Imperia Online България  
Април 25, 2024, 17:30:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за работниците ми.  (Прочетена 611 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
malka_sladka
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« -: Януари 21, 2013, 12:04:01 »

Много бавно ми правят дарво ,желяжо камък.. Има ли нещо което да построя за да работят по-бързо ? Във 3-те фабрики работниците са ми на махимум. Общо вси4ките работници са 11 586. дърводелницата е ниво 9, Мина за зелязо е 5, каменна кариера е ниво 6.
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #1 -: Януари 21, 2013, 12:45:06 »

Ти по какво съдиш,че работят бавно ? В началото винаги е така.... да не кажа и сега като съм на 900К нетни пак ми изглежда,че работят бавно  Grin Ако ти се струва мудна играта в началото,запиши се в блиц или в мегаблиц свят - там работниците ще са ти постоянно друсани и с багери и фадроми  Grin
Активен
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #2 -: Януари 21, 2013, 23:19:51 »

Колегата правилно те пита по какво съдиш, че ти работят бавно. Като ти гледам броя на населението вероятно си на малко точки, за да го увеличиш вдигай нивата медицина, които ти увеличават прираста и фермите, които пък ти намаляват загубата на население. Така ще имаш повече, които да наемаш да ти работят и да ти правят ресурс.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!