Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:11:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колонии  (Прочетена 857 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« -: Януари 17, 2013, 19:58:14 »

къде би трябвало да се показва че ми сваля от издръжката на армията от колонии,защото нещо не го намирам?
Активен
nec4e
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 34


Профил
« Отговор #1 -: Януари 17, 2013, 21:31:53 »

в смисъл?
 искаш да знаеш къде се отразява ли? ако е така няма точно място където да го проследиш, всъщност има но не го изписва "минус еди си колко от издръжката"
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #2 -: Януари 18, 2013, 08:31:15 »

а би трябвало.така имам чувството,че не работят.което ме прави мн огорчен човек.защото картинките сменят,но важните неща....
Активен
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #3 -: Януари 18, 2013, 20:06:27 »

няма как да го направят то по същата логика трябва и бонус ферми, бонус добив злато....не виждам какъв е проблема като не вярваш че действа и издръжката ти се струва по голяма от нормалното може съвсем нормално да си сметнеш издръжката на армията по ръководството и ако има някакви отклонения пишеш за отстраняване на проблема.....
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!