Imperia Online България  
Април 19, 2024, 22:05:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как е възможно имперец да настигне номад
Имперци - 8 (80%)
Номади - 2 (20%)
Общ брой гласове: 8

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Развитие  (Прочетена 2511 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddykazandjiev
Гост
« -: Януари 03, 2013, 12:51:07 »

Как е възможно въобще имперец да настигне номад.Имперците се развиват изключително бавно-твърдите,че имат икономически бонус,но него го няма никакъв-елита на имперците е много по-силен от този на номадите,а някакси нашата раса все ги бие-не е коректно.Паладина като има атака 180 и като има бонуси към атака и живот,би трябвало да смаже катафракта,а не става така.И за развитието е същото-ние правим супер добив за населелението,което имаме-предложих преди време да има повече номадско население-стана 320 000 в столицата,но нека е честно-ние примерно да бъдем повишени до население 500 000,а пък имперците не да се бъхтят,за да достигнат 500 000,а с лекота и още първите 2 месеца без излишни напъни да достигат и до по-големи лимити.казвате,че на по-късен етап са по-силни,това не е така,защото се мъчат да достигнат въпросните 320 000,вместо да си развиват икономиката,или пък дойде властелина на реалма и всичко свърши.Искам много подробен отговор и обяснения,защото като съм играл имперец,дори на късен-много късен етап не стигах номадите
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #1 -: Януари 03, 2013, 15:01:46 »

Как е възможно въобще имперец да настигне номад.Имперците се развиват изключително бавно-твърдите,че имат икономически бонус,но него го няма никакъв-елита на имперците е много по-силен от този на номадите,а някакси нашата раса все ги бие-не е коректно.Паладина като има атака 180 и като има бонуси към атака и живот,би трябвало да смаже катафракта,а не става така.И за развитието е същото-ние правим супер добив за населелението,което имаме-предложих преди време да има повече номадско население-стана 320 000 в столицата,но нека е честно-ние примерно да бъдем повишени до население 500 000,а пък имперците не да се бъхтят,за да достигнат 500 000,а с лекота и още първите 2 месеца без излишни напъни да достигат и до по-големи лимити.казвате,че на по-късен етап са по-силни,това не е така,защото се мъчат да достигнат въпросните 320 000,вместо да си развиват икономиката,или пък дойде властелина на реалма и всичко свърши.Искам много подробен отговор и обяснения,защото като съм играл имперец,дори на късен-много късен етап не стигах номадите



този лимит и население отговаря ли на въпроса ти, друг е проблема ако не знаеш как да го играеш импереца
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #2 -: Януари 03, 2013, 17:39:19 »

и за колко време го постигна това с импереца и колко номади те притесняваха в развитието докато го постигнеш

да може и да се стигне до там, но ако си част от вече опорочилите играта и отказали цели светове "големи" съюзи, вече властелини на реалма, които започват с леко "побутване" следващия и отново го печелят, след което и малкото останали да играят си заминават

Ако някой админ го чете, то нека се замисли над думите ми!

и за да спра ненужните изказвания ще завърша с това, че под "побутване" нямам предвид намесата от страна на админи и разни други такива, които имат права да наглеждат играта, а ще попитам реторично какво печели Властелинът на реалма?!?

а също ще добавя, че съм част от такъв "голям" съюз, за тези които ще кажат, че на нас така ни е интересно
за бога и на нас ни се играе
Активен

Ама иначе любезни бе..
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #3 -: Януари 03, 2013, 19:17:30 »

Искам много подробен отговор и обяснения,защото като съм играл имперец,дори на късен-много късен етап не стигах номадите
Не искам да ви засягам, но не сте играли имеперец, или поне не добре. В момента разработвам стратегия как импереца да не изостава и една идея от развитието на номада. Възможно е стига да знаеш как да го направиш. Всеки добър играч знае, че икономическото развитие на номада няма как да се мери с това на импереца. Единственият минус е, че импереца трябва да прави къщи за да се развива, но за който може и знае как да играе това няма да е проблем.

Паладина като има атака 180 и като има бонуси към атака и живот,би трябвало да смаже катафракта,а не става така.
Разликата между бойните единици може да я намерите в описанието им. Разбира се трябва да можете и сам да направите извода защо една единица е по-силна от друга. Не става само с ядене, а трябва и ... акъл.

а също ще добавя, че съм част от такъв "голям" съюз, за тези които ще кажат, че на нас така ни е интересно
за бога и на нас ни се играе
Че какъв е проблема. Разцепете съюза и играйте? Навсякъде се събирате най-силните играчи в един отбор и после се оплаквате, че няма с кой да играете. Еми, как да има?
Активен

Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #4 -: Януари 03, 2013, 21:45:31 »

Че какъв е проблема. Разцепете съюза и играйте? Навсякъде се събирате най-силните играчи в един отбор и после се оплаквате, че няма с кой да играете. Еми, как да има?

много е лесно нали - да преименуват и света тогава като само ние ще играем
имаше и предложение за свят само с властелини - айде убеди ги да го направят - да имат достъп съюзите с медали
дали няма да е хубаво там вече, а..

едва ли са си мислили, че до там ще стигнат нещата с промени или не , но лошото е факт вече и разработчиците ще си берат плодовете, било то и гнили
Активен

Ама иначе любезни бе..
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #5 -: Януари 03, 2013, 22:47:09 »

много е лесно нали - да преименуват и света тогава като само ние ще играем
имаше и предложение за свят само с властелини - айде убеди ги да го направят - да имат достъп съюзите с медали
дали няма да е хубаво там вече, а..

едва ли са си мислили, че до там ще стигнат нещата с промени или не , но лошото е факт вече и разработчиците ще си берат плодовете, било то и гнили
В такъв свят аз къде да играя? Не забравяйте, че медалисти много, а и не само с един отбор. Как точно трябва да се предполага кой къде ще играе. Или някои от играчите ще могат да се състезават за повече от един отбор? Сега ще пускат първенство само за отбори. Там ще можете да се изявите в пълната си цялост. Аз не виждам смисъл да се включвам да дадена надпревара. С определен наличен финансов ресурс и сам мога да взема реалма. Към този момент такива надпревари не са ми интересни.
Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #6 -: Януари 05, 2013, 18:35:34 »

Може би не играя импереца добре-усвоил съм много добре техниките за развитие на номада и съм побеждавал.Но това правене на къщи е тъпо.Преди ме беше яд за лимита от 200 000 при номадите,сега е добре-най-много да се увеличи с 30-40 хиляди максимум,но имперците правят струват-дойде властелин на реалма-те тъкмо стигат могъществото на номадите,надминават вече населението им и някой съюз бие в играта-еми не става.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!