакам поне малко Голямата уста, а дангерите като мишоци изкараха последните месеци в модове, симулирайки "отказване от играта" или просто се изплашиха от това, което им се готвеше

и аз не претендирам да съм най-добрият, но поне не се хваля на цял свят със суха, непоказваща реално нещата, статистика, че съм...явно на Къцито безброините битки с тигарчето, негов приятел може би или поредният слабак, му дават самочувствие
« Последна редакция: Март 21, 2013, 08:52:58 от haralampi » Активен
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #191 -: Март 26, 2013, 19:31:00 »

 *hahaha* Каната чете постовете ми, но не смее да пише-ама другаде коментира...
чудно ми е само как така започна да уважава честните играчи...след като се "отказа" сигурно е видял нещата по друг начин, от друг ъгъл...сигурно иска да изкара мен егати нечестният злодей, който 1-2 ери се занимава да се драка из форума с него и проскубаната му приятелка, именно защото преди 2-3 ери те мамеха и правеха мръсно на далеч по-незаинтересованите от простотиите им играчи-новаци като мен, които най-невинно, без да познават играчи извън съюза им, се биеха и стигаха топ-местата в класациите, без да са имали за цел това и постигайки го правейки си кефа...но като реших да захабя малко армия като за край, веднага друга песен запяха, че и не смеят да си признаят как загубиха "войната", уж заради ангажименти, които точно тази ера им се появиха, много удобно...
айде сбогом от мен-аз поне наистина спирам с играта-достатъчно си поиграх, достатъчно време отделих и за форума последната година, напук на любимите ми герой ще кажа, че аз поставих своите лични рекорди и съвсем честно се вписах в класациите, съответно в историята на играта, което ми бе мини цел /без да броим тази ера, заради пародията с военните точки, все пак не съм Кънчо/, успях с минимални средства /за да съм точен съм похабил напук на админите само 24лв за 4 години игра и то дори почти излишни/ да поиграя на ниско нето /350-620к/ и средновисоко /1.8М/, доволен съм от успехите си-желая приятна игра на всички играчи, както и им пожелавам по-добри админи да има вече и нека убиват конкуренцията с умения и стратегия, а не с връзки и измами-когато играе човек честно и нормално, тогава фактите имат стойност и тогава само глупците ще ги отричат, затова и Кънчо какъвто и да е, не мисля че ще бъде признат от противниците си в играта, нито ще получи нужното уважение, докато е роб на кухата статистика, с която се хвали
ПС: заключвам си темата, ненужната е вече, но искам да кажа на админите, че тази игра /версия 4а/ е уникална, но те само я съсипват с жалките си и непрофесионални опити да накарат играчите да играят друга, по-нова, версия и да смучат пари излишно / не мисля, че си струва да се вземе примерно 1М евро сега и после играчите да се откажат, вместо да печелят няколко години по 300к, примерно казано/

ПРОСЯ СИ БАН ОТ СВИНЕТЕ В ИО
« Последна редакция: Март 26, 2013, 19:59:32 от haralampi » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!