Imperia Online България  
Април 28, 2024, 00:41:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Ако рефрешваш страницата с мисиите докато аткуваш,бутона за връщане става неактивен 4 секунди преди удара. Кое е правилно?
Правило е бутона да става НЕАКТИВЕН и да не можеш да върнеш под 4сек - 18 (52.9%)
Бутона,по принцип,трябва да си седи активен и да връщаш дори на 1 секунда.Това,че става неактивен се дължи на лаг или бъг - 16 (47.1%)
Общ брой гласове: 34

Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да или не?  (Прочетена 7988 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« -: Януари 26, 2013, 23:36:40 »

Ако рефрешваш страницата с мисиите докато аткуваш,бутона за връщане става неактивен 4 секунди преди удара. Бъг ли е това,че става НЕАКТИВЕН или така е направена играта?
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #1 -: Януари 26, 2013, 23:40:48 »

Ъъъъ, това става само като рефрешнеш под 15 секунди и това е така от създаването на играта.
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #2 -: Януари 26, 2013, 23:41:53 »

Ъъъъ, това става само като рефрешнеш под 15 секунди и това е така от създаването на играта.
 аз знам,но имам спор и реших да се обърна към мнозинството. А и ако рефрешнеш и на 5 сек пак ще остане активен  *beer*
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #3 -: Януари 26, 2013, 23:43:20 »

Въобще не трябва да може да се върне атаката, така адреналинът ще е гарантиран  *hihi*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #4 -: Януари 26, 2013, 23:46:37 »

Много ясно че е бъг.Иначе ще го има в ръководството описано .Примерно - Атаката не може да се връща 4 секунди преди провеждането и.Ако не е бъг , 4 секунди преди атаката не трябва да може и да се мобва.А може. *pardon* Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #5 -: Януари 26, 2013, 23:48:24 »

Много ясно че е бъг.Иначе ще го има в ръководството описано .Примерно - Атаката не може да се връща 4 секунди преди провеждането и.Ако не е бъг , 4 секунди преди атаката не трябва да може и да се мобва.А може. *pardon* Grin
   Grin Grin Grin гласувай и не се обяснявай толкова.няма какво да го обясняват - то се вижда че така е направена играта Grin
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #6 -: Януари 26, 2013, 23:49:13 »

Какви 15 сек какви лагове какви бъгове ,атаката си върви бутона си е активен ако не рефрешваш страницата до края на атаката ,рефрешнеш ли обаче 5 сек или след това страницата бутона изчезва и не можеш да върнеш и това не е бъг ,а така е направена играта .Ако не искаш да ти изчезне бутона и да можеш да върнеш атаката до края най късно 7-8 сек преди да удариш може да рефрешнеш за последно за да ти се актуализира времето да ти е точно и то ако нямаш лаг иначе забави ли те нета 2-3 сек и пак ще ти изчезне бутона ,няма бъг или измама аман от плитки умове ,има си елементарни начини при които си отваряш два прозореца на браузъра в единия ти е атаката в другия шпионажа и си спайваш до последно ,а в другия ти е активен бутона за да си върнеш и на 1 сек ако искаш и ако можеш де . *beer*
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #7 -: Януари 26, 2013, 23:53:08 »

   Grin Grin Grin гласувай и не се обяснявай толкова.няма какво да го обясняват - то се вижда че така е направена играта Grin
Нещо си нервничък.Споко , да не си докараш инфаркт. Grin Темата е в Общи.Коментира се.Кат не ти изнася - у лево и през прозореца/дано етажа е по висок,да не се мъчиш/  Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #8 -: Януари 26, 2013, 23:56:34 »

Нещо си нервничък.Споко , да не си докараш инфаркт. Grin Темата е в Общи.Коментира се.Кат не ти изнася - у лево и през прозореца/дано етажа е по висок,да не се мъчиш/  Grin
  Grin забавен си като третокласничка,извинявай,че не споделям любовта ти въпреки упоритото ти преследване,малко си досадна  Grin
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #9 -: Януари 27, 2013, 00:00:18 »

 Grin забавен си като третокласничка,извинявай,че не споделям любовта ти въпреки упоритото ти преследване,малко си досадна  Grin
Не оставам с такова усещане.Как се появиш и веднага почваш с цитатите от мен и отговори.Няма отърване от теб.Палавница. *rose*

П/П Бегай до прозореца.Не се мъчи. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #10 -: Януари 27, 2013, 00:00:40 »

Нещо си нервничък.Споко , да не си докараш инфаркт. Grin Темата е в Общи.Коментира се.Кат не ти изнася - у лево и през прозореца/дано етажа е по висок,да не се мъчиш/  Grin

Ти кога започна да правиш разлика между общи приказки и друго, принципно не ти е проблем да пишеш пълни глупости където и да е
Активен

Bastards forever
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #11 -: Януари 27, 2013, 00:02:11 »

Ти кога започна да правиш разлика между общи приказки и друго, принципно не ти е проблем да пишеш пълни глупости където и да е
Преди теб. Grin Айде и другата ми фенка на манежа.Да не се изпокарате сега . Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #12 -: Януари 27, 2013, 00:05:13 »

Преди теб. Grin Айде и другата ми фенка на манежа.Да не се изпокарате сега . Grin
 Така като гледам ти си тая дето драска в темата ни за блица при все,че не играе  Grin аз не съм идвал в темата за свят едно и я кажи,тъй и тъй си тука,става ли е някой да ми регне акаунт и да си продава ресурса на 0.1, а аз да му го купувам - щото в првилата не пише,че е забранено  Grin
Активен
bastardo
Редник
*

Karma: +11/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #13 -: Януари 27, 2013, 00:06:20 »

Преди теб. Grin Айде и другата ми фенка на манежа.Да не се изпокарате сега . Grin

В женски род можеш да говориш на някой от близките си (ако ме разбираш), но не на мен. И да те поздравя, това е поредния ти дълбоко смислен коментар, всеки път надминаваш очакванията ми.
Активен

Bastards forever
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #14 -: Януари 27, 2013, 00:07:32 »

  Така като гледам ти си тая дето драска в темата ни за блица при все,че не играе  Grin аз не съм идвал в темата за свят едно и я кажи,тъй и тъй си тука,става ли е някой да ми регне акаунт и да си продава ресурса на 0.1 и аз да му го купувам - щото в првилата не пише,че е забранено  Grin
Че и да пише,какво ще те спре.Ти си си измамничка.Доказана , наказана. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!