Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:20:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Наглеждачи  (Прочетена 1564 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« -: Януари 11, 2013, 22:58:04 »

Съгласно новите промени относно наглеждачеството не е ли един вид лицензиране на мулти -акаунта?  Преди като нападнеш някой наглеждача му  неможе да мести нито армия нищо, а сега с пълни права има всичко. Дори да напада други. По тази логика  ако помоля друг човек да ми регистрира  акаунт  и ме направи наглеждач с пълни права  и си правя всякакви "далаверки" (да нападам един и същ играч от 2-та ацц-та , покупко-продажба на ресурси, источване  и т.н.)предполагам не би трябвало да съм блокиран и всичко ще бъде законно? Имахме няколко войни  и нападаме човек който не е на линия при 3-тата атака (към него вървят най-малко още 10 ) му се влиза в акаунта(наглеждач) и му махат армията. Това не обезмисля ли самата война? Айде хора помислете по този въпрос  и оправете тези пълни права да се ограничат до всичко останало без нападане на други играчи и местене на армията на друго място освен по провинциите и колониите.  Защото надали някой ще даде ограничени права на наглеждача си  зада може да бъде разбит по време на атака.
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Януари 11, 2013, 23:02:25 »

Emo, май се бъркаш братле! Във версия 4 никога не е било легализирано официално наглеждането.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #2 -: Януари 11, 2013, 23:12:05 »

Ми незнам какво са мислили  админите ама в един свят един ми даде пълни права като наглеждач (не му знам паролите 100000000000000%)  и той въобще не играе. Аз си го развивам, аз си го гледам , бия се.. абе играя с 2 акаунта. Ако някой друг ми даде пълни права ще играя с 3 акаунта  ми то аз сам мога да си спретна една война.  Което ме навежда на друг въпрос
Аз съм наглеждач на  играч Х  , който е наглеждач на играч У. Играч Х ми дава паролите си, но аз не влизам с тях в ацц-то  (защото имам пълни права и няма смисъл да влизам с пароли), но в менюто преди да натиса вход влизам като наглеждач на играч У какво следва тогава?  Хоп мога да гледам още 2 акаунта на който  Х е наглеждач.  Хем гледам 4 акаунта + несъм нарушил никакви правила защото  несъм влизал директно в акаунта на Х
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #3 -: Януари 11, 2013, 23:22:22 »

направо цялата ера можеш да наглеждаш така.ама тука дето пишеш  е за в 4,а там наглеждане както ти казаха няма. и ти като натиснеш да идеш на наглеждания профил те фърля направо в него и не можеш да наглеждаш през него друг,да не говорим че ти можеш и без да те направат наглеждач да си влизаш на хората в акаунтите
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Януари 11, 2013, 23:23:18 »

Ми незнам какво са мислили  админите ама в един свят един ми даде пълни права като наглеждач (не му знам паролите 100000000000000%)  и той въобще не играе. Аз си го развивам, аз си го гледам , бия се.. абе играя с 2 акаунта. Ако някой друг ми даде пълни права ще играя с 3 акаунта  ми то аз сам мога да си спретна една война.  Което ме навежда на друг въпрос
Аз съм наглеждач на  играч Х  , който е наглеждач на играч У. Играч Х ми дава паролите си, но аз не влизам с тях в ацц-то  (защото имам пълни права и няма смисъл да влизам с пароли), но в менюто преди да натиса вход влизам като наглеждач на играч У какво следва тогава?  Хоп мога да гледам още 2 акаунта на който  Х е наглеждач.  Хем гледам 4 акаунта + несъм нарушил никакви правила защото  несъм влизал директно в акаунта на Х

В грешка си. Когато се логваш в наглеждан от теб акаунт , дори и с пълни права , то ти не можеш да влизаш в наглежданите от него акаунти. За тях трябва да се логнеш с неговите име и парола , а това вече не е по правилата и подлежи на наказание. Излиза , че в 1 свят може да влизаш в твоя акаунт + в 2 които наглеждаш и това е максимума за да няма наказания.
Активен

Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #5 -: Януари 11, 2013, 23:28:30 »

направо цялата ера можеш да наглеждаш така.ама тука дето пишеш  е за в 4,а там наглеждане както ти казаха няма. и ти като натиснеш да идеш на наглеждания профил те фърля направо в него и не можеш да наглеждаш през него друг,да не говорим че ти можеш и без да те направат наглеждач да си влизаш на хората в акаунтите
незнам мегаблица каква версиа е , но аз наглеждам 2-ма и имам пълни права  и си правя каквото искам.

и ти като натиснеш да идеш на наглеждания профил те фърля направо в него и не можеш да наглеждаш през него друг
ако наглеждания профил от мен ми даде паролите си  аз влизам  в него, но не натискам вход а директно отивам при тези които той наглежда....практически аз не влизам в акаунта на наглеждания от мен

Но както и да е  факт е ,че това наглеждача да може да мести армията по време на атака  и да напада  други е много  *****  нещо. От 10 членен съюз  е достатачно 3-ма да играят за да си направят война
« Последна редакция: Януари 11, 2013, 23:33:34 от Emo-Milanov » Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #6 -: Януари 11, 2013, 23:41:47 »

незнам мегаблица каква версиа е , но аз наглеждам 2-ма и имам пълни права  и си правя каквото искам.
ако наглеждания профил от мен ми даде паролите си  аз влизам  в него, но не натискам вход а директно отивам при тези които той наглежда....практически аз не влизам в акаунта на наглеждания от мен

Но както и да е  факт е ,че това наглеждача да може да мести армията по време на атака  и да напада  други е много  *****  нещо. От 10 членен съюз  е достатачно 3-ма да играят за да си направят война
Еми затуй идеята на наглеждача е да се избегне това раздаване на пароли......Иначе каквато и опция да въведат ти като си решил да мамиш ще мамиш........българите особено, сме изключително изобретателни Grin
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #7 -: Януари 11, 2013, 23:43:15 »

незнам мегаблица каква версиа е , но аз наглеждам 2-ма и имам пълни права  и си правя каквото искам.
ако наглеждания профил от мен ми даде паролите си  аз влизам  в него, но не натискам вход а директно отивам при тези които той наглежда....практически аз не влизам в акаунта на наглеждания от мен

Но както и да е  факт е ,че това наглеждача да може да мести армията по време на атака  и да напада  други е много  *****  нещо. От 10 членен съюз  е достатачно 3-ма да играят за да си направят война

Това не е законното наглеждане , а наглеждане , от което после се плаче. Щом влизаш с неговата парола , а не с твоята , то и 2-мата сте за бан.
Активен

Emo-Milanov
Редник
*

Karma: +3/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Профил
« Отговор #8 -: Януари 12, 2013, 00:02:06 »

Еми затуй идеята на наглеждача е да се избегне това раздаване на пароли......Иначе каквато и опция да въведат ти като си решил да мамиш ще мамиш........българите особено, сме изключително изобретателни Grin
Така е. Така се ограничава  раздаването на пароли. Но именно  тези пълни права относно битките с други играчи  и местенето на армията  е лошото особено по време на война. Защото както и да го погледенете  1 човек играе с 3 акаунта и най-лошото е ,че е по правилата. Нали идеята е да се играе с 1 акаунт? Помислте нестава дума за мамене или каквото и да е било. Просто  в съюз от 10 човека все 3-ма са налиния които могат да гледат останалите и с респективно да се бият, засичат и т.н. Губи се изненадата от войната и други красиви неща в ИО. Давам пример: един противник се сейфа на пункт на съюз Х  казват ми за този сейф, аз отивам да съборя пункта и армията си идва. Лидера вижда , че на пича армиата си идва и влиза като наглеждач  и му маха войската по време на атаката която върви към него. Е каде отиват нещата?  Губя 2 часа да кажем докато съборя пункта и 2 часа докато се върне армията  и за какво? Ами ако от тази битка зависи  някоя мноооого голяма война ...
Активен

Обичан от малко ,мразен от много , но респектиран от всички
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #9 -: Януари 12, 2013, 00:14:12 »

Е преди беше раздаване на пароли наред и пак се наглеждат хората....така поне е озаконено и има по-малко ревящи че им били откраднали акаунтите и т.н.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Януари 12, 2013, 03:03:03 »

Така е. Така се ограничава  раздаването на пароли. Но именно  тези пълни права относно битките с други играчи  и местенето на армията  е лошото особено по време на война. Защото както и да го погледенете  1 човек играе с 3 акаунта и най-лошото е ,че е по правилата. Нали идеята е да се играе с 1 акаунт? Помислте нестава дума за мамене или каквото и да е било. Просто  в съюз от 10 човека все 3-ма са налиния които могат да гледат останалите и с респективно да се бият, засичат и т.н. Губи се изненадата от войната и други красиви неща в ИО. Давам пример: един противник се сейфа на пункт на съюз Х  казват ми за този сейф, аз отивам да съборя пункта и армията си идва. Лидера вижда , че на пича армиата си идва и влиза като наглеждач  и му маха войската по време на атаката която върви към него. Е каде отиват нещата?  Губя 2 часа да кажем докато съборя пункта и 2 часа докато се върне армията  и за какво? Ами ако от тази битка зависи  някоя мноооого голяма война ...

Мисля че не е точно така, целта на наглеждането е точно това, да може наглеждача да оперира с армията на наглеждания. Иначе самата опция се обезсмисля и започва раздаването на паролите, както е във версия 4. Но да речем няма право да пипа армията. Във всяка война е резонно да има дежурни, те за това са дежурни, за да влизат по акаунтите през определен период, който да не надхвърля най - късия възможен рейд на противникова армия. Няма как да не влезе и да не види атаката ти. Не може да пипа армията но има телефон. И работата се завърта в добре познатия ни омагьосан кръг.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!