Imperia Online България  
Юни 26, 2024, 07:50:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос  (Прочетена 1329 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« -: Декември 31, 2012, 01:00:45 »

Здравейте. Искам да запитам ако обявя война на някой съюз какво става с активираната празнична защита на противиковите и мой играчи? Остава ли активна по време на войната? Благодаря.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Декември 31, 2012, 09:55:34 »

Здравейте. Искам да запитам ако обявя война на някой съюз какво става с активираната празнична защита на противиковите и мой играчи? Остава ли активна по време на войната? Благодаря.
Да.
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #2 -: Декември 31, 2012, 09:59:21 »

Празничната защита остава активна. Дори могат всички играчи да си пуснат такава. Този път празничната защита не се натрупва към процента модирали играчи.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #3 -: Декември 31, 2012, 17:23:51 »

 Благодаря. Весели празници Smiley
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4 -: Януари 01, 2013, 18:12:39 »

Празничната защита остава активна. Дори могат всички играчи да си пуснат такава. Този път празничната защита не се натрупва към процента модирали играчи.
Бъркаш се.Обяви война и пуснете на 50% от съюза празнична +мод и виж дали няма да изгубиш служебно
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #5 -: Януари 01, 2013, 19:22:05 »

Бъркаш се.Обяви война и пуснете на 50% от съюза празнична +мод и виж дали няма да изгубиш служебно
Еми в св.2 ни пуснаха война при положение, че бяхме повече от 75% в защита. После се уплашиха май и си пуснаха защита  *pardon*. Войната си продължава и чакаме утре да паднат защитите  :evil4: Това са ми наблюденията, а как трябва да бъде е друг въпрос  Smiley
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #6 -: Януари 01, 2013, 19:48:05 »

Бобо е прав. На нас също вчера ни обявиха война, а ние сме в защита целия съюз с изключение на един, който е в мод и единствено неговия процент е отчетен.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #7 -: Януари 01, 2013, 19:49:59 »

Еми в св.2 ни пуснаха война при положение, че бяхме повече от 75% в защита. После се уплашиха май и си пуснаха защита  *pardon*. Войната си продължава и чакаме утре да паднат защитите  :evil4: Това са ми наблюденията, а как трябва да бъде е друг въпрос  Smiley
Във всички версии  на ИО е различно .  *pardon*
В класиките защитите не се третират като ваканционен мод ,техния % не се отразява на войните(всъщност и модовете са позволени там на 100% ).Не са видни никъде защитите.
Във версия 4 пък % на празничната защита спада към % мод само дето не е видим.За сметка на това пък защитата е видима поне в статистиката с играчите.
А във версия 5 само там е всичко на ред....Празничната защита е видна на всякъде ... %  на празничната защита се отразява видимо към % мод. Системата даже си го смята (явно е по нова и по умна от тия на другите версии)
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #8 -: Януари 01, 2013, 22:28:10 »

(явно е по нова и по умна от тия на другите версии)
Не! Просто няма кой да отдели 1 час за да нагоди всичко в другите версии   Wink Горе долу толкова ще отнеме да се съчетае формулката с нещата и да се направи видимо ама уви няма кой все недовършени остават нещата  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!