Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:15:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мълчаливият Свят  (Прочетена 36134 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #90 -: Февруари 13, 2013, 14:29:52 »

И Кой е тоя хеитър да го спукам от бой  Grin *TEASE*

http://vbox7.com/play:6eebf7bfc2    поздрав  *beer*
*beer* Какви са тези поздрави...Недей така, че ще ни тръгне приказка... Embarrassed
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #91 -: Февруари 13, 2013, 23:38:13 »

знаеш че си ми слабост, уважавам  или не,ти си един от най-добрите в IO  *beer*,Уважение към  Huni  Smiley , ;D ,


ако не сме старите тоя свят го няма  *hmm*
« Последна редакция: Февруари 13, 2013, 23:48:56 от Destiny » Активен

ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #92 -: Февруари 14, 2013, 00:37:43 »

а някой може ли да каже на кой ден е този свят, т.е. има ли смисъл да започвам Grin
Активен
Destiny
Лейтенант
***

Karma: +28/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 146



Профил
« Отговор #93 -: Февруари 14, 2013, 00:43:12 »

доколкото си спомням  Smiley,си едно от у Първите Дракончета  *beer*,много е късно ,ерата е на Хуни  *pardon*
« Последна редакция: Февруари 14, 2013, 00:54:46 от Destiny » Активен

KARDINALA
Редник
*

Karma: +131/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #94 -: Февруари 14, 2013, 18:02:04 »

доколкото си спомням  Smiley,си едно от у Първите Дракончета  *beer*,много е късно ,ерата е на Хуни  *pardon*
*TRAINING* наздраве и от мен
Активен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #95 -: Февруари 14, 2013, 21:49:40 »

доколкото си спомням  Smiley,си едно от у Първите Дракончета  *beer*,много е късно ,ерата е на Хуни  *pardon*
как пък го помниш това, след като минаха 2 години откакто се отказах или пък писах в някоя тема, различна от фурболната Grin и не, ако има още 2 месеца не е късно, мисля че без проблеем бих могъл да съм пръв по нетни Wink
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #96 -: Февруари 15, 2013, 08:44:34 »

Брояч: 36 спечелени битки в защита от г-н Мадман....Децата нямат спирачки
Тук защо не ги броеше така усърдно... Явно имаш и ти комсомолско самосъзнание граничещо с амнезикомекому....и страдащ от безсрамно ненаказуем синдром.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #97 -: Февруари 15, 2013, 12:37:03 »

Тук защо не ги броеше така усърдно... Явно имаш и ти комсомолско самосъзнание граничещо с амнезикомекому....и страдащ от безсрамно ненаказуем синдром.
Какво да броя тук бе ..... ;D.Броя там ,където играя сериозно.Хич не ме и интересува какво правите тук,нито вие,нито другите.Когато трябваше да сте отворени,ви видях-мод.Комплекса от комекон е нелечим,не се опитвай да го превъзмогмеш. Cool
« Последна редакция: Февруари 15, 2013, 19:43:50 от HSinclair » Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #98 -: Февруари 15, 2013, 13:33:09 »

Какво да броя тук бе палячкин.Броя там ,където играя сериозно.Хич не ме и интересува какво правите тук,нито вие,нито другите.Когато трябваше да сте отворени,ви видях-мод.Комплекса от комекон е нелечим,не се опитвай да го превъзмогмеш. Cool

Комлекси имат само комеконците...Комплекса на загубата много ги гони...Като видят зор и почват с номерата. Видяхме ги преди видяхме ги и сега. А другата ера спокойно можете да поиграете сериозно тук. Ние сме почивка. Когато почнете да играете и спрете с комеконските номера може и да се обадите.
И не ми пука въобще за вас. Пука ми единствено, че екипа прецаква играта. Чичото с какво е по-грешен от Жечко та него наказаха,а Жечко не. Това е въпроса. Другото и от моя страна и от твоя си говорим глупости за занимавка.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #99 -: Февруари 15, 2013, 16:46:16 »

Запомни едно.Нито ти сам си Хун,нито Жечко сам  или аз ,сме комеконци.Лидерът на Комекон,Борето се отказа.Няма ги и другите силни играчи на съюза.Това означава,че такъв съюз в момента няма,а и не е имало от онази ера в свят2.Престани с празните приказки за номера,каквито едните,такива бяха и другите,барабар с вас и ''победителските'' съюзи(незнам вече колко бяха).Няма да се връщам към онази ера,но сега търсиш призраци и под вола теле.Щом не са наказали Жечко,значи има защо.Докладвайте го пак,какво ви пречи.Докладвай мен-какво ти пречи.Дори е странно,че има наказани по принцип.Относно темата ми за свят1:двата свята и въпросните проблеми са несъпоставими в момента.Като гледам в свят2,се правят измислени битки за по 2 доблест,сигурно ,защото им трябва такава доблест за пожари-знам ли(дали е наказуемо,решават тези които решават).В свят1 обаче се манипулират 2 класации към края на ерата.Правят се фиктивни битки и то с разбиване на армии.Мнението ми в крайна сметка е,че не одобрявам участващите в подобни действия и в двата свята,а ти ме упрекваш,че съм пристрастен.Не е сериозно.
п.п.
Не ми отговори.Ти медали и битки с наказани играчи ли направи?  Лек ден.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #100 -: Февруари 15, 2013, 17:15:14 »

Eто ти пример.Битка,даже медал има,а това не е цялата армия на нападащия,който направи след това няколко пъти същото,при огромна загуба на морал и доблест,поради разлика в нетото.... Cool

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2013_2_7/238445_343683_475217
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #101 -: Февруари 15, 2013, 18:10:17 »

Не ми отговори.Ти медали и битки с наказани играчи ли направи?  Лек ден.
Направих и не виждам какъв е проблема. Нали затова са наказани. Иначе какво ще разберат от наказанието. Както съм направил и доста битки с ненаказани играчи. Не случайно не си свалят гащите от простора...Нямаме никакви уговорки и всеки извън хуни е на прицел. А за медалите не ми се пише. Такава идилия и спокойствие се е сътворила тук, че едно копие да падне и си медалист. На този етап от играта е абсурдно с битки за под 5к загуби (общо)  да се взима медал но се взима. За тези медали обаче недей мен да виниш. Другите да не са нещо вързани...
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #102 -: Февруари 15, 2013, 20:47:15 »

по-спокойно хора, няма нужда от интриги Wink
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #103 -: Февруари 15, 2013, 23:19:11 »

по-спокойно хора, няма нужда от интриги Wink
То няма интриги. Нещата са видими от всички, но наказани само някои както не за първи път се случва....Преди да се появят Хуни в този свят имаше някакви румънци, албанци, комеконци, дракончета...Румънците и албанчето бързо се ориентираха и изчезнаха безследно...Другите малко по-късно...Само не мога да разбера кое ми е опоненчето с този нов ник и колко съм го бил та толкоз се пени  Tongue
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #104 -: Февруари 15, 2013, 23:58:14 »

За мен ли говориш,че си ме бил? Shocked
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!