Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:17:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: продажба  (Прочетена 4552 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #15 -: Януари 10, 2013, 10:25:37 »

elena - ти някога влизашли да играе ИО или само киснеш тук в форума как няма да излезе цена по /2 аз ти казвам 4е излиза 10 пати по малка и някой си копува и продава и ве4е му стана навик преди малко си продаде дарво на  0.2 а дарвото е на цена 1.8 станал съм от 5 и  не е падало под 1.5 е как 6те сиго купи на 0.2.Ние тук сме седнали да си пишем а хората си правят някви далавери браво на тях.Браво и на така наре4е ните модератори много добре се справят с бъговете на играта преди се оправдаваха има клалиликации за световно заети после дойде световно пак заети сегакакво има?Чакаме пролетта за версия 6 и пак сме заети?...... тогава направети и ние да си копуваме 10 пати по евтини цини и готово
и аз това се опитвам да им обясня... или има програма с която се пуска ресурса на тази цена и той става директно видим като се заобиколи системата, което отново доказва тезата ми, че не тя работи... или се пускат оферти за да изезе на 1.6-->0.8-->0.4-->0.2. Реално две кухи оферти(0.4,0.8 ) трябва да се пуснат, които няма как да не ги видите.
Активен

barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #16 -: Януари 10, 2013, 13:11:50 »

има една зависимост на пазара  която съм забелязал.през деня цените падат,вечер преди 12 започва едно изкупуване на определен ресурс.ако се наговорят определен брой добре развити играчи от даден съюз,винаги могат да прелеят огромно количество от него..да кажем цената е средно 2 , пускат се 2-3 огромни оферти от порядъка на 10-15 млн  на 1 които временно задържат пазара.останалите пускат за продажба да кажем на 0.5..големите играчи имат 5-6 мин да изкупят пазара и да пуснат ресурс на мах цени изгодни за някои.така едните се сдобиват изгодно с ресурс,другите със злато. има много варианти,това е прост пример за игра на пазара.
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #17 -: Януари 10, 2013, 13:49:04 »

barbaron не се прави така, защото няма смисъл хората да си хабят ресурсите. Настройва се бота за пускане на оферти на пазара на определена цена. Ето нагледен пример как се мами и да се спре със спекулациите. Цената в момента на пазара е 2.99 за дървото. Пускат се 3 оферти цена 1.5 с ресурс 100. След това се наглася бота да пусне нови 3 оферти с ресурс 100 на базата на 1.5 и така офертите се регистрират на 0.8. След това се настройва бота да пусне още 3 оферти на по 100 на базата на 0.8 и ги пуска на 0.4. И така последната оферта идва на 0.2 и може да пусне колкото си иска ресурс с бота, защото рефрешва до 1 секунда зависи как ще го настроите. Това е как става с един акаунт, ако имате повече става доста по-бързо и се пуска повече ресурс. dekstar_deks дано да съм го обяснил прегледно, но ако имаш въпроси питай. Явно хората ги е досрамяло да пуснат на 0.1 (най-ниската възможна цена за пускане с програма).
Последно ми казаха, че са направили и програма, която ти хваща сейфа... В момента напрактика ИО е 99,99% атвоматизирана и не се налага да влизаш да играеш. Почти е изключен човешкия фактор, защото има програми всякакви.
Активен

barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #18 -: Януари 10, 2013, 14:36:04 »

дадох само един вариант,без да се впускам в подробности...извинявам се за спама  Smiley
Активен
dekstar_deks
Сержант
**

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #19 -: Януари 10, 2013, 20:13:18 »

gri6ata - зна4и по темата видяхме кво се изказа и аз правелно съм написал модератор защото като видя аз или друг играч проблем пешем тук в форума кадето са модераторите който от своя страна оведомяват админ. та вапросати беше излишен към мене.То се е видяло 4е само играчи ще пишем и даваме някви примери и варианти а компетентните или тея който трябва да проверят (дали има и ако има защо го има тоя бъг) няма да го направят ще оставя темата още 1-2 дена  е махна .....
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #20 -: Януари 11, 2013, 02:05:55 »

gri6ata - зна4и по темата видяхме кво се изказа и аз правелно съм написал модератор защото като видя аз или друг играч проблем пешем тук в форума кадето са модераторите който от своя страна оведомяват админ. та вапросати беше излишен към мене.То се е видяло 4е само играчи ще пишем и даваме някви примери и варианти а компетентните или тея който трябва да проверят (дали има и ако има защо го има тоя бъг) няма да го направят ще оставя темата още 1-2 дена  е махна .....
Не ми отговори на въпроса,колко от тези оферти успя да изкупиш,като един играч който си играе честно говорим,понеже който и да е ще се възползва ако може
Активен
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #21 -: Януари 12, 2013, 12:26:55 »

Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #22 -: Януари 12, 2013, 19:00:36 »

Съгласих се  Grin
Активен
dekstar_deks
Сержант
**

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #23 -: Януари 15, 2013, 19:32:13 »

еми аз нямам думи нито 1 модератор не писа нищо по темата ...................
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #24 -: Януари 15, 2013, 19:33:57 »

еми аз нямам думи нито 1 модератор не писа нищо по темата ...................
има ли какво повече да се напише?
Активен

dekstar_deks
Сержант
**

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #25 -: Януари 22, 2013, 07:14:35 »

http://clip2net.com/s/2JV6U ето тая сутрин отново ама ............ браво на хората пак са открили поредни бъг  в играта  Grin
Активен
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #26 -: Януари 28, 2013, 19:54:29 »

има ли какво повече да се напише?
има какво да се напише например защо не върнат ограничението на пазара и да се спре с прехвърлянето на ресурс?какви са тея програми при положение че без да дебна пазара изкупувам камък за осмица за 200-300К злато *pardon* не ми се мисли колко е минало преди да закупя част от количеството.....за какво да играя и да троша армия ,време и пари при положение че седем пъти занулявам играч- седем пъти за 24 часа изкарва повече армия от мен на следващия ден?( и аз играя с ковчежета не е довод!) докога да докладваме Huh??
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!