Imperia Online България  
Април 16, 2024, 13:17:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема за текстове на кандидатите за конкурса за Вестоносци на Шампионската лига  (Прочетена 8637 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« -: Януари 14, 2013, 16:11:11 »

Това е темата, в която можете да публикувате примерните си текстове за конкурса за Вестоносци на предстоящата Шампионска лига.
Не забравяйте да напишете име на акаунт и свят под текста.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
vartulett123
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #1 -: Януари 14, 2013, 21:00:44 »

Здравейте драги членове на ИО, пиша ви за да ви уведомя за предстоящата се първа по света си Шампионска лига.Тази игра ще представи една епична битка между съюзи.Чрез този вариант на състезание, което се очаква да бъде много популярно  вие ще може да се докажете и утвърдите като наистина добри играчи и най-вече съюзници!Тези от вас които са заинтересовани може да видят пълните правила на сайта на Шампионска лига, а за въпроси могат да се свържат с администраторите чрез форума и да зададат своите запитвания!
ПП ако може понеже не ми стана как ще протече конкурса администраторите да ми пишат дали съм одобрен или не в профила ми в BG16
                                                                                                                със удоволствие: кандидат Вестоносец vartulet123 свят BG16
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #2 -: Януари 14, 2013, 21:06:56 »

Здравейте драги членове на ИО, пиша ви за да ви уведомя за предстоящата се първа по света си Шампионска лига.Тази игра ще представи една епична битка между съюзи.Чрез този вариант на състезание, което се очаква да бъде много популярно  вие ще може да се докажете и утвърдите като наистина добри играчи и най-вече съюзници!Тези от вас които са заинтересовани може да видят пълните правила на сайта на Шампионска лига, а за въпроси могат да се свържат с администраторите чрез форума и да зададат своите запитвания!
ПП ако може понеже не ми стана как ще протече конкурса администраторите да ми пишат дали съм одобрен или не в профила ми в BG16
                                                                                                                със удоволствие: кандидат Вестоносец vartulet123 свят BG16
Много добре ,но виж това в червено.По скоро е за предстоящата първа по рода си. Embarrassed
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Януари 15, 2013, 12:46:56 »

Наближава старта на най-новия турнир в свеа на ИО. Това е турнирът на турнирите, есенцията на ИО, противопоставящ най-добрите съюзи един срещу друг . Това е ШАМПИОНСКАТА ЛИГА.
Турнирът ще противопостави един срещу друг водещи съюзи от различните светове на ИО. Той ще се проведе в 18 невероятни тура, 18 войни на живот и смърт, 18 дуела в един убийствен ритъм.
Вие записахте ли се вече Huh? Искате ли да усетите тръпката от тези дуели Huh?
Накрая ще победят най-добрите !!!
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #4 -: Януари 15, 2013, 20:41:02 »

Здравейте, именити императори.В първата по рода си Шампионска лига ще наблюдаваме епични битки между съюзи,борещи се за власт над света на Империя онлайн.Досега сме наблюдавали доста епични сблъсъци във всички светове на империята.винаги е имало обрати,предателства и верни приятели,които са допълвали атмосверата в играта.Видяхме и доста невероятни светове като света на Сетовното първенство,ШАМИОНСКАТА ЛИГА обещава да предостави невероятни преживявания, битки и епични сблъсъци между могъщи съюзи.Само най-добрият ще победи в тази епична битка.
Активен
цецо
Лейтенант
***

Karma: +1/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #5 -: Януари 15, 2013, 22:25:56 »

Макар ерата да е във самото начало ядосани от поредната българска победа от предишната ера и заслепена от алчността тръгва войска към столицата на Boris където блести няколко хиляди чисто ново злато и други изкушения. леката номадска конница със друга номадска паплач на Turko се движи бързо и устремено към столицата, но във последните минути незабелязано от заслепеният от златото Turko от провинциите на Boris се спускат тихо безброй имперски копиеносци подкрепени от малко стрелци и мечоносци към столицата. И ето във последните секунди лъсват върховете на имперските копия за изненада на могъщата номадска конница и ето още преди 10-ти рунд на битката всичко приключва след тропота на бягащи коне жално скърцат колелата на товарните колички случайно оцелели от засадата. Лоша шега изигра на Turko увереността да не се шпионират всички провинции. И така отново победоносно се вее един трибагреник.

ceco ( Свят 111 BETA ) ( Свят 140 Mega Blitz )
« Последна редакция: Януари 16, 2013, 00:23:13 от цецо » Активен

България над всичко
berik_dondarion
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #6 -: Януари 15, 2013, 22:56:37 »

Истина, истина ви казвам: който слуша словото ми и вярва в оногова, който ме е пратил, има живот весел и на сън не дохожда, а е минал от скука към купон! (Иоан. 5:24)
* * *
О Музо, възпей оня гибелен гняв на Берик, сина Дондариев,
който донесе безбройни беди на войските номадски,
прати в подземното царство армиите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета,
пир за грабливите птици...

* * *
Три дни вече как разбойници на kokala oскверниха Свещения древен храм, построен от цар Берик в пустинния ориент на Ерра. В четири черни пристъпа свирепите безбожници срутиха крепостните стени, прогониха заселниците голи в пустошта и заличиха всички следи от имперска цивилизованост. Страхът и обидата се събудиха в столицата на цар Берик. Но само за да бъдат потушени от войнствената непримирост на нашия справедлив цар. Той развя знамето си с изгрева, обнажи оръжие и свика перове и знаменосци. И те се отзоваха -елитни стрелци от Планинските усои, фаланги хоплити от Крайморието и великолепните паладини от плодородните Речни земи - всички събрани от упованието в нашия благочестив и богоугоден цар. И каква беше вярата му в правотата на делото, та да ги поведе лично към Ерра Изтока, начело на своя верен Гвардейски корпус. На изток, откъдето никнат конните народи и заразите, откъдето идва и слънцето. Смелият марш ги въведе в кръговия лагер на kokala отново с изгрева на втория ден, а езичниците избягха в уплах без дори да могат да пресметнат отбрана на огнищата си. И огънят в тях се разля и погълна всичко, което номадите изоставиха.
Днес е третият ден. Силни волове теглят здрави фургони с железни инструменти, дървен материал, камък и тухли под песните и бодрите подкани на водачите. Кола след кола, безбройна върволица подвоз към великия строеж на Валхала - там, където беше древния храм, там където пируват смелите и където нашите синове ще ни славят. Да се помни делото на славните. Да се помни!..
berik_Dondarion ( Свят 23 )
[/i]
« Последна редакция: Януари 15, 2013, 23:00:26 от berik_dondarion » Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #7 -: Януари 15, 2013, 23:27:20 »

Битките продължават-все по-големи армии се срещат в боевете по света.Императорите набират все повече сили-съюзите вече са готови за крайната битка.Хиляди войници измират в една единствена битка-палежите вече стават спътник,боевете не спират,слабите се отказват,а силните продължават,към победата.Никой вече не гледа назад-останали са най-могъщите императори от всички.Идва краят-съюзите и играчите в тях все по-яростно се борят за победата.Везните се накланят, ту в една,ту в друга посока.Накрая остава само един съюз.Той е победител-сразил всички останали в славната битка.
Активен
berik_dondarion
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #8 -: Януари 15, 2013, 23:49:24 »

От гъсталака изскочи човек. Или поне по-опитните ловци в отряда разпознаха в него човек, а не двуног див звяр. Тарканът бързо го пипна за врата и онзи вдигна небръснатата си брада към нас:
- Милост, конни господари, милост за несретния мен! - и добави - И малко хляб! Три дни бягам от пълчища в желязо, рицари с вълчи глави! С вой в гърлата и въглени в очите запалиха огнена вихрушка, дето погълна селото ми. А след тях се нижеха синджири с роби. Окъсани, мръсни и плачещи, а над тях - знамена! Синьо и бяло, с имперска корона в средата. Спасете ме, велможи!

и запя химн:

Дни настанаха на ярост
що света ни в страх обръщат
А от пророчество зная,
че Съдия тръбейки мъртви вдига
и изправя ги пред всевиждащите трон и книга!
И аз, несретникът, сред тях
бродя към своя сетен грях
Но ти, кралю велемощни
що търсех те за дни и нощи
опрости и мен греха...

Но отсъди и мъст
за тези що са вече пръст,
що няма вече да са сред овците
На техния убиец отсъди
жежки палмъци вовеки!

О, ден на сълзи ще е оня,
в който на враг да не простиме,
че греха му превелик е
Но упокой го, упокой го ти...
« Последна редакция: Януари 19, 2013, 13:05:42 от berik_dondarion » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #9 -: Януари 16, 2013, 12:52:24 »

Истина, истина ви казвам: който слуша словото ми и вярва в оногова, който ме е пратил, има живот весел и на сън не дохожда, а е минал от скука към купон! (Иоан. 5:24)
* * *
О Музо, възпей оня гибелен гняв на Берик, сина Дондариев,
който донесе безбройни беди на войските номадски,
прати в подземното царство армиите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета,
пир за грабливите птици...

* * *
Три дни вече как разбойници на kokala oскверниха Свещения древен храм, построен от цар Берик в пустинния ориент на Ерра. В четири черни пристъпа свирепите безбожници срутиха крепостните стени, прогониха заселниците голи в пустошта и заличиха всички следи от имперска цивилизованост. Страхът и обидата се събудиха в столицата на цар Берик. Но само за да бъдат потушени от войнствената непримирост на нашия справедлив цар. Той развя знамето си с изгрева, обнажи оръжие и свика перове и знаменосци. И те се отзоваха -елитни стрелци от Планинските усои, фаланги хоплити от Крайморието и великолепните паладини от плодородните Речни земи - всички събрани от упованието в нашия благочестив и богоугоден цар. И каква беше вярата му в правотата на делото, та да ги поведе лично към Ерра Изтока, начело на своя верен Гвардейски корпус. На изток, откъдето никнат конните народи и заразите, откъдето идва и слънцето. Смелият марш ги въведе в кръговия лагер на kokala отново с изгрева на втория ден, а езичниците избягха в уплах без дори да могат да пресметнат отбрана на огнищата си. И огънят в тях се разля и погълна всичко, което номадите изоставиха.
Днес е третият ден. Силни волове теглят здрави фургони с железни инструменти, дървен материал, камък и тухли под песните и бодрите подкани на водачите. Кола след кола, безбройна върволица подвоз към великия строеж на Валхала - там, където беше древния храм, там където пируват смелите и където нашите синове ще ни славят. Да се помни делото на славните. Да се помни!..
berik_Dondarion ( Свят 23 )
[/i]

 *bravo* *bravo* *bravo* отлично начало и супер изложение, но краят е запомнящ се
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #10 -: Януари 16, 2013, 19:20:47 »

berik_dondarion   *ok*

 Ето един подходящ човек за табелка "ИО репортер". Освен, че с идеи и явно прилична обща култура, кирилицата и българската граматика  не са му от проблемите.
 Жалко, че позакъсня за последното Световно, можеше да го направи по-интересно за сеирджиите.
 И може би не е зле да се изчистят ненужно дадените табелки на кандидати, които нито свършиха нещо, нито отговаряха на нормални изисквания за такова  положение  *hmm*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
berik_dondarion
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #11 -: Януари 16, 2013, 22:49:46 »

*stop* ЧУЙ ХЕРОЛДА!!!----------------ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!----------------ЧУЙ ХЕРОЛДА!!!----------------ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!----------------ЧУЙ ХЕРОЛДА!!!----------------ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!

Жители на ИмперияОнлайн!
Чуйте ме, защото ви нося велики и страшни новини! Чуйте ме и решете за себе си сами!


Задава се изпитание за вашата сила и бодрост, изпитание за вашия победителски дух. Обявен е Турнир! Шампионска лига го наричат, най-добрия да излъчи. Скоро - преди края на зимата, преди сезона на войните и докато семената спят непокълнали в земята вдигнете старото изпитано оръжие, оваляйте ризниците в каци с пясък и се сберете на утъпканата земя на Турнира!

О - не какъв да е турнир! Не просто сблъсък на най-изкусните! А
Дни Страшни на Откровение - слабите бързо отпадат, а силните не спят за 20 дни!
Дни Страшни на Изпитание - сберете десет смели приятеля и скрепете най-силната Задруга!
Дни Страшни на Устрем - в последователни военни рундове елиминирай всеки високомотивиран противник!
Дни на Ярост, в които накрая сред пепелищата ще броди Единствения и ще носи светлината!


~~~~Не нам, Господи, не нам - на Твоето Име дай слава!

*stop* ЧУЙ ХЕРОЛДА!!!----------------ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!----------------ЧУЙ ХЕРОЛДА!!!----------------ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!----------------ЧУЙ ХЕРОЛДА!!!----------------ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!
« Последна редакция: Януари 20, 2013, 13:10:56 от berik_dondarion » Активен
Demonii
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #12 -: Януари 17, 2013, 08:31:26 »

Не нам, Господи, не нам - на Твоето Име дай слава!
"Imalo edno vreme ...", taka zapochvat vsichki, dobri prikazki i zavurshvtat s dumi, ot sorta na "..i zajivqli stashtlivo." Vsichki, tuk, nai-malkoto, zaradi samoto vi prisustvie, shte se suglasite s men - tazi, IO, e edna, dosta prilichna, makar izpulnena s nesuvurshenstvo, no interesna, zanimatelna i pouchitelna prikazka, tuk i sega. Mejduvremenno, izminava porednata gotina\godina, i ocelelite i ocelqvashtite, namerili vreme, i sdobili se s jelanie, neznachitelni i nistojni, no i unikalni i bezcenni, igrachi, se sbrahme, za da posreshtnem, novite shampioni. Da im otdadem, zaslujenanta slava i uvajenie, da se pouchim ot greshkite im, i da opitame da dostignem  uspehite im. Zapochva Shampionska liga. Shtom imame dobro nachalo, nai-vajnata, purvata krachka e napravena. Kak shte zavurshim, istoriqta i shte ostanem li, v neq, zavisi, samo, ot nas.
Sila i chest!
Активен
Demonii
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #13 -: Януари 17, 2013, 08:35:12 »

Имало едно време ..., така започват всички, добри приказки и завуршват с думи, от сорта на ..и зайивяли стащливо. Всички, тук, наи-малкото, заради самото ви присуствие, ще се сугласите с мен - тази, ИО, е една, доста прилична, макар изпулнена с несувуршенство, но интересна, занимателна и поучителна приказка, тук и сега. Мейдувременно, изминава поредната готина\\година, и оцелелите и оцеляващите, намерили време, и сдобили се с йелание, незначителни и нистойни, но и уникални и безценни, играчи, се сбрахме, за да посрещнем, новите шампиони. Да им отдадем, заслуйенанта слава и увайение, да се поучим от грешките им, и да опитаме да достигнем  успехите им. Започва Шампионска лига. Щом имаме добро начало, наи-вайната, пурвата крачка е направена. Как ще завуршим, историята и ще останем ли, в нея, зависи, само, от нас.
Сила и чест!
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #14 -: Януари 17, 2013, 12:19:32 »

От няколко години империя онлайн се променя,битките са все по-ожесточени,враговете все по-силни.Преди известно време дойде Световното първенство,което внесе сензация,сега се появи ново състезание-Шампионската лига,все повече съюзи се готвят да влязат в славната битка за доминация в света на империята.Най-добрите играчи се събират,битките са огромни-хиляди войници умират и падат на черната земя,дори и победителите оплакват своите другари-толкова големи са битките.Дори и най-добрите войни не минават без рана.Идва краят-останали са най-могъщите съюзи в света,те се подготвят за последната велика битка,накрая остава само един.
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!