Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:17:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отново в блица ....  (Прочетена 6099 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Януари 25, 2013, 12:33:41 »

Първото обидно писъмце вече е налице .... както и първия капитулирал:)
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #1 -: Януари 25, 2013, 13:53:56 »

да колкото и да е жалко много хора когато са безсилни на бойното поле се изявяват в писма
Активен

Thunder111
Лейтенант
***

Karma: +12/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


thundery


Профил
« Отговор #2 -: Януари 25, 2013, 17:20:09 »

според мен това е първия желаещ да не завърши ерата след като се е подиграл с имената на няколко съюза от миналата ера  *hmm*
Име              Членове       Лидер    Статус
Bastards           1      Soul   Неактивен
BG_ROKERS           1      Soul   Неактивен
BG_ROOKERS   1      Soul   Неактивен
LoL                   1      Soul   Неактивен
SAW                   1      Soul   Неактивен
Trash                 1      Soul   Неактивен
Активен

glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #3 -: Януари 25, 2013, 21:19:48 »

 Grin Grin Grin  ентусиаст.Кво се е подиграл питай го как остана без войници миналата ера  Grin който е играл с нас в ера,после трудно ни забравя  *freak*
Активен
Къртача
MANEKENA
Майор
*****

Karma: +132/-297
Неактивен Неактивен

Публикации: 793



Профил
« Отговор #4 -: Януари 25, 2013, 21:23:42 »

Ама да се постарае повече бе  Grin да предвиди и долна черта ,точка ,две долни черти ,две точки и т.н да регне и съюз "тъп съм" и да си остане в него направо  Grin
Активен

Ако обичаш - обичай завинаги ... Ако се биеш бий се до победа ...

FOREVER BASTARDS
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=64796.0
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #5 -: Януари 25, 2013, 21:40:48 »

Grin Grin Grin  ентусиаст.Кво се е подиграл питай го как остана без войници миналата ера  Grin който е играл с нас в ера,после трудно ни забравя  *freak*
С измамите си оставате Grin Иначе сте си посредствени.Къв играч е това дето има нужда от акаунти за точене.Некадърен. *pardon* Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #6 -: Януари 25, 2013, 22:33:53 »

С измамите си оставате Grin Иначе сте си посредствени.Къв играч е това дето има нужда от акаунти за точене.Некадърен. *pardon* Grin
  Grin ще се засечеме и с тебе някой ден,до тогава се успокоявай  Grin Grin Grin забавляваш ме
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #7 -: Януари 25, 2013, 23:54:45 »

  Grin ще се засечеме и с тебе някой ден,до тогава се успокоявай  Grin Grin Grin забавляваш ме
Той ви покани в свят 1 Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #8 -: Януари 26, 2013, 00:35:11 »

 Grin абе вие сте много интересни - поканете жена си на среща,кво ме гоните мене. И аз не съм отишъл да спамя в темата на свят 1  Grin Grin Grin Grin той идва тука да бръщолеви глупости и клевети
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #9 -: Януари 26, 2013, 00:38:08 »

  Grin ще се засечеме и с тебе някой ден,до тогава се успокоявай  Grin Grin Grin забавляваш ме
Ще ви остане незабравим спомен. Grin Ма сте ниска топка.Ако не мамите , не ставате.Видях ви резултатите и то с акаунти за точене.Не я разбирате играта.Мое мнение .Някой да не го приеме за заяждане и обида.Ако играете ек на ек без измами и бъгове не можете да се оправите никога. Smiley
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #10 -: Януари 26, 2013, 00:39:14 »

Grin абе вие сте много интересни - поканете жена си на среща,кво ме гоните мене. И аз не съм отишъл да спамя в темата на свят 1  Grin Grin Grin Grin той идва тука да бръщолеви глупости и клевети
Епааа , че що да не драскам в темата за блица.Някаква причина да има. Grin Не клеветя. :Smiley Доказани и наказани измамници сте.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #11 -: Януари 26, 2013, 00:49:33 »

Епааа , че що да не драскам в темата за блица.Някаква причина да има. Grin Не клеветя. :Smiley Доказани и наказани измамници сте.
ооо голяма част от думите са клевети,не че ми дреме на дедовия  Grin но пък и ти смяташ,че това,че таймера при атака изчезва на 4-тата секунда за бъг е достатъчно показателно как дрънкаш само каквото ти е удобно на теб Grin

Иначе си драскай къде искаш,казах ти,че не ми пречиш - ма след като ти се натрапваш тука,а не аз в свят 1,няма кво да ме привкиваш там  Grin Grin Grin играй си,и ако посмееш да дойдеш в блица,кога игдая аз - ела да ти покажа какъв измамник съм  Grin
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #12 -: Януари 26, 2013, 01:16:32 »

ооо голяма част от думите са клевети,не че ми дреме на дедовия  Grin но пък и ти смяташ,че това,че таймера при атака изчезва на 4-тата секунда за бъг е достатъчно показателно как дрънкаш само каквото ти е удобно на теб Grin

Иначе си драскай къде искаш,казах ти,че не ми пречиш - ма след като ти се натрапваш тука,а не аз в свят 1,няма кво да ме привкиваш там  Grin Grin Grin играй си,и ако посмееш да дойдеш в блица,кога игдая аз - ела да ти покажа какъв измамник съм  Grin
Да.Категорично.Атаката трябва да може да се връща и в последната секунда.Другото е бъг.Иначе за какво ми отброява време.Но при вас не само бъговете ,а и откровени измами.Което доказва , че няма как да се оправите с нормална игра и ви трябват по 2 акаунта за да сте що годе на ниво.И това не го твърдя аз , а е доказано.И не се натрапвам,драги.Кога стана катранджия ,кога ти почЕрне задника.Първа ера в блица,наказан за измами с целият му съюз , па и с претенции,че и наклон ще ми дава.Бегай се наплискай.В блица когато съм играл и каквото имам като резултати,ще ти трябват по 3 акаунта на основен да ти помагат ,че да го доближиш  Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #13 -: Януари 26, 2013, 09:23:57 »



На този нещо ....абе не ми хареса съюза и вчера преди 24.00 се появи на линия и спаси /та ми взеха медалчето Smiley/ ...но тази сутрин нямаше кой да му каже какво го чака Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #14 -: Януари 26, 2013, 11:19:48 »

Първото обидно писъмце вече е налице .... както и първия капитулирал:)



С тези миналата ера бях постоянно на нож Smiley)
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!