Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:21:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРОБЛЕМ  (Прочетена 2096 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« -: Декември 31, 2012, 20:33:12 »

Проблем с акаунт silver_boy свят 95 :
Около 12:20 ми свърши блока след което се логнах в играта,след което си взех военния доход и си местя ресурс по 60к желязо и 150к дървета в провките за наема на войници.Периодично натискам кончето на мисиите за да виждам колко време остава да се върне армията ми .....
В 15:15 ми изчезва кончето и премиума (дали е свършил или не - не знам )
След което се появява червен плик 2012-12-31 15:15:38    GAMEMASTER    cirof атакува silver_boy в провинция 18....

2012-12-31 15:14:39    GAMEMASTER    В провинция 18 пристигнаха.
Копиеносе...

Искам да знам защо не се виждат иконката на  мечовете на въпросната атака към мен?
Какво се случва във тая версия и най вече в тоя свят, 2 пъти ми изчезва армията днес изчезва премиума и съответно се провежда битка която аз не виждам а имам минута да преместя армията си нито съм бил на минус нито съм бил офф.
Не сме във война с въпросния ,което означава че 59 минути е вървяла към мен невидима атака.

Моля за смислено обяснение!
Весело посрещане на Новата година.
« Последна редакция: Декември 31, 2012, 20:35:32 от _P0BeDiTeL_ » Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #1 -: Януари 01, 2013, 21:19:07 »

Мисля, че е обвързано с Премиум пакета и въстановяването на банерите отстрани. Въпреки, че не би трябвало да се случва и да изчезват иконите, но е явно заради това ! Променя се целия код на страницата и дори да си рефрешвал не са се показали мечовете. Принципно ако си се разлогнал и логнал са щели да се покажат според мен, но чесно казано това е бъг от моментите в които "Ту го има, ту го няма" също като този при засечките и удвояването на войската хем я спасяваш хем я убиват  *pardon* Като цяло кода си е наред но явно е свързано и с определен браузер на мен при Мозила ми се случи нещо подобно но тогава на късмет се разлогнах и логнах. При Чорме не съм го забелязвал но има нещо което не е наред при изчезване на премиума !
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
krasiliver
Сержант
**

Karma: +16/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #2 -: Януари 01, 2013, 22:09:02 »

Проблем с акаунт silver_boy свят 95 :
Около 12:20 ми свърши блока след което се логнах в играта,след което си взех военния доход и си местя ресурс по 60к желязо и 150к дървета в провките за наема на войници.Периодично натискам кончето на мисиите за да виждам колко време остава да се върне армията ми .....
В 15:15 ми изчезва кончето и премиума (дали е свършил или не - не знам )
След което се появява червен плик 2012-12-31 15:15:38    GAMEMASTER    cirof атакува silver_boy в провинция 18....

2012-12-31 15:14:39    GAMEMASTER    В провинция 18 пристигнаха.
Копиеносе...

Искам да знам защо не се виждат иконката на  мечовете на въпросната атака към мен?
Какво се случва във тая версия и най вече в тоя свят, 2 пъти ми изчезва армията днес изчезва премиума и съответно се провежда битка която аз не виждам а имам минута да преместя армията си нито съм бил на минус нито съм бил офф.
Не сме във война с въпросния ,което означава че 59 минути е вървяла към мен невидима атака.

Моля за смислено обяснение!
Весело посрещане на Новата година.

Активен

Сободен електрон
kotrag
Лейтенант
***

Karma: +88/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Wehrmacht - Realm 95


Профил
« Отговор #3 -: Януари 03, 2013, 23:36:52 »

По-интересно е защо аканут silver_boy е наказан? *scratch*
Активен

Цитат на: Krum
Сами знаете колко прогнил и корумпиран е екипът на ИО(и аз най-вече) *freak* Но пък не съжалявам, колкото повече агенти за следене на "неудобните" съюзи, толкова по-добре.
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!