Imperia Online България  
Април 26, 2024, 17:37:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: бъг?  (Прочетена 984 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« -: Декември 16, 2012, 13:08:31 »

някой ми е сменил паролата цъкнах на забравена парола и на имейла ми пратиха линкове за възстановяване които не работят и ме праща към логото на империя вместо където трябва?
Активен
DarkDawn
Лейтенант
***

Karma: +11/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #1 -: Декември 16, 2012, 13:11:13 »

[Редактирано:house83] - Ако имате нещо да докладвате , то го правете на адреса а съпорта. Тук докладването за нечестна игра е забранено!
« Последна редакция: Декември 16, 2012, 15:42:42 от house83 » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Декември 16, 2012, 15:44:48 »

някой ми е сменил паролата цъкнах на забравена парола и на имейла ми пратиха линкове за възстановяване които не работят и ме праща към логото на империя вместо където трябва?

Ако веднъж сте сменили паролата си чрез линка или той е по-стар от 24 часа , то поискайте нов линк , защото линка за смяна на парола си има срок и може да бъде използван само веднъж.
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #3 -: Декември 16, 2012, 18:31:27 »

Ако веднъж сте сменили паролата си чрез линка или той е по-стар от 24 часа , то поискайте нов линк , защото линка за смяна на парола си има срок и може да бъде използван само веднъж.
Това е с цел защита ! По този начин при случайно откраднат имийл неможе да се използва линка отново! Също такасе ползва само веднъж за да не се докопа някой до връзката и не направи бели. Сравнете като цяло времето на получаване на мейла със сегашното време, защото мисля че беше активен 12 или 24 часа този временен линк  Smiley При проблеми обърнете се към съпорта от там може да ми пратят директно данните на мейла без да ползвате формата за забравена парола  Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #4 -: Декември 16, 2012, 22:10:56 »

от изпращането на линка на и-мейла ми до използването му не е минало повече от няколко минути- въпроса е че този линк за забравена парола ме праща в прозорец в който има само логото на империя и черен екран - нищо друго. това е . писах и на съпорта за този проблем - ще съм благодарен за помощта да си възстановя акаунта
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!