Imperia Online България  
Април 19, 2024, 22:57:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКА НА СЪБИТИЯТА - 95  (Прочетена 39293 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« Отговор #120 -: Февруари 01, 2013, 20:49:42 »

Нищо необорва .Действано е по сигнал,затова е извършена проверка.Преди без да има сигнал се проверяваше и наказваше Wink
Това преди е от 2010 година.
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #121 -: Февруари 01, 2013, 20:50:02 »

Ъъъъ, самият факт, че има два поредни дни наказани оборва твърдението.

Всяко чудо за три дни или преведено на ИО език първия месец Cool
Активен
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #122 -: Февруари 01, 2013, 20:51:30 »

Версия 4 е изоставена версия и ако недадеш основателни причини да бъде направена проверка няма никой да ти обърне внимание.Вече никой неследи в тази версия за спазване на правилата и ти това го знаеш,не един път сме го дискотирали.
Разбира се точно това се опитвам да обесня... все повече измами ще има и на никои не му пука за тях и не взема отношение по добре да не играя ако ще храня няколко измамника в ерата... но понейе ми харесва играта играя по тези правила които са в момента
Активен

valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #123 -: Февруари 01, 2013, 20:52:01 »

Глупците в света са повече от мошениците, иначе мошениците не би имало от какво да живеят.

 Grin Grin Grin Оставям ви , и започвам да  *cocktail*
« Последна редакция: Февруари 01, 2013, 20:55:02 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #124 -: Февруари 01, 2013, 20:59:20 »

Аз сущо лека вечер  *beer*
Активен

Borkyy
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #125 -: Февруари 01, 2013, 22:41:47 »

Хайде давайте мишки нападайте докато можете след това ще се покриете пак в дупките си...
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #126 -: Февруари 01, 2013, 23:45:28 »

май от медалистите остана само Галахад и Галин да заключат.  Cry


Предлагам, че имате мен предвид. Лично бих Ви посъветвал да ме докладвате.
За другия споменат мога да гарантирам с дясната си ръка, че неговия медал също не е нагласен.
Предлагам вместо да пълните форума със спам да проявите малко уважение към хората, които са избрали честния и доблестен начин за игра в един нечестен свят.

п.п.: докторе сори за спама,г-н Отон горното не мога да го напиша в стихотворна форма  Grin
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #127 -: Февруари 01, 2013, 23:51:06 »

Предлагам, че имате мен предвид. Лично бих Ви посъветвал да ме докладвате.
За другия споменат мога да гарантирам с дясната си ръка, че неговия медал също не е нагласен.
Предлагам вместо да пълните форума със спам да проявите малко уважение към хората, които са избрали честния и доблестен начин за игра в един нечестен свят.

Wink Постът беше ироничен към наказаните "медалисти". Няма нужда да играеш "гузен-негонен бяга", не това съм искал да кажа. Нямам си на идея за какво са бановете. Ако не си го разбрал-искам да ти разбера целите за ерата, написах го малко по-надолу.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #128 -: Февруари 02, 2013, 00:06:53 »

Wink Постът беше ироничен към наказаните "медалисти". Няма нужда да играеш "гузен-негонен бяга", не това съм искал да кажа. Нямам си на идея за какво са бановете. Ако не си го разбрал-искам да ти разбера целите за ерата, написах го малко по-надолу.
Не е "гузен-негонен бяга". Не е един коментара в който ме слагат до измамници и мошеници само заради това, че имам медал или че съм по напред в класирането. Аз си имам идея за всеки един бан  Grin но за повече информация на support@imperialsupport.org

провокацията я видях, но реших да си замълча. Играя само за удоволствие  Tongue
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #129 -: Февруари 02, 2013, 00:13:21 »

Не е "гузен-негонен бяга". Не е един коментара в който ме слагат до измамници и мошеници само заради това, че имам медал или че съм по напред в класирането. Аз си имам идея за всеки един бан  Grin но за повече информация на support@imperialsupport.org

провокацията я видях, но реших да си замълча. Играя само за удоволствие  Tongue
Провокация няма, интересно ми е да ви гледам в този свят , тук съм нов, но ако наистина искаш да знаеш кой съм - ще ти го кажа на лично, каквото и да последва от това.

Е ся. Аз искам да видя тактиката на Галин как ще сработи тази ера - има всички шансове да вземеи трите калсации с този съюз и с тази конюнктура на рийлма.
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #130 -: Февруари 02, 2013, 00:27:53 »

не могат........не могат Достатъчно е да има Един Манекен , или Туки и са до ТАМ , СХВАЩАШ ЛИ Huh?  След 72 часа -бан , на фона излизат 200к паладини и 100 к друга армия , А  .......казармите на великия Мао дзе Дун  *freak*. Еееее кво ще играеш ? Ганкиното ли ? *pardon*
  манекена е един - нема друг като него  Grin и той не играе,така че спете и се опитвайте да мамите спокойно - няма страшно  Grin 2-3 бана за ерата нищо не са,накрая си избил всички и си си направил кефа - щото,както някой някъде попита,аз да отговоря - като мамиш пак си правиш кефа бре  Grin не мога да ви разбера - ИО е огледало на живота - всеки сам избира и рискува.Един има сърце за едно,друг за друго и те така  Grin
Активен
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #131 -: Февруари 02, 2013, 00:30:19 »

  манекена е един - нема друг като него  Grin и той не играе,така че спете и се опитвайте да мамите спокойно - няма страшно  Grin 2-3 бана за ерата нищо не са,накрая си избил всички и си си направил кефа - щото,както някой някъде попита,аз да отговоря - като мамиш пак си правиш кефа бре  Grin не мога да ви разбера - ИО е огледало на живота - всеки сам избира и рискува.Един има сърце за едно,друг за друго и те така  Grin
батенце гръмни се моля ти се  *xxx*  Grin
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #132 -: Февруари 02, 2013, 00:31:13 »

батенце гръмни се моля ти се  *xxx*  Grin
иде ти отръки да се молиш  Grin
Активен
glory1976
Лейтенант
***

Karma: +35/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 168



Профил
« Отговор #133 -: Февруари 02, 2013, 00:32:34 »

абе тиесто - ти пак ли си бан бре  Grin пиши на батко да ти каже как се правят нещата  Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #134 -: Февруари 02, 2013, 00:56:54 »

Аре, да му е честоито на Бон Двоувиту  Grin
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!