Imperia Online България  
Април 27, 2024, 01:30:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: продажба  (Прочетена 4562 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dekstar_deks
Сержант
**

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« -: Януари 09, 2013, 19:58:56 »

Здравейте искам да попитам как става тоя номер от 3 дена желязото не е падало по 4.50 а днес поне 10 оферти видяхме с съотборници дасе продава на 0.4 дори в момента го прави някой.Та вапросами е  как става номера 10 пъпи по малка оферта да излиза от текущата защо него ограничите някак си на половина да е примерно ако е 4 минимума да е 2.Става дума за 20 свят
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Януари 09, 2013, 20:40:09 »

може и на 0.1 да минат при цена 15 на пазара. Номера става така. Играч А продава даден ресурс на определена цена, а играч Б го купува с програма за пазара. Реално си е чист късмет, че виждате офертата.
Активен

DanailDR
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #2 -: Януари 09, 2013, 21:18:49 »

Проблема е, че има ограничение на максималната дена, например не мога да продам на цена 30, при условие, че цените са от порядъка 4-5, но пък нямам ограничение в минималната цена, която мога да сложа на 0.01
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #3 -: Януари 09, 2013, 21:28:13 »

Проблема е, че има ограничение на максималната дена, например не мога да продам на цена 30, при условие, че цените са от порядъка 4-5, но пък нямам ограничение в минималната цена, която мога да сложа на 0.01

Има,и системата ще изкупи офертата която е под половината на офертата,когато е била публикувана........играч не би трябвало да може да я купи
Активен
dekstar_deks
Сержант
**

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #4 -: Януари 09, 2013, 21:41:39 »

gri6ata - ти 4етешли кво съм написал 10 пати по малка сума на 2 пати цената е 4.50 (постоянна) а излизат оферти 0.4 така4е моляте като незнаеш или неси забелязал недей писа глупости нека някой модератор да пише но се самнявам .........
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #5 -: Януари 09, 2013, 22:00:22 »


Има,и системата ще изкупи офертата която е под половината на офертата,когато е била публикувана........играч не би трябвало да може да я купи
тука става дума за версия 5, а не за версия 4. не знам как ви раздават тия табелки, като може поне малко да се запознаете с играта  Wink

Проблема е, че има ограничение на максималната дена, например не мога да продам на цена 30, при условие, че цените са от порядъка 4-5, но пък нямам ограничение в минималната цена, която мога да сложа на 0.01
максималната цена за всички ресурси във версия 5 е 20, което не е правилно с оглед на златния еквивалент, но това е друга тема за разговор...
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #6 -: Януари 09, 2013, 22:03:09 »

Пускаш 1000 ресурс на 2; изчакваш да се появи и пускаш 1000 на 1 .... ако се комбинират няколко играча по всяко време може да се пусне всякаква оферта    Wink
това е за версия 4 и се прави с няколко оферти по 100 и по малко по-различен начин... при версия 5 минимална цена на пазара реално няма. При цена 16 минават оферти на 2. не заради многократното деление, а от кумова срама се пускат на тази цена Smiley
има си програмата или т.нар. бот за пазара, както за изкупуване, така и за пускане на оферти...


Ако някой много го интересува питайте ще обяснявам как мамят определена част от хората за могат всички да го ползват. дано само не отнеса някой бан за разкриване на вътрешна информация  Cool
Активен

gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #7 -: Януари 09, 2013, 22:11:01 »

тука става дума за версия 5, а не за версия 4. не знам как ви раздават тия табелки, като може поне малко да се запознаете с играта  Wink
максималната цена за всички ресурси във версия 5 е 20, което не е правилно с оглед на златния еквивалент, но това е друга тема за разговор...

Представи си знам и ти казвам че същото важи и за версия 5.......относно табелката я получих с връзки Wink
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #8 -: Януари 09, 2013, 22:25:22 »

Представи си знам и ти казвам че същото важи и за версия 5.......относно табелката я получих с връзки Wink
относно табелката не се изненадвам...
Повярвайте ми не важи... Знаете ли колко деления се искат за пуснете цена 1 при реална 20, като се има предвид, че не пада под 16? първо деление от 20 на 10, второ от 10 на 5, трето... На световното видях желязо на 0.6. Това са прекалено много оферти за да се стигне до пускането на тази цена. Реално е въможно с много кухи оферти и бот за пазара. Но за да се осъществи многократното деление все някоя от кухите оферти трябва да се види. Аз не видях нито една от тях. Никой не може да ме убеди, че системата работи правилно или, че въобще работи.
Ето и доказателство за версия 5 http://prikachi.com/images.php?images/596/5719596B.png. Реално там системата за минимална цена не функционира. Във версия 4 офертата не се публикува и се изкупува директно от системата.
Активен

gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #9 -: Януари 09, 2013, 22:43:46 »

относно табелката не се изненадвам...
Повярвайте ми не важи... Знаете ли колко деления се искат за пуснете цена 1 при реална 20, като се има предвид, че не пада под 16? първо деление от 20 на 10, второ от 10 на 5, трето... На световното видях желязо на 0.6. Това са прекалено много оферти за да се стигне до пускането на тази цена. Реално е въможно с много кухи оферти и бот за пазара. Но за да се осъществи многократното деление все някоя от кухите оферти трябва да се види. Аз не видях нито една от тях. Никой не може да ме убеди, че системата работи правилно или, че въобще работи.
Ето и доказателство за версия 5 http://prikachi.com/images.php?images/596/5719596B.png. Реално там системата за минимална цена не функционира. Във версия 4 офертата не се публикува и се изкупува директно от системата.

Искам да видя как играч без програма ще купи тази оферта.....а ако искаш ще ти измисля и на теб табелка,ще ти я оцветя какъвто цвят искаш Smiley
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #10 -: Януари 09, 2013, 23:18:22 »

Искам да видя как играч без програма ще купи тази оферта.....а ако искаш ще ти измисля и на теб табелка,ще ти я оцветя какъвто цвят искаш Smiley
аз някъде да съм написал, че става купуването без програма? *pardon*
Едва ли сте с чак такива връзки, че на мен да ми дадат табела  Grin Не искам да Ви подценявам или обиждам, но си знам статуса във форума и най-вече любовта на босовете към мен  *freak*
« Последна редакция: Януари 09, 2013, 23:19:58 от The_God » Активен

elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #11 -: Януари 10, 2013, 01:03:11 »

Цитат
Ето и доказателство за версия 5 http://prikachi.com/images.php?images/596/5719596B.png. Реално там системата за минимална цена не функционира. Във версия 4 офертата не се публикува и се изкупува директно от системата.
Не съм играла версия 4 , но за версия 5 офертата която посочвате се приема от системата, този който я пуска си получава златото, но тя не излиза на пазара.
На пазара излизат офертите които са не по-малки от половината минимална цена в момента на публикуването, така че цитираното по-горе деление на 2 на цената позволява достигането на ниски цени, но не се започва от 20, а от минималната цена в момента
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #12 -: Януари 10, 2013, 01:50:21 »

Не съм играла версия 4 , но за версия 5 офертата която посочвате се приема от системата, този който я пуска си получава златото, но тя не излиза на пазара.
На пазара излизат офертите които са не по-малки от половината минимална цена в момента на публикуването, така че цитираното по-горе деление на 2 на цената позволява достигането на ниски цени, но не се започва от 20, а от минималната цена в момента
Сега си направих експеримент права сте, така е.
Във версия 5 на пазара излзизат оферти, които са в пъти по-ниски от най-ниската пазарна цена към момента. Реално 4-5 пъти е разликата в цената. Въпроса идва или има пробив в системата или някой си играе с пазара. Но при толкова сериозна разлика в цените все цяхме да ги видим кухите оферти, чрез които се пускат по-ниските. Не мислите ли?
20 е максималната стойност за всеки един ресурс, което не отгаваря на стойностите им изразени като златен еквивалент.

последно по темата. както някои хора си пишат ресурс и диаманти, така може и оферта да бъде публикувана. дупки в системата много.
Активен

dekstar_deks
Сержант
**

Karma: +6/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 72


Профил
« Отговор #13 -: Януари 10, 2013, 07:25:35 »

elena - ти някога влизашли да играе ИО или само киснеш тук в форума как няма да излезе цена по /2 аз ти казвам 4е излиза 10 пати по малка и някой си копува и продава и ве4е му стана навик преди малко си продаде дарво на  0.2 а дарвото е на цена 1.8 станал съм от 5 и  не е падало под 1.5 е как 6те сиго купи на 0.2.Ние тук сме седнали да си пишем а хората си правят някви далавери браво на тях.Браво и на така наре4е ните модератори много добре се справят с бъговете на играта преди се оправдаваха има клалиликации за световно заети после дойде световно пак заети сегакакво има?Чакаме пролетта за версия 6 и пак сме заети?...... тогава направети и ние да си копуваме 10 пати по евтини цини и готово
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #14 -: Януари 10, 2013, 09:30:30 »

elena - ти някога влизашли да играе ИО или само киснеш тук в форума как няма да излезе цена по /2 аз ти казвам 4е излиза 10 пати по малка и някой си копува и продава и ве4е му стана навик преди малко си продаде дарво на  0.2 а дарвото е на цена 1.8 станал съм от 5 и  не е падало под 1.5 е как 6те сиго купи на 0.2.Ние тук сме седнали да си пишем а хората си правят някви далавери браво на тях.Браво и на така наре4е ните модератори много добре се справят с бъговете на играта преди се оправдаваха има клалиликации за световно заети после дойде световно пак заети сегакакво има?Чакаме пролетта за версия 6 и пак сме заети?...... тогава направети и ние да си копуваме 10 пати по евтини цини и готово
Декстар,имам един конкретен въпрос.........пробва ли да купиш от въпросния евтин ресурс и ако си пробвал,стана ли?
И научи разликата между модератор и администратор най-накрая Smiley
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!