Imperia Online България  
Април 18, 2024, 18:46:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забиване  (Прочетена 1103 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« -: Януари 20, 2013, 22:28:23 »

До кога ще го има проблема в играта Huh?Huh????Зарежда ми по 5-10мин на влизане а за рефреш още по зле то някой ще ме изнесе докато влезна  wassup един път ми изписва че се правело профилактика в някакъв си полски свят Huh?Huh?Huh????Е до кога Huh??Вчера ме палят и точно преди да го посрещна и играта заби 30мин не мога да вляза ..............
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Януари 20, 2013, 23:44:53 »

Когато 1 от сървърите започне много да бави се опитай през друг. Аз влизам предимно през 22-ри сървър и съм доволен.
Активен

skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #2 -: Януари 21, 2013, 09:24:52 »

Когато 1 от сървърите започне много да бави се опитай през друг. Аз влизам предимно през 22-ри сървър и съм доволен.
Аааааааа  wassup wassup и това съм опитвала проблема си го има .Не е нито доставчик нито някой сървър просто ръчкат по играта ама като има проблем да спрат атаките а не да ме палят и аз да не мога да посрещна щото се прави някаква промяна некъде или профилактика  *rose*
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #3 -: Януари 21, 2013, 19:08:07 »

точно така
смяната на сървъра не помага
явно когато работят по играта не успяват да го правят "незабелязано", а направо спират играта - и по точно възможността за игра, а не самата игра
Активен

Ама иначе любезни бе..
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!