Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:25:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще построим ли ядрена централа , една само още :)  (Прочетена 36049 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #240 -: Април 06, 2013, 21:56:54 »

Да минимизираме загубите.Това е максималното.И всеки , който е дал и лев за централата , да не види никога повече власт.Нооо това няма да стане.Ние ако си избирахме управниците с мъдрост , нямаше да сме на това дередже.

Е кой да изберем - те всички са еднакви. Те не отиват да служат на народа , а да си подсигурят бъдещето  *hmm*
Активен

MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #241 -: Април 06, 2013, 23:46:25 »

Да минимизираме загубите.Това е максималното.И всеки , който е дал и лев за централата , да не види никога повече власт.Нооо това няма да стане.Ние ако си избирахме управниците с мъдрост , нямаше да сме на това дередже.
Допитай се до шефа ти Локи ...и пак гласувай
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #242 -: Април 06, 2013, 23:50:07 »

Е кой да изберем - те всички са еднакви. Те не отиват да служат на народа , а да си подсигурят бъдещето  *hmm*
Модела на управление за БГ куца .. и то яко .... да предложа ли наполовина по-малко депутати да бъдат , те и без това не ходят на работа ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #243 -: Април 07, 2013, 03:18:15 »

Допитай се до шефа ти Локи ...и пак гласувай
Аз шефове нямам.Имам разбирания , позиции и ценности.И си ги защитавам.Гласувам , за този , който смятам че се доближава в най-голяма степен до тях.Мислете му вие , дето все чакате някой да ви оправи.Я Царя , я Пъдаря , я Кхмера.  Smiley
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #244 -: Април 07, 2013, 17:03:34 »

Аз шефове нямам.Имам разбирания , позиции и ценности.И си ги защитавам.Гласувам , за този , който смятам че се доближава в най-голяма степен до тях.Мислете му вие , дето все чакате някой да ви оправи.Я Царя , я Пъдаря , я Кхмера.  Smiley
Като ти гледам писанията , баш позиция на шефчето си защитаваш ... кои сме тези ние ... може би хората , които не са вързани към партиики некви крадливи , или може би онез простите селяни дето не виждат вожда как хубаво им постила , или може би онез тъпанари дето вече се махнаха от държавата си ... кого по-точно визираш ... бойко ,любов моя ?!?!?!?!?!

"Мислете му вие , дето все чакате някой да ви оправи.Я Царя , я Пъдаря , я Кхмера.  Smiley"
А това ти изказване е срам за човека ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #245 -: Април 07, 2013, 17:09:00 »

Като ти гледам писанията , баш позиция на шефчето си защитаваш ... кои сме тези ние ... може би хората , които не са вързани към партиики некви крадливи , или може би онез простите селяни дето не виждат вожда как хубаво им постила , или може би онез тъпанари дето вече се махнаха от държавата си ... кого по-точно визираш ... бойко ,любов моя ?!?!?!?!?!

"Мислете му вие , дето все чакате някой да ви оправи.Я Царя , я Пъдаря , я Кхмера.  Smiley"
А това ти изказване е срам за човека ...
Според теб кой е Пъдаря? И съм упоменал за кои се отнася.Ако се разпознаваш в тях - твой проблем и последна моя грижа.

П/П Срам е за тези , дето се връзват на месии и като стадо гласуват за тях.Ако не бяха те и месиите им , България щеше да е по-добро място за живот.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #246 -: Април 07, 2013, 17:19:06 »

Според теб кой е Пъдаря? И съм упоменал за кои се отнася.Ако се разпознаваш в тях - твой проблем и последна моя грижа.

П/П Срам е за тези , дето се връзват на месии и като стадо гласуват за тях.Ако не бяха те и месиите им , България щеше да е по-добро място за живот.
Циганите дето си ги водите на изборите сега визираш ...или съвсем се оплете ...я си почини герберче и поживей още малко , че лятото бързо , ще мине ....

А , колкото до мен ...аз няма да гласувам ...и ще защитя България повече от теб ...23 години стигат , не ви вярвам вече политици и не ме чакайте да ви лижа гъза отново , както колегата по -горе!!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Moria
Хапче, горчиво като ИСТИНАТА
Редник
*

Karma: +29/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 2



Профил
« Отговор #247 -: Април 07, 2013, 17:29:53 »

@Asguard  - Спорът с идиот е безсмислено занимание, напразно местене на въздуха. Wink
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #248 -: Април 07, 2013, 17:51:52 »

@Asguard  - Спорът с идиот е безсмислено занимание, напразно местене на въздуха. Wink
Убедих се.След този му пост повече се притеснявам за здравето му , отколкото да имам желание да диалогизирам повече с него. Smiley *cocktail*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #249 -: Април 07, 2013, 19:28:27 »

Изобщо не е по темата, ама и без това се отплеснахте... та директно на въпроса - "ДИАЛОГИЗИРАМ"?! *hahaha*

Много тежки фрази почнахте да ползвате, не се връзват с форума. По-подходящо ще е да водите спор с толкова дълбоки мисли в някой новинарски сайт.

П.П: Преди няколко години ДПС бяха подхванали за мото думата "Заедност" - богат е българският език и все богат ще става, благодарение на процесите на диалогизиране.
Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #250 -: Април 07, 2013, 20:59:34 »

Изобщо не е по темата, ама и без това се отплеснахте... та директно на въпроса - "ДИАЛОГИЗИРАМ"?! *hahaha*

Много тежки фрази почнахте да ползвате, не се връзват с форума. По-подходящо ще е да водите спор с толкова дълбоки мисли в някой новинарски сайт.

П.П: Преди няколко години ДПС бяха подхванали за мото думата "Заедност" - богат е българският език и все богат ще става, благодарение на процесите на диалогизиране.
Притеснява ви думичката , не е употребена правилно в контекста , не е изписана както трябва или просто си намирате на приказка?!  Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #251 -: Април 07, 2013, 21:44:16 »

@Asguard  - Спорът с идиот е безсмислено занимание, напразно местене на въздуха. Wink
Благодаря за определението !!!

... и от овце не се обиждам ... с любов ти казвам , мина ви времето , не се напъвайте вече ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #252 -: Април 07, 2013, 21:44:57 »

http://www.youtube.com/watch?v=lhyk0RFYRJI
Активен

Close enough to ...BASTARDS
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #253 -: Април 11, 2013, 21:29:17 »

НЕК питай и БЕХ що продават на 4.5 ст , а при теб е 19.5.То и аз мога да ти кажа , де.Заради Белене.Щото НЕК е пред фалит заради проекта.Схвана ли? Заради тия 2 млрд дето са наляти там НЕК се декапитализира и сега единствената опция е да се вдигат цени с такси преноси и прочие дивотии.Както Галин отбеляза правилно 7.5% от цената е ВЕИ.Ми другите?! И кво се окза.Че това , дето го говорех си е баш тъй.Мощности налични 12 000 МВТ , консумация 4500.Ми останалите ? Си ги гледаме за Убост. Grin
Що не споменаваш американските тецове и на Ковачки тецове, дето ни смучат кръвчицата? Таксата износ, да е неконкурентна ел.енергията ни на евро пазара и турците си купуват ток от друго място, щото им по-изгодно.
Май някой извън България е решил България да стане само потребител, а не производител на енергията. 15-20 години е не голям срок за това.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #254 -: Април 11, 2013, 22:10:06 »

Щяха да увеличават дяла на АЕЦ Козлодуй в "микса" , за да е по евтино за крайния потребител. Ама сега какво се оказа - 5-ти блок в Козлодуй е на 75%, шести е на 50% щото греело слънце и имало вода в язовирите. За сведение - НЕК купува 1MWh от АЕЦ за 15-16лв а от ВЕИ за 600лв. Вие си направете сметката дали така е по-евтино за крайния потребител.
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!