Imperia Online България  
Април 16, 2024, 22:28:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще построим ли ядрена централа , една само още :)  (Прочетена 36147 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #105 -: Декември 29, 2012, 22:55:44 »

Уж гледаш от всички страни , а май не виждаш нищо ... много малко ме интересува мен специално тези анализи на банки дето са в процес на съдебно производство . Референдума е за нас !!! ние решаваме ...стига сте ги давали като експертни стойности , защото те са експерти само за техните си изгоди ...и то донякъде ! Само това исках да вметна
Мноу ясно.Кат не излизат сметките на рубладжиите , банката е виновна.Ти да не казващ, че между Р.Овч. и HSBC , трябва да вярвам на Р.Овч. *freak* Да не говорим , че HSBC нямат никаква изгода от тоя проект.Можеха да имат , ако е добър и евтин.Те самите имаха сметка да намерят инвеститор.Ма при тая цена - нема инвеститори.Да не говорим , че тази цена е при добър вариант , дето у нас нема как стане.В него не са отчетени комисионните по веригата , а тук проект без некой да прибере десет процента от него е като таратор без кисело мляко. Grin Истината е простичка- Р.Овч и компания са от големите играчи на пазара и износа на ток и им трябват мощности.За които , ако може да платя аз.Нема как да стане.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #106 -: Декември 29, 2012, 22:58:18 »

За пари - може би.Ма за мижав 1 млн да си заложат репутацията - нема начин.И като не вярвам на техният доклад за стойността , на кой да вярвам.На Р.Овч.Ми той за 1 млн ще направи това , дето HSBC нема го направят за 1 млрд. Grin Па ако е за руските интереси - може и без пари.Стига жена му да се снабди с още един източник за износ на ток. Grin
Едва ли  1 мил.само .  Това е дългосрочна инвестиция , не забравяй !!! Само се сети колко крадоха нашите оттам за тези години дето минаха  и колко още , ще трябват да се построи.Определено вече не ми харесва идеята , а бях за .За енергоспестяването си прав . Но едното не пречи на другото .С наличието на ядрени централи из територията ни освен , че застрашаваме нас си , то и съседите .Ето ти малко американско мислене , което хич не е за пренебрегване !!! Макар , че разни колеги из форумите ги наричат незнайно , що Хамериканци ... е и аз искам да съм такъв бе да му е.. м.....а с извинение
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #107 -: Декември 29, 2012, 22:59:07 »

Опс , да не забравя.Тия дето не вярват на оценката , да дадат достоверен източник за цената на Белене.Няма как да се говори за този проект без да има цена.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #108 -: Декември 29, 2012, 23:02:53 »

Мноу ясно.Кат не излизат сметките на рубладжиите , банката е виновна.Ти да не казващ, че между Р.Овч. и HSBC , трябва да вярвам на Р.Овч. *freak* Да не говорим , че HSBC нямат никаква изгода от тоя проект.Можеха да имат , ако е добър и евтин.Те самите имаха сметка да намерят инвеститор.Ма при тая цена - нема инвеститори.Да не говорим , че тази цена е при добър вариант , дето у нас нема как стане.В него не са отчетени комисионните по веригата , а тук проект без некой да прибере десет процента от него е като таратор без кисело мляко. Grin Истината е простичка- Р.Овч и компания са от големите играчи на пазара и износа на ток и им трябват мощности.За които , ако може да платя аз.Нема как да стане.
Къде ме видя да говоря за тоя ?!?! Съвсем нормално се опитвам да преценя в момента и споделям с  вас колеги . Все говорим за цена на Белене ... добре няма да е там ...и на мен ми се струва по-добро място , че е в  Родопите
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #109 -: Декември 29, 2012, 23:03:26 »

Едва ли  1 мил.само .  Това е дългосрочна инвестиция , не забравяй !!! Само се сети колко крадоха нашите оттам за тези години дето минаха  и колко още , ще трябват да се построи.Определено вече не ми харесва идеята , а бях за .За енергоспестяването си прав . Но едното не пречи на другото .С наличието на ядрени централи из територията ни освен , че застрашаваме нас си , то и съседите .Ето ти малко американско мислене , което хич не е за пренебрегване !!! Макар , че разни колеги из форумите ги наричат незнайно , що Хамериканци ... е и аз искам да съм такъв бе да му е.. м.....а с извинение
Толкова е цената на оценката/1-2 млн евро май, по спомен/.Самите те имаха изгода да го изкарат възможно най евтин , за да намерят инвеститор.До тази цифра го докараха обаче.Не ни трябва нова АЕЦ.Ненужна , скъпа.Единствено нужна на големите играчи на търговията с електроенергия.За това е целият този рев.Само като ги видя кои са и ми се повдига. Манчев , Р.Овч..Мъка.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #110 -: Декември 29, 2012, 23:06:17 »

Къде ме видя да говоря за тоя ?!?! Съвсем нормално се опитвам да преценя в момента и споделям с  вас колеги . Все говорим за цена на Белене ... добре няма да е там ...и на мен ми се струва по-добро място , че е в  Родопите
Ама за какво да говорим.Това е икономически проект.Ти ако решиш да влагаш в нещо няма ли да си направиш сметката.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #111 -: Декември 29, 2012, 23:18:06 »

Ама за какво да говорим.Това е икономически проект.Ти ако решиш да влагаш в нещо няма ли да си направиш сметката.
Там е работата , че май не е икономически !!!
Това се опитвам да кажа ...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #112 -: Декември 29, 2012, 23:30:35 »

Там е работата , че май не е икономически !!!
Това се опитвам да кажа ...
A какъв е.Когато се харчат едни безумни пари,които на всичкото отгоре нямаме и които ще трябва да плащат и децата ни.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #113 -: Декември 30, 2012, 01:33:52 »

http://www.bellona.ru/articles_ru/articles_2010/Belene-price
В Русия май също не я искат. Цената 10 млрд евро, които не са 22 млрд лева Grin също е спомената, дори обоснована. *pardon*
цената на тока при индийци http://www.atominfo.ru/news/air818.htm   3 рупии - 7-8 ст.
« Последна редакция: Декември 30, 2012, 01:35:26 от jekasus » Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #114 -: Декември 30, 2012, 01:37:23 »

Една година никой не ми бара кармата, сега малко писах и за два дни два минуса. Grin
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #115 -: Декември 30, 2012, 09:48:51 »

A какъв е.Когато се харчат едни безумни пари,които на всичкото отгоре нямаме и които ще трябва да плащат и децата ни.
Ами прочети малко по-нагоре , какво написах и стига повтаря едно също !!
Активен

Close enough to ...BASTARDS
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #116 -: Декември 30, 2012, 10:07:33 »

http://www.bellona.ru/articles_ru/articles_2010/Belene-price
В Русия май също не я искат. Цената 10 млрд евро, които не са 22 млрд лева Grin също е спомената, дори обоснована. *pardon*
цената на тока при индийци http://www.atominfo.ru/news/air818.htm   3 рупии - 7-8 ст.
Индийците са много сган и там няма как да им дойде скъпо. Ние сме 6 милиона и половина, от които работещи към 3 милиона и половина, от тях милион и половина в държавния апарат и то какво стана има няма 2 милиона народ ще плаща каквото стане. От тяхните пари ще се строи, а не от на всички.
Нормално вече и Русия да не искат Белене. Но там става каквото каже Путин, затова че нека си мрънкат  Grin
Една година никой не ми бара кармата, сега малко писах и за два дни два минуса. Grin
да слагат. к'во ти пука... при мене плюсовете от край време са дефицит  *hahaha* трупайте минуси комплексарчета Grin *freak*
Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #117 -: Декември 30, 2012, 16:34:09 »

Ами прочети малко по-нагоре , какво написах и стига повтаря едно също !!
А какво да повтарям.Като се опитват да ни натресат нещо, което е икономически неизгодно.Какъв е проекта кажи.С една -две думи.За какво си струва да си натресем подобно нещо,което със сигурност ще се отрази на свиване на публичните разходи за години напред. *pardon*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #118 -: Декември 30, 2012, 16:55:11 »

Индийците са много сган и там няма как да им дойде скъпо. Ние сме 6 милиона и половина, от които работещи към 3 милиона и половина, от тях милион и половина в държавния апарат и то какво стана има няма 2 милиона народ ще плаща каквото стане. От тяхните пари ще се строи, а не от на всички.
Нормално вече и Русия да не искат Белене. Но там става каквото каже Путин, затова че нека си мрънкат  Grin да слагат. к'во ти пука... при мене плюсовете от край време са дефицит  *hahaha* трупайте минуси комплексарчета Grin *freak*
+1 И на двамата от мен  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #119 -: Декември 30, 2012, 17:24:20 »

А какво да повтарям.Като се опитват да ни натресат нещо, което е икономически неизгодно.Какъв е проекта кажи.С една -две думи.За какво си струва да си натресем подобно нещо,което със сигурност ще се отрази на свиване на публичните разходи за години напред. *pardon*
Ти така мислиш ... в дългосрочен план , ще се изплати с пъти ...това не ти е оранжерия за един сезон ...не ме карай да се нервя моля те ... загубих вяра в тези дето трябва да осъществят проекта 
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!