Imperia Online България  
Април 27, 2024, 21:32:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Ако рефрешваш страницата с мисиите докато аткуваш,бутона за връщане става неактивен 4 секунди преди удара. Кое е правилно?
Правило е бутона да става НЕАКТИВЕН и да не можеш да върнеш под 4сек - 18 (52.9%)
Бутона,по принцип,трябва да си седи активен и да връщаш дори на 1 секунда.Това,че става неактивен се дължи на лаг или бъг - 16 (47.1%)
Общ брой гласове: 34

Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да или не?  (Прочетена 7987 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #15 -: Януари 27, 2013, 00:09:44 »

В женски род можеш да говориш на някой от близките си (ако ме разбираш), но не на мен. И да те поздравя, това е поредния ти дълбоко смислен коментар, всеки път надминаваш очакванията ми.
Боб не хвърлям.Ориентирам се по аватарите. Grin Дами,оставям ви. *rose* Хубава вечер от мен. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #16 -: Януари 27, 2013, 00:10:10 »

Че и да пише,какво ще те спре.Ти си си измамничка.Доказана , наказана. Grin

 Grin Grin Grin тука си в голяма грешка ,бъркаш човека ,аз съм тоя наказвания ,а тоя човек никога не са го наказвали Tongue
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #17 -: Януари 27, 2013, 00:11:38 »

Че и да пише,какво ще те спре.Ти си си измамничка.Доказана , наказана. Grin

Не бягай от въпроса, не е описано в правилата, бъг ли е или не?
Активен

Bastards forever
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #18 -: Януари 27, 2013, 00:18:18 »

Не бягай от въпроса, не е описано в правилата, бъг ли е или не?
Вие наясно ли сте изобщо с дефиницията за бъг.Измама е.Не е бъг.И се наказва.Но няма какво да ви го обяснявам това .Със сигурност и за това са ви наказвали , така че знаете повече от мен в тази сфера. *rose*

П/П Това между другото не го ли ограничиха по някакъв начин.Тук сериозно питам.Майтапите настрана. *scratch*.Че версия 4 /Измами Онлайн/не съм пипвал 3 години.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #19 -: Януари 27, 2013, 00:22:42 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *freak* *freak* *freak* аз се изнасям, мозъка ми няма възможност да понася повече високоинтелектуалните удари , които ми нанасяш  Grin Grin Grin

« Последна редакция: Януари 27, 2013, 00:27:11 от glory1976 » Активен
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #20 -: Януари 27, 2013, 00:23:32 »

Че версия 4 /Измами Онлайн/не съм пипвал 3 години.

След като не си наясно с версия 4, защо коментираш във всяка тема?
Активен

Bastards forever
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #21 -: Януари 27, 2013, 00:27:05 »

След като не си наясно с версия 4, защо коментираш във всяка тема?
Казах , не съм играл 3 години.Не не съм наясно. Grin А и не виждам всяка тема да е за версия 4. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #22 -: Януари 27, 2013, 00:28:24 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *freak* *freak* *freak* аз се изнасям, мозъка ми няма възможност да понася повече високоинтелектуалните удари , които ми нанасяш  Grin Grin Grin


Разбирам те.Въпрос на капацитет. Или на неговата липса.Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #23 -: Януари 27, 2013, 00:30:44 »

Разбирам те.Въпрос на капацитет. Или на неговата липса.Grin
  да точно така  Grin коооооолко си прав  Grin липсата ти е тотална
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #24 -: Януари 27, 2013, 00:35:27 »

  да точно така  Grin коооооолко си прав  Grin липсата ти е тотална
Не аз се оплаквам от претовареност на мозъка след десет поста. Grin Иди,почини си и разгледай опцията за прозореца.Да изчезнат мъките. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #25 -: Януари 27, 2013, 00:40:38 »

Казах , не съм играл 3 години.Не не съм наясно. Grin А и не виждам всяка тема да е за версия 4. Grin

като не виждаш, отивай на зъболекар  Grin
Активен

Bastards forever
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #26 -: Януари 27, 2013, 00:43:16 »

като не виждаш, отивай на зъболекар  Grin
Това съвет към аватара с диоптрите ли е.Че не вдянах. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #27 -: Януари 27, 2013, 00:49:11 »

Това съвет към аватара с диоптрите ли е.Че не вдянах. Grin

Ами всъщност е видно колко са ти умствените възможности. То се вижда кого съм цитирал, пояснението ако не е достатъчно да пуснем анкета  *pardon*
Активен

Bastards forever
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #28 -: Януари 27, 2013, 00:57:04 »

Ами всъщност е видно колко са ти умствените възможности. То се вижда кого съм цитирал, пояснението ако не е достатъчно да пуснем анкета  *pardon*
И това го твърди човек , дето праща невиждащите на зъболекар *freak* Поласкан съм. Grin Айде и ти на прозореца. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
gogata2013
Гост
« Отговор #29 -: Януари 27, 2013, 01:26:30 »

Какви 15 сек какви лагове какви бъгове ,атаката си върви бутона си е активен ако не рефрешваш страницата до края на атаката ,рефрешнеш ли обаче 5 сек или след това страницата бутона изчезва и не можеш да върнеш и това не е бъг ,а така е направена играта .Ако не искаш да ти изчезне бутона и да можеш да върнеш атаката до края най късно 7-8 сек преди да удариш може да рефрешнеш за последно за да ти се актуализира времето да ти е точно и то ако нямаш лаг иначе забави ли те нета 2-3 сек и пак ще ти изчезне бутона ,няма бъг или измама аман от плитки умове ,има си елементарни начини при които си отваряш два прозореца на браузъра в единия ти е атаката в другия шпионажа и си спайваш до последно ,а в другия ти е активен бутона за да си върнеш и на 1 сек ако искаш и ако можеш де . *beer*
Случвало ми се е при рефреш на 12-та секунда(без визуален лаг) да изчезва бутона след като падне под 5 секунди.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!