Imperia Online България  
Април 25, 2024, 14:35:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ерата -2013....  (Прочетена 15360 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
palestinec
Редник
*

Karma: +11/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


"Rise and rise again, until lambs become lions."


Профил
« Отговор #30 -: Април 18, 2013, 20:46:33 »

Аз съм Капитан бе...  Grin Ще ми се върне, ама скоро нема да е  Grin
Активен

"Мраморът се превръща в прах, империите се въздигат и рушат, ... само гласовете остават..."
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #31 -: Април 18, 2013, 21:30:51 »

Аз съм Капитан бе...  Grin Ще ми се върне, ама скоро нема да е  Grin
ааааааааааааа....господин капитан...вашата терца майорна бие мойто 50 ......         Wink      *cocktail*
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #32 -: Април 21, 2013, 19:49:12 »

benny1979(No_Mercy)   dylan_dog(VELIKI)   27947   0   645   9675   977390   0   1863                  сладур!  Cool
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #33 -: Април 24, 2013, 19:37:38 »

PrimoVicto vs VELIKI   2013-04-24 08:30:47   2013-05-01 08:30:47            хубаво ще е некой БГ-та да се намесят... Smiley
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
I_LoVe_u
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #34 -: Май 01, 2013, 09:19:25 »

Български поздрави на приятели :)Направи много шум на войната, но както можете да видите играете нечестно .. за съжаление ...;/Първо борбата зададете изповедник и няма да се върне в играта.Успях забранени MOMNEV първата българска маршал за измамаЕ, като се измъкна от пакта между BG Team и Велики просто да ВЕЛИКИ е загубил повече точки по време на войната в атака и MOMNEV `защото Manehha нападнат него първо. Жалко е, че сме изправени с такъв нечестен противник.
Активен
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #35 -: Май 01, 2013, 10:17:13 »

Като незнаеш мойто момче,за какво става на въпрос няма да се обаждаш....PrimoVicto всичките са модератори,гладятори и какви ли не там още.... и си докладват и си правят каквото си искат....така и неразбрах  Huh? Huh? Huh? защо са ме наказали.... а с тебе много скоро ще се срещнем.... даже няма да очакваш,колко скоро ще е.....  *rose*  *rose*  *rose*  за теб.... ЛЮБОВНИКО !!! 0:)
« Последна редакция: Май 01, 2013, 11:40:48 от polkovnika » Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #36 -: Май 01, 2013, 10:36:34 »

4 войни водихме едновременно...и мисля,че се справихме добре.... поздравявам специално съюз KRIZA за помоща им ! благодаря ви стабилки !!! за напред ще има още доста войни....ерата сега започва....да и се насладим.....  *beer* bgflag
« Последна редакция: Май 01, 2013, 10:47:32 от polkovnika » Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
I_LoVe_u
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #37 -: Май 01, 2013, 10:54:04 »

GOOD LUCK *kissgirl*
Активен
cosiarz
Редник
*

Karma: +23/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #38 -: Май 01, 2013, 12:50:36 »

Като незнаеш мойто момче,за какво става на въпрос няма да се обаждаш....PrimoVicto всичките са модератори,гладятори и какви ли не там още.... и си докладват и си правят каквото си искат....така и неразбрах  Huh? Huh? Huh? защо са ме наказали.... а с тебе много скоро ще се срещнем.... даже няма да очакваш,колко скоро ще е.....  *rose*  *rose*  *rose*  за теб.... ЛЮБОВНИКО !!! 0:)
*hahaha*
Активен
I_LoVe_u
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #39 -: Май 01, 2013, 15:58:00 »

*hahaha*


 *suicide*.... *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
ASTERI
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #40 -: Май 01, 2013, 16:03:44 »

тоя  смешко  забрави че  ги подкарахме  и се уплашиха от малък съюз  като нашия  и без воиски  ги направихме сами  да си говорят  до преди наказанието на momnev  ги водихме  и  от страх  почнаха и руснаците да викат да им помагат така че победителите сме ние  резултата си го  пазете  да ви  успокоява   че събрахте доста страх .   видях  ви колко можете с  проучвания и  воиски само  незнам защо ги  имате  ние без воиски ви показахме колко можете  и  се уплашихте .  а  нямахме нито един от нас воиска  да ви удари  Grin не ми се мисли  ако имахме воиски тогава щяхте да си изтриете  акаунтите  Cool
Активен
polkovnika
Лейтенант
***

Karma: +21/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 130



Профил
« Отговор #41 -: Май 01, 2013, 16:10:50 »

тоя  смешко  забрави че  ги подкарахме  и се уплашиха от малък съюз  като нашия  и без воиски  ги направихме сами  да си говорят  до преди наказанието на momnev  ги водихме  и  от страх  почнаха и руснаците да викат да им помагат така че победителите сме ние  резултата си го  пазете  да ви  успокоява   че събрахте доста страх .   видях  ви колко можете с  проучвания и  воиски само  незнам защо ги  имате  ние без воиски ви показахме колко можете  и  се уплашихте .  а  нямахме нито един от нас воиска  да ви удари  Grin не ми се мисли  ако имахме воиски тогава щяхте да си изтриете  акаунтите  Cool
остави ги да се радват.....сега им е паднало.....допреди 2 дни хич не им беше смешно....когато ги водихме с толкова много точки... и извикаха на помощ тяхната приятелка " irkut " ама вместо да им помогне...само им навреди.....представи си,за какво става дума....щом го викнаха на пожар..... леле леле.... *hihi*
Активен

Без революция сме загубени во веки веков. Времето е в нас и ние сме във времето. Спрете земята искам да сляза....
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #42 -: Май 01, 2013, 17:04:52 »

В този свят няма руснаци    *tired*  освен 2-3 модирани  и 1 мърдащ все още
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
ASTERI
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #43 -: Май 02, 2013, 11:53:04 »

който следи  какво се случва  знае  за кой руснак става дума и  разбирасе че е модирал нали го подкарахме и него но тия събтия не са ми интересни  просто информирам че има руснаци или поне за такива се представят  и съюза се знае  но които следи събитията е запознат
Активен
cosiarz
Редник
*

Karma: +23/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #44 -: Май 02, 2013, 13:36:57 »

Ние спечелихме. Ти загуби.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!