Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:10:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Без подаръци - Версия 4  (Прочетена 3527 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Insaf
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


...силните владеят хаоса...


Профил WWW
« -: Декември 23, 2012, 22:10:37 »

Как ви се струва идеята да няма подаръци за всички светове В4?!?  *hmm*
Активен

Една жена може да бъде най-добрия ти приятел и най-лошия ти враг, безценно съкровище или истинска кучка....
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 23, 2012, 22:13:39 »

Не ни допада тая идея ,но явно ИО не се нуждае от парите на играчите във в4 ,нали си имат  в5  *pardon*
Едно на ръка че може да се третира като дискриминация  Grin
Активен

Tara
Животът не прощава слабости
Редник
*

Karma: +30/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Рано или късно всеки си намира майстора...


Профил
« Отговор #2 -: Декември 23, 2012, 22:20:50 »

Идеята на мен ми харесва, ще ни спестят по някой лев  Grin
Активен

Жените сме ангели, но отрежат ли ни крилата ... яхваме метлата!!!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Декември 23, 2012, 22:23:36 »

Пестете пари , криза е. Факта , че във версия 4 няма подаръци показва , че екипа не прави всички за приходи (както твърдите в много други теми), а факта , че има Празнична защита във версия 4 и класиките говори , че екипа все още мисли и за по-старите версии с малките приходи  *rose*
Активен

Insaf
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


...силните владеят хаоса...


Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 23, 2012, 22:26:52 »

Това вече е грозно. Дали ще използваш опцията или не е твой избора. Най - малкото трябваше да бъдат предупредени играчите.  В тая игра вечно има неписани правила и измислени такива от някое величие.
До тук се прави всичко възможно играчите от версия 4 да спрат да играят. От поне година предстояха промени в съобщенията, чата и т.н. Отговори от сорта - "..ми не всичко е написано в правилата" са меко казано абсурдни и в крайна сметка, трябва да скочиш с двата крака в гьола, за да разбереш какво се случва.
Активен

Една жена може да бъде най-добрия ти приятел и най-лошия ти враг, безценно съкровище или истинска кучка....
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #5 -: Декември 23, 2012, 22:27:05 »

Пестете пари , криза е. Факта , че във версия 4 няма подаръци показва , че екипа не прави всички за приходи (както твърдите в много други теми), а факта , че има Празнична защита във версия 4 и класиките говори , че екипа все още мисли и за по-старите версии с малките приходи  *rose*
Евала за защитата
А относно кризата  нима във версия 5 няма криза ?
Храма само иска 200 диаманта на ден за всички сандъци.
Предполагам знаеш за 200 диаманта колко подаръка ще изпрати един играч във в4?
Има проява на масова дискриминация от страна на началството  ;D
Активен

haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #6 -: Декември 23, 2012, 22:40:26 »

супер е, че няма да има подаръци Wink
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #7 -: Декември 23, 2012, 22:48:37 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=66045.0
Активен

Insaf
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


...силните владеят хаоса...


Профил WWW
« Отговор #8 -: Декември 24, 2012, 00:29:36 »

супер е, че няма да има подаръци Wink

Не е проблема в подаръците а в отношението.  Sad
Активен

Една жена може да бъде най-добрия ти приятел и най-лошия ти враг, безценно съкровище или истинска кучка....
haralampi
Сержант
**

Karma: +26/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #9 -: Декември 24, 2012, 01:18:45 »

тц, то отношението не е от тази или миналата година такова...
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #10 -: Декември 24, 2012, 07:31:14 »

Ей ....на вас угод ви няма  .... последните две три години като нямаше защита а се пускаха подаръци беше рев срещу тях ....ама никой не ги искаше и бяха едни уговорки и плюване по световете  ....сега има защита и няма подаръци и пак недоволни ..... ами с тия подаръци във версия 4 що бъгове имаше ....явно версията не е пригодена за тях ..за какво са ви  ....да ви подарят малко армия ли ...ами направете си я 
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #11 -: Декември 24, 2012, 07:34:30 »

за какво са ви  ....да ви подарят малко армия ли ...ами направете си я  
За най-хубавото във версията естествено ,да кажем  за едногодишен премиум и гилдии  *coffee*
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #12 -: Декември 24, 2012, 09:57:19 »

сега ако върнат и пазара, както си беше преди и може да поиграя и аз версия 4... то си е безсмислено с това прекарване на ресурси постоянно. Без подаръци може да се види малко по-реална игра Smiley
Активен

taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #13 -: Декември 25, 2012, 00:40:02 »

Много по-шукария е така  *freak* Стига сте ревали Smiley Не е готино след подаръците някой да се метнат до небето, а други (бедни фермери) да духат чорбата !  Grin Grin
Активен
Insaf
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


...силните владеят хаоса...


Профил WWW
« Отговор #14 -: Декември 25, 2012, 03:12:18 »

Пич, ти бъгове не си ли виждал и в празничната защита?!? Явно не виждаш добре. Кажи ми къде ги няма!?!  Не са ми изтрябвали подаръци и армия си имам и достатъчно гилдии имам пуснати. Достатъчно напред съм там където играя че да си позволя да влизам когато се сетя . Тази игра не се играе с подаръците и защитите, играе се с акъл.  То бива то може ма вече писва да ти кажа- вечно има неписани правила, вечно екипа е решил нещо което никой не знае, нови щуротии са измислени и никъде не обявени, постоянно си ги има и бъговете и това е повече от дразнещо. Факт - във версия 4 никой нищо не пипа. То е ясно че е на доизживяване , поне да я спрат тотално и да се свършва. Не знам там кой решава и кой не но това вече е наистина прекалено. Като питаш нещо пък съпорта , като са ти отговорили та са си изтрили клавишите от писане. Най шантавото е че тук ако пишеш на админ за проблем те праща на съпорта да пишеш, на който никой не ти отговора а същия който те е препратил ти отговаря от лайф чата. Нямам думи, уникално. Респект за неповторимото отношение.
И престани да защитаваш екипа че и от такива ми дойде до шапката дето си мислят че са големи дипломати.

Нищо лично, просто ми попадна под погледа!
Поздрави и весели празници!

Ей ....на вас угод ви няма  .... последните две три години като нямаше защита а се пускаха подаръци беше рев срещу тях ....ама никой не ги искаше и бяха едни уговорки и плюване по световете  ....сега има защита и няма подаръци и пак недоволни ..... ами с тия подаръци във версия 4 що бъгове имаше ....явно версията не е пригодена за тях ..за какво са ви  ....да ви подарят малко армия ли ...ами направете си я  
« Последна редакция: Декември 25, 2012, 03:28:46 от Insaf » Активен

Една жена може да бъде най-добрия ти приятел и най-лошия ти враг, безценно съкровище или истинска кучка....
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!