Imperia Online България  
Април 16, 2024, 22:32:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Край на версия 4  (Прочетена 7547 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusa
Редник
*

Karma: +1/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #15 -: Януари 04, 2013, 18:09:44 »

Край на реалма

Уважаеми императори,

Екипът на Империя Онлайн ви уведомява, че ерите в настоящия свят повече няма да се рестартират и след приключването на настоящата, светът ще бъде окончателно закрит.
Всички потребители ще имат възможност да се регистрират с един клик в световете от в. 5, които са отворени за регистрации. Ако направите това през акаунта си от в. 4., в акаунта ви във в. 5 ще се появят наличните ви диаманти, умножени по 2.

Прав е в 14ти прикльчва света. Явно обаче, че 95ти ще го има още.
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #16 -: Януари 04, 2013, 18:10:31 »

Това май го е решил само Галин Smiley
Когато си логнат,в корния край на екрана има бутон "Последни новини".Натисни го и прочети какво пише.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
smily
Сержант
**

Karma: +10/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 60



Профил
« Отговор #17 -: Януари 04, 2013, 18:10:45 »

Ако наистина няма да има 4 то ще останат само екипа да си играят. По-несполучливо нещо от в5 няма. От една страна е разбираемо защото там без кредити си никой и нищо докат на старата все още има няква интрига
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #18 -: Януари 04, 2013, 18:15:10 »

Свят 13 на 56 дни и съощението го има.Ако в 95 го няма,най-вероятно ще го пуснат след рестарта ерата който ще е след няколко дни
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #19 -: Януари 04, 2013, 18:18:02 »

Свят 13 на 56 дни и съощението го има.Ако в 95 го няма,най-вероятно ще го пуснат след рестарта ерата който ще е след няколко дни
Какво значи - най-вероятно.Най вероятно редуцират световете ,към които няма интерес.Не виждам официано съобщение закриване на версия 4.Дано не доживеем и да го видим,де.. *pardon*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #20 -: Януари 04, 2013, 18:19:56 »

Когато си логнат,в корния край на екрана има бутон "Последни новини".Натисни го и прочети какво пише.
Да ,но в 95 няма такова съобщение.Попитах и ми беше отговорено,че в световете където има съобщения ще ги спрат.До този момент в 95 няма такова съобщение следователно продължава.Знам къде да натискам,все пак неиграя от вчера:)
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
smily
Сержант
**

Karma: +10/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 60



Профил
« Отговор #21 -: Януари 04, 2013, 18:21:10 »

поне 1 свят весиа 4 да има
Активен
krasiliver
Сержант
**

Karma: +16/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #22 -: Януари 04, 2013, 18:49:43 »

Амин !!!
Активен

Сободен електрон
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #23 -: Януари 04, 2013, 18:55:03 »

Да ,но в 95 няма такова съобщение.Попитах и ми беше отговорено,че в световете където има съобщения ще ги спрат.До този момент в 95 няма такова съобщение следователно продължава.Знам къде да натискам,все пак неиграя от вчера:)
Разбирам нежеланието за закриване на световете от версия 4.В съобщението обаче не се посочва свят от тази версия към който да се пренасочим.Свят 73 бе последният рестартиран в тази версия,а съобщението фигурира и там.Ако в 95 липсва,значи това ще е последният свят от версия 4.
« Последна редакция: Януари 04, 2013, 18:58:34 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #24 -: Януари 04, 2013, 19:10:38 »

В свят 72 също липсва подобно съобщение.
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #25 -: Януари 04, 2013, 19:59:09 »

Ще впишем световете от версия 4 в червената книга. За световете - класически няма да говорим...
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
manol
Редник
*

Karma: +22/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #26 -: Януари 04, 2013, 20:38:09 »

В свят 72 също липсва подобно съобщение.

Имаше го и в 72. Сега го няма, вече го няма и в другите светове.
Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #27 -: Януари 04, 2013, 20:56:13 »

Да се надяваме, че който го е пуснал, нещо е избързал и не е доразбрал... Защото със сигурност с един замах ще загубят нацяло едно 30 % потребители, а тези, които запазят, демек отидат в 5-тата, едва ли ще е за дълго време... Много вече са я пробвали и върнали към 4-тата... Където все пак освен "потребители" също сме  и "клиенти" със смс-и ...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #28 -: Януари 04, 2013, 22:17:53 »

аз се бях заиграл на 1-2 други онлайн игри пак с разни империи, които като графика не бяха лоши, но определено бледнееха пред ИО в4а, отделно бях играл малко ИО в5, но някакси само 2-3 неща ми допаднаха, останалите новости само ме дразнеха...трябва да е ясно, че истинските потребители не се интересуват от по-добре нарисувани човечета, обикалящи нивите и крепостта си, та Империя Онлайн може определено да спечели още не малко от версия 4 на играта, а от версия 5 да направи оборот няколко месеца, където играят новите потребители и надали ще се задържат много Wink иначе, ако се държи на нова версия с повече графики, аз бих предложил да се направи в стил Емпайър Ърт /пс играта/, вместо разни движещи се точки /което последно бях видял като метод на провеждане на битка на версия 5/
който играе пс игри предполагам ще се съгласи, че вече графиките са на макс, но историята и самият замисъл яко бледнеят пред игри от преди 5-10 години и тези игри печелят много често само първите месеци от игрите си; ИО е онлайн игра, в която не знам има ли смисъл от новости дори, единствено подръжка трябва и съм сигурен, че ще бъде много играна и харесвана, и ще привлича и нови потребители, ако те самите искат да играят онлайн игра за повече от месец Wink
това е моето мнение по темата-дано не затрият в4 световете, защото ще е жалко, а в5 да я променят, ако искат да им я играят /класиките не ги коментирах, тъй като започнат да цъкам ИО точно със стартирането на в4, а и от прочетеното за класиките малко не ми допаднаха, за да ги пробвам/
Активен
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #29 -: Януари 05, 2013, 01:50:10 »

 Преди доста време така закриха БГ3,беше чудесен свят пълен с играчи...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!