Imperia Online България  
Април 18, 2024, 06:41:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХРОНИКА НА СЪБИТИЯТА - 95  (Прочетена 39265 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #105 -: Февруари 01, 2013, 19:38:10 »

Наименование
на единицата Брой на
бойното поле Брой в
крепостта
Копиеносци 0 0
Стрелци 0 9
Мечоносци 27 0
Лека конница 5 0
Тарани 1  *hahaha* *hahaha* *hahaha* наказаните , гледам са тука  *freak* интригуващо , кой е слеващия ...................ЗАЛОЗИ ПРИЕМАМ !
« Последна редакция: Февруари 01, 2013, 19:40:02 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
gogata2013
Гост
« Отговор #106 -: Февруари 01, 2013, 20:09:26 »

касичките ми атакуваите докато мойете че после си знаете...  >Grin *BEACH*  наздраве  *gamer*
За  първи път те виждам да нервничиш от доста време. Струва ли си?
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #107 -: Февруари 01, 2013, 20:16:11 »

Абе,  Grin аз нещо не мога да схвана !!! Тия "хора" ЧЕСТНО не могат ли да играят.........без измами , без чекери , без номера "селски" с пазара и бла , бла . Е така за удоволствие М Huh?
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
penci75
Сержант
**

Karma: +47/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #108 -: Февруари 01, 2013, 20:23:23 »

Ордите на непримиримия DEFENDER са приготвили малко , скромно барбекю !!! *freak* до няколко часа ще се разбере кой ТОЧНО е на скарата Grin Grin Grin Очаквайте ново включване *freak*
Не знам какво ви е честното на вас Атакуващи армии
От До Цел на атаката Бройка Оставащо време
Провинция 8vesojrebec - (8)Разграбване1812  Cool да ми разбиете паролата и да ги пуснете. Съюза каса ДЕФЕРМЕР ще бере ядове Grin
Активен
valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #109 -: Февруари 01, 2013, 20:28:15 »

Не знам какво ви е честното на вас Атакуващи армии
От До Цел на атаката Бройка Оставащо време
Провинция 8vesojrebec - (8)Разграбване1812  Cool да ми разбиете паролата и да ги пуснете. Съюза каса ДЕФЕРМЕР ще бере ядове Grin
  Ти не си виновен  ;D влизам ти в положението , даже те разбирам  Grin ще ти съдействам за "Свети Наум" *freak*
Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #110 -: Февруари 01, 2013, 20:28:46 »

За  първи път те виждам да нервничиш от доста време. Струва ли си?
Каде видя да нервнича напротив...пия си биричка и се забавлявам в момента но понеже почнахте да ме обсаждате рекох да драсна не6то и аз.... даже ви и поздравих с наздраве




Абе,  Grin аз нещо не мога да схвана !!! Тия "хора" ЧЕСТНО не могат ли да играят.........без измами , без чекери , без номера "селски" с пазара и бла , бла . Е така за удоволствие М Huh?

Не 4е немога но какув е смисала... за6то да играя честно като другите мамят какув е смисала да се опиташ да направиш нещо и 2-3-ма в ерата да минат и да пребият всичко живо които се опитват да играят по правилата защо след като на екипа не им пука аз да се правя на честен и да се оставям на другите измамници да ме мачкат или вси4ки играем честно или всички мамим аз сум на това мнение докато екипа не вземе отношение по тези версии ще буде така
Активен

valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #111 -: Февруари 01, 2013, 20:31:49 »

Каде видя да нервнича напротив...пия си биричка и се забавлявам в момента но понеже почнахте да ме обсаждате рекох да драсна не6то и аз.... даже ви и поздравих с наздраве



Не 4е немога но какув е смисала... за6то да играя честно като другите мамят какув е смисала да се опиташ да направиш нещо и 2-3-ма в ерата да минат и да пребият всичко живо които се опитват да играят по правилата защо след като на екипа не им пука аз да се правя на честен и да се оставям на другите измамници да ме мачкат или вси4ки играем честно или всички мамим аз сум на това мнение докато екипа не вземе отношение по тези версии ще буде така
като се замисля , сега може и да си прав , поради и тая причина вече не играя отвратен съм !!!! сега само като наблюдател, почти . Животът е като стадион. На стадиона някои идват да се състезават, други да търгуват, най-щастливите да гледат и да се наслаждават. Така и в живота едни се раждат жадни за слава, други - за печалба, а философите - единствено за истината


« Последна редакция: Февруари 01, 2013, 20:36:55 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
gogata2013
Гост
« Отговор #112 -: Февруари 01, 2013, 20:36:02 »

Каде видя да нервнича напротив...пия си биричка и се забавлявам в момента но понеже почнахте да ме обсаждате рекох да драсна не6то и аз.... даже ви и поздравих с наздраве



Не 4е немога но какув е смисала... за6то да играя честно като другите мамят какув е смисала да се опиташ да направиш нещо и 2-3-ма в ерата да минат и да пребият всичко живо които се опитват да играят по правилата защо след като на екипа не им пука аз да се правя на честен и да се оставям на другите измамници да ме мачкат или вси4ки играем честно или всички мамим аз сум на това мнение докато екипа не вземе отношение по тези версии ще буде така
Имате всички шансове да смажете всичко в 5х, което не е приятел и без да мамите. Патерица ви не требе, ама ти си решаваш.
Активен
tiesto_
Сержант
**

Karma: +41/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #113 -: Февруари 01, 2013, 20:40:08 »

Имате всички шансове да смажете всичко в 5х, което не е приятел и без да мамите. Патерица ви не требе, ама ти си решаваш.
В това бадете сигурни всеки сам си избира как да играе но докато не се вастанови контрола вув играта няма да има промяна все по лошо и лошо ще става и с по малко играчи пук те нека си закриват световете с цел да саберат повече играчи в една ера ....  Grin
Активен

valhala
Лейтенант
***

Karma: +46/-223
Неактивен Неактивен

Публикации: 234


HARD-DEFENDER


Профил
« Отговор #114 -: Февруари 01, 2013, 20:42:22 »

Имате всички шансове да смажете всичко в 5х, което не е приятел и без да мамите. Патерица ви не требе, ама ти си решаваш.
не могат........не могат Достатъчно е да има Един Манекен , или Туки и са до ТАМ , СХВАЩАШ ЛИ Huh?  След 72 часа -бан , на фона излизат 200к паладини и 100 к друга армия , А  .......казармите на великия Мао дзе Дун  *freak*. Еееее кво ще играеш ? Ганкиното ли ? *pardon*
« Последна редакция: Февруари 01, 2013, 20:47:15 от valhala » Активен

*Без сетива, няма чувства. Ако се смееш, когато другите се смеят и плачеш, когато другите плачат, тогава трябва да се приготвиш да умреш, когато те умират, и да живееш, когато те живеят.
gogata2013
Гост
« Отговор #115 -: Февруари 01, 2013, 20:43:16 »

не могат........не могат Достатъчно е да има Един Манекен , или Туки и са до ТАМ , СХВАЩАШ ЛИ Huh?
нема свиня безсмъртна - доказано.
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #116 -: Февруари 01, 2013, 20:45:06 »

В това бадете сигурни всеки сам си избира как да играе но докато не се вастанови контрола вув играта няма да има промяна все по лошо и лошо ще става и с по малко играчи пук те нека си закриват световете с цел да саберат повече играчи в една ера ....  Grin
Версия 4 е изоставена версия и ако недадеш основателни причини да бъде направена проверка няма никой да ти обърне внимание.Вече никой неследи в тази версия за спазване на правилата и ти това го знаеш,не един път сме го дискотирали.
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
gogata2013
Гост
« Отговор #117 -: Февруари 01, 2013, 20:46:50 »

Ъъъъ, самият факт, че има два поредни дни наказани оборва твърдението.
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #118 -: Февруари 01, 2013, 20:47:44 »

не могат........не могат Достатъчно е да има Един Манекен , или Туки и са до ТАМ , СХВАЩАШ ЛИ Huh?
Няма начин един човек да им бие съюза постоянно и до края на ерата. Всичко е до време.
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #119 -: Февруари 01, 2013, 20:48:42 »

Ъъъъ, самият факт, че има два поредни дни наказани оборва твърдението.
Нищо необорва .Действано е по сигнал,затова е извършена проверка.Преди без да има сигнал се проверяваше и наказваше Wink
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!